دموکراتها virus طرح نجات کمک خواهد کرد مک کلاچی دیگر مقالات

بازنشستگی لایحه به قانون امضا شده در سال گذشته محروم روزنامه های منتشر شده در بیش از یک دولت و کسانی که در خدمت مناطق مترو با کمتر از 100000 نفر.

از بین بردن این دو مورد نیاز را متعلق به خانواده روزنامه جدید انگلستان واجد شرایط گفت: هارون Julien, مدیر اجرایی این شرکت که منتشر کنکورد مانیتور و هفت مقاله دیگر. کسانی که شامل چند در ولسوالی نمایندگی پرقدرت ماساچوست دموکرات Richard E. نیل رئیس راه و روش کمیته و قوانین رئیس کمیته جیم مک گاورن.

و در سال گذشته قانون گفت: به منظور واجد شرایط برای بازنشستگی امداد روزنامه شرکت کرده بود به طور خصوصي با یک خانواده و یا یک اعتماد به عنوان Dec. 31, 2017.

The San Diego Union-Tribune تا به حال مدت طولانی است که در دست بخش خصوصی بود اما به دست آورد و در سال 2015 توسط Tribune Publishing بعد از تغییر نام tronc, Inc. Tronc فروش Union-Tribune, همراه با لس آنجلس تایمز و چند کوچکتر کالیفرنیا این رسانه ها به زودی-Shiong سرمایه گذاری شرکت نانت سرمایه LLC برای 500 میلیون دلار پول نقد در یک معامله کامل در ژوئن 2018. لس آنجلس کارآفرین نیز فرض بر 90 میلیون دلار در ترکیب بازنشستگی بدهی برای رسانه ها خواص.

دموکراتها coronavirus امداد لایحه معرفی شده در ماه گذشته را گسترش تاریخ قطع می شود در دست بخش خصوصی توسط یک سال به Dec. 31, 2018. که Union-Tribune واجد شرایط مقاله ناشر جف نور نوشت: در یک ایمیل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de