تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

حتی در بسیار قطبی بار در آمریکا و در طول تاریخ نمایش توانایی غیر طبیعی به متحد در جهانی دشمن. برای مثال پس از مصرف در سال 2001 جورج دبلیو بوش رئیس جمهور بود و هنوز هم ناسزا توسط بسیاری از دموکرات ها به دنبال شدت مورد بحث و مجادله آرا مرحله نهایی مسابقات از سال 2000 انتخابات. اما پس از فاجعه 9/11 شوکه امریکا و ملی ما وجدان و بدنه سیاسی تا حد زیادی coalesced در اطراف یک حس مشترک از ماموریت و اراده را به نفع خود به هم.

متاسفانه در سال 2020 آمریکا به عنوان ملت ما در برابر یک جنگ حمله از coronavirus و همزمان اقتصادی خرید اینترنتی دموکرات را انتخاب کنید به استقرار گمراه و بازی سیاست است. به طور خاص, presumptive حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و مجلس نانسی پلوسی استقرار آشکار حزبی دروغ حتی به عنوان ملت ما ماندگار تلاطم این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور تهمت آغاز سراسیمگی از عمل به آدرس های تاریخی ویروس به چالش بکشد. از طریق قوانین اجرایی و دستورات و ممنوعیت سفر او پذیرای نقش یک رئیس جمهور زمان جنگ marshaling تمام قابلیت های ملت بزرگ ما به مقابله و در نهایت شکست این نامرئی دشمن. به ناچار در تصمیم گیری در میان مه از جنگ برخی از missteps گشوده و برخی از misstatements ساخته شد. اما این تصویر نشان می دهد چشمگیر بسیج عمومی توسط دولت در هر سطح به عنوان به خوبی به عنوان نابغه آمریکا بخش خصوصی. مردم آمریکا به طور سنتی در ایران به عمل گرا, رهبری, و این قاعده مستثنی بود: در هفته گذشته نظرسنجی گالوپ گزارش 60 درصد تصویب امتیاز برای رئیس جمهور خود را در دست زدن به ویروس. علاوه بر این نسبت ناروا را به طور کلی تایید رتبه آمار بالاترین ریاست جمهوری خود هر RealClear سیاست رای گیری متوسط است.

در مقابل تهمت به فرمانده های لرزشی دموکرات ها ترجیح می دهند به چرند و استفاده از لحظات بحرانی از یک بحران ملی به بازی سیاست است. بایدن اصلی super PAC متحد کردن کشور است به کارگردانی میلیون دلار نسبت به پخش یک تلویزیون تجاری با استفاده از آشکارا نادرست اسمیر در برابر رئیس جمهور است. آگهی تکرار اغلب ذکر شده باطل است که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام ویروس یک “جعل.” به عنوان حتی مغلوب ساختن پیشی جستن-متضاد واشنگتن پست تصدیق تهمت به وضوح اشاره به دموکراتیک حملات بر او به عنوان یک جعل و بیماری خود را. این بایدن حمله آگهی همچنین ادعا می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن “حذف همه گیر response team.” این است که دیگر مکرر حزب دموکرات صحبت کردن نقطه, اما به عنوان تیم موریسون یک فارغ التحصیل که بسیار امنیت ملی کارکنان توضیح می دهد, مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید refashioned اما حل آن همه گیر پاسخ ، این دروغ شاغل هستند در خدمت دموکراتها در انتخابات سال روایت: که رئیس جمهور “اجازه دهید این ویروس گسترش بدون کنترل در سراسر امریکا است.” هیچ اشاره ای است که تا کنون ساخته شده توسط وفادار مخالفان که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان قطعی زود عمل با محدود کردن سفر از چین است. یا که جو بایدن هزینههای خود را مغلوب ساختن پیشی جستن برای این حرکت او را متهم به بیگانه ستیزی.

دموکرات ها نیز بالا نگه موسسه ملی سلامت رسمی Anthony Fauci را به عنوان یک مدل. اما آنها او را نقل انتخابی. دکتر Fauci خود تایید کرده است که رئیس جمهور اقدام سریع به بان چین سفر “کاملا تفاوت ساخته شده است.”

ویروسی نادرستی جریان نه تنها از pro-بایدن فوق العاده PAC بلکه از نامزد خود است. در آخرین بحث دموکراتیک با سن. برنی ساندرز او به اشتباه ادعا کرد که دولت تبدیل کردن سازمان بهداشت جهانی برای آزمایش ویروس. بایدن به دروغ ادعا کرد که “ارائه کیت تست. … ما آن را رد کرد. ما نمی خواهم به آنها را خرید.” در واقع وجود دارد هیچ ارائه در همه این که حتی تولید و تست. به عنوان FDA کمیسر Stephen هان اظهار داشت: “افرادی که نمی باید خود را تست است که این توزیع در سطح جهان است. آن را تنها ارسال شده در وب سایت از پروتکل های برخی از تست توسعه دهندگان از جمله خود ما CDC.”

بایدن گسترش بیشتر coronavirus تبلیغات وقتی که او اعلام کرد در مارس 12, صدای جیر جیر که “دیوار متوقف نخواهد شد coronavirus.” من حدس می زنم که یک حفاری در مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار. اما آن را ارزان و یکی از عجیب و غریب را در این زمان: موانع اجتماعی هستند به معنای واقعی کلمه کل نقطه ای از یک قرنطینه. آیا درب بسته برای یک آپارتمان و یا یک خوبی محافظت ملی مرز آنها یقین جلوگیری از ویروس ها.

مجلس نانسی پلوسی همچنین زیاده روی در بی پروایی نشان دادن تعصب دستکاری ویروس فاجعه به یک سلاح سیاسی علیه رئیس جمهور. در سی ان ان مصاحبه یکشنبه, او در واقع او را سرزنش برای آمریکا مرگ و میر ادعا “خود را انکار و در آغاز مرگبار بود. … به عنوان رئیس جمهور fiddles مردم در حال مرگ هستند.” در پاسخ دیابت لیندزی گراهام توصیف مبالغه به عنوان “شرم آور ترین و نفرت انگیز بیانیه توسط هر سیاستمدار در تاریخ مدرن است.”

خوب, که, گفته, بسیاری, سناتور, اما این رکورد نشان می دهد که این بلندگو به جای رئیس جمهور که در انکار بود. پس از همه, او در زمان یک هفته ای بهار شکستن و دور از واشنگتن adjourning مجلس نمایندگان در وسط بحران است. به عنوان رئیس جمهور و تیم او مشغول به کار در سراسر ساعت به مد یک فاجعه نجات بیل از ابعاد بی سابقه ای با رهبری مجلس سنا از هر دو طرف پلوسی بود پناه میبرند در سان فرانسیسکو. هنگامی که او بازگشت او انداخت میمون آچار به اهرم قانونی توسط خواهان یک لیست آرزو از لیبرال پت پروژه و پس از آن در زمان اعتبار برای رشته های مهندسی همه چیز.

امریکا چهره دشوار ماه های آینده است. نگرانی های بهداشتی را به طور ناگهانی تغییر راه ما از زندگی در راه مشخص شده و مجبور دردناک فیزیکی برای جداسازی جوامع و خانواده ها در سراسر سرزمین ما. با کل ماه آوریل در حال حاضر تعیین شده برای ادامه محافظ محدودیت های اعمال شده توسط دولت را تلفظ اقتصادی فداکاری را تست خواهد از مردم ما و شرکت. در چنین وخیم زمان رهبران دموکرات مانند جو بایدن و نانسی پلوسی نیاز به کنار prevarications و حزبی pandering. اگر آنها نمی تواند کمک به امریکا جلو و با هم در یک زمان مثل این, سپس آنها باید آرام باقی می ماند – یا شتابزده بود به کنار رانده شده توسط رای دهندگان در ماه نوامبر.

استیو Cortes نویسندگان به RealClearPolitics ملی و سخنگوی امریکا برای اولین بار تایید شده. توییتر خود رسیدگی است @CortesSteve.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im