دموکرات شبه جرم و وکلا پان مک کانل مسئولیت ایمنی ایده

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل برای ایجاد اصلاحات شبه جرم یک شرط برای دادن دولت های ایالتی و محلی کمک برای بودجه توسط تخلیه COVID-19 چپ دموکرات و شاکیان وکلای با طعم تلخ در دهان خود.

“قبل از اینکه ما شروع به ارسال پول اضافی را به دولت ها و محلات من می خواهم به مطمئن شوید که ما حفاظت از مردم ما در حال حاضر ارسال کمک به, که در حال رفتن به راه اندازی برای بهمن دعاوی اگر ما نمی کنند,” مک کانل گفت: در فاکس نیوز رادیو. “وکلا محاکمه وکلا در حال تیز کردن مداد خود را به پس از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کسب و کار با این استدلال که به نحوی در تصمیم آنها ساخته شده و با توجه به بازگشایی منفی بر سلامت شخص دیگری است.”

مک کانل نیست جزئیات چه نوع از تغییر او می خواهم برای دیدن در شبه جرم قانون اما ماهیت COVID-19 همه گیر ممکن است بر طبیعت از هر قانونی و حقوقی بحث است.

خیلی در مورد این بیماری از جمله شیوع آن ناشناخته مانده و دولت های ایالتی و محلی ممکن است به عنوان تعیین کننده ای در زمانی که کسب و کار بازگشایی آنها در بسته شدن آنها. کسب و کار نیز صورت نامشخص تعهدات قانونی برای چگونه آنها پاسخ داد و در عمل در طول همه گیر با بسیاری نگران است که آنچه معقول به نظر می رسد در حال حاضر به ویژه در نور از تعارض و تضاد فدرال هدایت ممکن است به نظر می رسد غیر منطقی بعد به داوران است. تولید کنندگان شده است فشرده به ساخت محصولات آنها به طور معمول نمی, اما کنگره در حال حاضر محافظ ماسک کنندگان از مسئولیت در سوم coronavirus پاسخ بسته است.

مک کانل در تماس با تکرار انجمن ملی تولید کنندگان یک گروه که خواسته کنگره در اوایل ماه آوریل به حد دعاوی بر اساس ادعا می کند که شرکت ها می دانستند که در مورد قرار گرفتن در معرض COVID-19 بودند و بی تفاوت نسبت به خطر یا نادیده انگاشتن آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im