دموکرات ها می خواهند بزرگتر coronavirus تخصیص بودجه سنا در لایحه

به طور کلی, وزارت بهداشت و خدمات انسانی را دریافت تقریبا 99 میلیارد دلار با 4.5 میلیارد دلار است که کارگردانی به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بودجه به دولت های محلی و عمومی ارائه دهندگان خدمات سلامت در سراسر کشور نظارت از این بیماری همه گیر تشخیص و آزمایشگاهی پشتیبانی می کند.

برخی از 31 میلیارد دلار را به بخش حمل و نقل و با 10 میلیارد دلار برای حفظ عملیات در فرودگاه 20 میلیارد دلار در فدرال حمل و نقل اداره حمل و نقل عمومی و زیرساخت های کمک های مالی دولت های ایالتی و محلی و 1 میلیارد دلار به افغانستان برای پوشش ضرر و زیان درآمد مربوط به virus.

این طرح کمک های غذایی مکمل برنامه را دریافت اضافی $15.5 میلیارد در پیش بینی بیشتر مردم ادعا سود با توجه به این ویروس است. کشاورزی بخشی از این لایحه نیز ارائه می کنند 9 میلیارد دلار در بودجه جدید برای خرید مواد غذایی برای کودک برنامه تغذیه در مدارس.

دموکراتها با انتقاد از مواد غذایی مهر ارائه کرد و گفت در حالی که بودجه خواهد جای جدید ثبت نام پیشنهاد نمی خواهد بالا بردن سطح فردی از مزایای بالاتر از سطح فعلی است.

این پیشنهاد شامل $19.7 میلیارد دلار برای جانبازان, با تقریبا تمام است که به کارگردانی افزایش تقاضا برای جانبازان مراقبت های بهداشتی از جمله خرید تجهیزات پزشکی و لوازم تست کیت و افزایش استفاده از telework و فناوری اطلاعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im