دموکرات مطبوعات سازمان حفاظت محیط زیست برای همه گیر پاسخ اطلاعات

حزبی نامه به شرح زیر انتقاد از طرفداران محیط زیست در یک سری از حرکت صعودی اخیر توسط سازمان حفاظت محیط زیست به تضعیف آلودگی نظارت از جمله مارس 26 اعلام کرد که آژانس نمی خواهد مجازات شرکت هایی که موفق به دیدار با آلودگی آب و هوا محدودیت در طول بیماری همه گیر. برای زمان حال آژانس اجازه خواهد داد که شرکت ها به درخواست سازمان حفاظت محیط زیست به واجد شرایط برای “اجرای نيست.”

“مدیر این است که به طور فعال در حال کار برای اطمینان از حفاظت محیط زیست در حال انجام بخشی خود را برای مبارزه با گسترش COVID-19 و بیشتر به ماموریت سازمان حفاظت محیط زیست برای حفاظت از سلامت انسان و محیط زیست” یک سخنگوی آژانس گفت. “علاوه بر این ما باید گام های مهمی برای اطمینان از حفاظت از خود ما کارکنان که ما کار را برای انجام این ماموریت مهم است. ما مشتاقانه منتظر اساسا درگیر شدن در بسیاری از این تلاش ها با سناتورهای.”

روز سه شنبه آژانس همچنین نورد بهره وری سوخت استاندارد برای وسایل نقلیه مسافری ایجاد شده توسط دولت اوباما برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

اگر چه دموکرات قدردانی سازمان حفاظت محیط زیست برای آن شفافیت در توصیف آن به طور موقت اجرای اختیار و تلاش های راه اندازی شده در مارس 26, از جمله موقت سیاست تغییرات آنها هنوز هم سوال rollbacks.

“در سراسر تهمت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست استفاده از هر فرصت و ابزار در دسترس به ساییده شدن و تضعیف ما مهم ترین قوانین زیست محیطی. فقط این هفته به تنهایی به عنوان ما به صورت فوری بحران آنها نقل مکان کرد و به عقب خودرو استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای و به دنبال سکوت یک بازرس کل گزارش” سناتور. Patrick J. Leahy, D-Vt., نایب رئیس کمیته تخصیص بودجه در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>