دموکرات پیشنهاد برای حمایت از کارگران مزرعه

کارگران کشاورز داخلی بسیاری از آنها مهاجران مستند نشده باشد تحت پوشش لایحه حقوق برای کارگران ضروری است که طرفداران و یک گروه از آمریکا می خواهید در هر آینده اقتصادی امداد لایحه که حرکت می کند از طریق کنگره است.

تشکر. Ro خناس گفت: کارگران مزرعه در حال کمک به کشاورزی که وزارت امنیت میهن تعیین شده به عنوان یک مهم میباشد. مانند دیگران نیاز به کار میان COVID-19 گیر کارگران بخش کشاورزی’ خطر قرار گرفتن در معرض ویروس است که باعث این بیماری باید خطاب کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت.

خناس گفت: او فکر می کند که این موضوع از پایه ایمنی کارگر در طول یک بیماری همه گیر است به طوری که با فشار دادن حامیان می تواند غلبه بر نگرانی و اعتراض از نمایندگان مجلس به ویژه جمهوری خواهان برای کمک به مستند نشده کارگران مزرعه.

“من معتقدم که حقوق کارگران است که در واقع آسان تر آسانسور. من فکر نمی کنم آن را سخت بلند می گویند کارگران نیاز به تجهیزات حفاظتی. آن را در هر شهروند آمریکایی را در منافع خود را به مطمئن شوید که ما باید شرایط ایمن در این مکان,” او گفت:. “این سخت تر سیاسی آسانسور می گویند که محرک باید شامل کسانی که مستند نشده. … آمریکا تحت فشار قرار دادند که از آنجا که آنها در حال پرداخت مالیات و آنها را به خانواده ها و آپارتمان و اجاره بها پرداخت.”

10-نقطه چارچوب حقوق خواستار خطر پرداخت, مراقبت از کودک, شخصی, تجهیزات حفاظتی, مراقبت های بهداشتی دسترسی و ممنوعیت کارفرمایان تغییر و یا انحلال قراردادهای معامله. کارفرمایان دریافت خواهید کرد که فدرال بودجه امداد باید با استفاده از پول را به نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد و همچنین قرار دادن کارگران در هیئت مدیره و خنثی ماندن در اتحادیه سازماندهی درایوهای آن را می گوید و آنها را مجازات های مدنی یا جنایی برای نقض.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>