دموکرات ها پیش نمایش انتخابات-سال حملات در مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه

“آمریکایی ها با کیفیت و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی خواهد شد و هرگز امن با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” پلوسی در بیانیه ای گفت: انعکاس استدلال است که به کمک سوق دادن آمریکا به کنترل است که مجلسی در سال 2018 انتخابات میان دوره ای.

هزینه های طرح

کاخ سفید طرح خواهد ولگرد از هر دو حزب برای تصویب بودجه تصویب تابستان گذشته اجازه داده است که برای افزایش ناچیز در هر دو دفاع و برنامه های غیردفاعی اختیاری هزینه های مالی 2021. به جای تهمت اجازه می دهد هزینه های دفاعی به افزایش به عنوان برنامه ریزی شده اما قطع nondefense صرف حدود 6 درصد از سطح این سال را یا 40 میلیارد دلار.

در طول دهه آینده تهمت را طرح کاهش بیش از 4 تریلیون دلار از هزینه های پیش بینی شده تقریبا نیمی از آن خواهد آمد از حق برنامه هایی مانند مدیکر پزشکی و مواد غذایی.

اما رئیس جمهور ارائه خواهد در مورد $1 تریلیون بیش از 10 سال به صورت عمده هزینه های زیربنایی ابتکار عمل است که هر دو طرف می گویند که آنها به نفع. و او را پمپ یکی دیگر از 2 میلیارد دلار به مرز دیوار که بیش از کنگره توافق برای ارائه برای سال مالی جاری اما به مراتب کمتر از $8.6 میلیارد مغلوب ساختن پیشی جستن در پی در سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de