دموکرات ها خط تا در برابر Mnuchin پیشنهاد برای کمک به شرکت های نفتی

خزانه بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد این برنامه و آن را بلافاصله روشن اگر Mnuchin بود با توجه به ضربه زدن به در حال حاضر تایید شده پول و یا اینکه آیا او از کنگره اجازه می دهد تا پول جدید برای وام. خواهد بود که به سختی فروش در یک تقسیم کنگره است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را نگه می دارد تلاش برای پیدا کردن جدید و رمان راه به قید وثیقه از آن صنعت نفت متحدان از رکود است که تا حدودی از آن خود ساخت” خانه انرژی و تجارت رئیس فرانک Pallone نیوجرسی گفت: CQ رول تماس از طریق یک مشاور. “من از صمیم قلب کمک پشتیبانی برای هر صنعت و کارگران به عنوان آنها در حال آنهایی که به هر دو نیاز و شایسته آن است, اما ما نباید funneling میلیاردها دلار مالیات به شرکت های نفتی — دوره.”

وست تگزاس اینترمدیت آمریکا نفت معیار معامله شد و حدود 16.74 بشکه در اوایل بعد از ظهر جمعه و 75 درصد پایین تر از قیمت آن در این زمان در سال گذشته بسیار پایین تر از آنچه مورد نیاز است برای شرکت ها برای کسب سود در فروش.

تلاش تا کنون توسط روغن قانونگذاران دولت برای فعال کردن انرژی بخش برای خرید برخی از نفت و ذخیره آن در ذخیره نفت استراتژیک خنثی شده اند توسط دموکرات ها که لگد چنین ارائه از دوم اقتصادی امداد لایحه. A $483.4 میلیارد امداد تصویب این هفته را شامل نمی شود هر گونه پشتیبانی مستقیم برای شرکت های نفتی.

“من به حمایت از تلاش برای کمک به مردم در سراسر هیئت مدیره و من هیچ دلیلی برای تنها نفت و گاز شرکت های خاص برای درمان,” خانه, طبیعی, منابع, رئیس رائول M. Grijalva آریزونا گفت. “هر گونه پول این اداره آشنایی از نیاز به در دسترس باشد به کارکنان در تمام بخش های اقتصاد و آمد با ironclad تضمین می کنند که نمی توان آن را مورد استفاده قرار گیرد به خرید سهام و یا دست از اجرایی پاداش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de