دموکرات پیوستن به صفوف رسانه Bashers

X

داستان جریان

مقالات اخیر

هیچ یک در اخبار کسب و کار می خواهد به اذعان این اما رسانه ها تبدیل شده است و سالی فیلد در معکوس: بسیاری از این کشور متنفر شما. منظور من واقعا متنفر شما.

برای رسانه ها هیچ مشکلی با خصومت از 59 درصد از آمریکایی ها که می گویند آنها نمی اعتماد رسانه ها به نظر می رسد برای شروع و پایان با ساکن کنونی کاخ سفید است. با این حال رسانه ها و نفرت است که تعریف مغلوب ساختن پیشی جستن عصر آمد و در مورد راه که ارنست همینگوی معروف توصیف ورشکستگی – به تدریج و سپس به طور ناگهانی. رسانه ها هجوم تنها با این نسخهها کار به عنوان یک استراتژی سیاسی به دلیل آن شیپور خاموشی به دهه های موجود خشم و سرخوردگی در میان رای دهندگان که به مدت طولانی مشاهده رسانه ها به عنوان فاسد و بی کفایت.

و پس از هفته گذشته حتی دموکرات ها ممکن است پیدا کردن آن سخت برای رسانه ها همچنان تحت توهم که دوست ندارم از رسانه ها است Trumpian یا حزبی پدیده است. حتی بدتر برجسته دموکرات ها هشدار می دهند که این حزب در انتخابات چشم انداز لولا در فاصله خود را از یک رسانه است که به خوبی unhinged.

برای اولین بار وجود دارد انفجار از آیووا انجمن. که به دنبال لیبرال صاحب نظران در همه جا هدف قرار دادن دکمه وحشت بر تحقق زمینه دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی است که فوق العاده ضعیف پس از ماهها ناخواسته boosterism برای doddering جو بایدن. پس از آن وجود دارد عدم استیضاح یک مخاطره آمیز سیاسی در حرکت بود که با شوق و ذوق بیشتر پشتیبانی شده توسط MSNBC و سی ان ان از واقعی رهبران دموکرات مانند نانسی پلوسی. و به عنوان استیضاح شد و به ناچار cratering تهمت تحویل نصرت دولت از آدرس اتحادیه و ضربه خود را از بالاترین تا کنون تایید اعتبار.

در پاسخ به این, James Carville که در واقع می داند که یک یا دو چیز در مورد گرفتن دموکرات ها انتخاب مصاحبه ای با بورسی در هفته گذشته. برای قرار دادن این در شرایط Ragin’ کاخون ممکن است قدردانی Carville نظرات در رسانه ها منفجر شد و بر روی اینترنت مانند چهار موش خرماها بود که پر شده را به یک shoebox:

من می خواهم به شما یک مثال از مشکل در اینجا. چند هفته پیش بنیامین Appelbaum اقتصاد نویسنده نیویورک تایمز ارسال شده در روزنوشت صدای جیر جیر در مورد چگونه LSU لغو کلاس برای قهرمانی ملی بازی. و سپس به او گفت: آیا “وارن/ساندرز رایگان, عمومی, کالج, طرح شامل LSU و یا آن را تنها به اعمال واقعی مدارس؟”

شما می دانید که چگونه [expletive] مآبانه است که به مردم در جنوب و یا در وسط کشور ؟ اول LSU است غیر منتظره ای بالا نرخ فارغ التحصیلی اما این نقطه نیست. این [expletive] smugness. این است که از یک پسر که در نیویورک زندگی می کند و در برابر هیئت تحریریه و وجود دارد نه یک فرد تنها او می داند که نمی پت او در پشت این نوع از صدای جیر جیر. او پس [expletive] هوشمند است.

Appelbaum صحبت نمی کند و به حزب دموکرات اما او نشان urbanist طرز فکر. ما نمی توانیم با پیروزی در سنا به دنبال پایین در مردم است. حزب دموکرات به درایو یک روایت نیست که به خارج از گازها است که ما در حال دقیق تر از هر کس و یا فرهنگی متکبر.

در حالی که Carville خشم بیش از رسانه های مدارا در واقع صالح Carville پیام اساسی در اینجا این است که در نهایت بیشتر آشکار از او در نظر گرفته شده. آن را خوب خواهد بود اگر او اخطار — “Appelbaum صحبت نمی کند و به حزب دموکرات” — درست بود اما آن را به مورد نبوده است برای مدتی. خبرنگاران و سردبیران در بار همراه با بقیه از مرکز-چپ عمده رسانه ها مدت طولانی است که حملات سیاسی و فرهنگی بحث به اندازه کافی به سمت چپ به طوری که دموکرات ها باقی می ماند رقابتی در کشور است که اغلب مرکز-حق بنیادی سیاسی و فرهنگی سوال.

این مشکل برای دموکرات ها با Heartland احساسات مانند James Carville است که رسانه ها در حال حاضر تازد تا کنون باقی مانده است که آنها در یک موقعیت برای کمک به حزب اصلی نامزدها. فاقد اعتبار برای حمایت از سیاست های دموکراتیک در شایستگی آنها به سادگی رفت و آمد مکرر به شوخی با دین توهین عادی گسترده عصری امریکا بدون هیچ دلیل روشنی.

چه محاسن فعلی حزب دموکرات پیشنهاد عالی آموزش و پرورش ؟ از نظر سیاسی حداقل James Carville برای یک, فکر نمی کند وجود دارد. “در اینجا یکی دیگر از چیزی که احمق: دموکرات ها صحبت کردن در مورد دانشگاه آزاد شهریه یا بدهی بخشش. من در اینجا به بحث در مورد ایده. آنچه من می توانم به شما بگویم این است که مردم در سراسر این کشور مشغول به کار راه خود را از طریق مدرسه فرستادن بچه هایشان به مدرسه پرداخت کردن وام های دانشجویی,” او گفت: Vox. “آنها نمی خواهند به شنیدن این [expletive]. و شما را دیدم وارن مواجه عصبانی رای دهندگان بیش از این است. آن را نه تنها برنده شدن پیام است.”

وجود یک بزرگتر پویا است که در اینجا معقول دموکرات ها به وضوح نگران است. که در آن رسانه ها و دموکرات ها از یک بار تا به حال یک رابطه همزیستی آن را در حال حاضر یک حلقه بازخورد منفی. برای سال, رسانه های عمده مانند بار قربانی خود را اعتبار و به آرامی بیگانه خود را معتدل و محافظه کار خوانندگان را با قرار دادن انگشت شست خود را در مقیاس. در حال حاضر بسیاری از نخبگان رسانه ای صرف راه بیش از حد تلاش غذا به یک ایدئولوژیک محدود مخاطبان است که در هنگامی که نمایندگان راستین از کشور به عنوان یک کل و خیالات خود را بخشی از “مقاومت.”

نتیجه این است که رسانه های پذیرای و افزایش چپ ایده های بدون آزار به بحث آنها و آزمون درخواست تجدید نظر خود را. حاشیه ایده های مانند به راحتی رد تصور که جنگ انقلابی بود که مبارزه برای حفظ برده داری در حال حاضر تزریق به جریان خون از حزب دموکرات است. نتیجه این است که این دو نهاد — مطبوعات و حزب — به طور مستمر radicalizing هر یک از دیگر حتی به عنوان انجام این کار اجرا می شود خطر ابتلا به بیگانه رای دهندگان و خوانندگان نه موسسه می توانید از دست دادن استطاعت.

رای گیری در شهریه و وام دانشجویی, بخشش, مثلا همه جا. برخی از نظر سنجی ها بسیار بد و برخی از آنها شده است بسیار بهتر است اما وجود دارد بسیاری از شواهد این موضوع است یک اولویت برای رای دهندگان. حتی اگر شما فکر می کنم اینها برنده شدن مسائل برای دموکرات رسانه ها نمی توان به زحمت از ارائه حتی اندکی نقادانه.

برنی ساندرز به مدت طولانی ساخته شده وام دانشجویی بخشش مرکزی به پیام خود را – خود را از بیخ و بن سخنرانی در سال 2016 اغلب شامل برخی از نسخه از این نقل قول مستقیم “آن را می سازد هیچ حس که دانش آموزان و والدین آنها پرداخت نرخ بهره بالاتر برای کالج از آنها برای پرداخت وام خودرو یا مسکن وام مسکن.”

آن را می سازد هیچ حس ؟ واقعا ؟ چه یک چیز را به انجام با دیگر ؟

ساندرز کردم فقط بیش از یک چهارم آرا را در, New Hampshire. الیزابت وارن یکی دیگر از همسایه-دولت نامزد که در آغوش بسیاری از ساندرز’ آموزش سیستم عامل ها رو کمتر از 10%. پس از آن رتبه و فایل دموکرات ها نه فقط James Carville که تحقق آنها نیاز به وزش پیام خود را. حتی به عنوان بایدن در حال فروپاشی قدرت پیت Buttigieg در آیووا و نیوهمشایر, همراه با ظهور مایکل بلومبرگ و ctq در نظر سنجی نشان می دهد که میانه رو هستند و هنوز مبارزه به کمر خود ،

در ضمن در این هفته به ارمغان آورد نمونه های بیشتری از دلیل چهارم و مستغلات اعتبار مشکلات. روز جمعه الیزابت وارن ارسال یک ایمیل به هواداران گفت: او دیگر نمی تواند “تعداد رسانه ها به پوشش مبارزه ما نسبتا” و ارائه یک پرونده شکایت در مورد پوشش خاص از رسانه ها.

این شکایت باید به عنوان یک شگفتی آمده به هیئت تحریریه نیویورک تایمز که در آن Appelbaum نشسته که شرکت تایید وارن (و Klobuchar) برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. این یک چیز برای مغلوب ساختن پیشی جستن به حمله رسانه ها – اما اگر وارن و مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو معتقدند که رسانه ها هجوم یک پیروزی سیاسی, استراتژی رسانه ای احتمالا باید اعتراف آنها بیگانه مشتریان خود.

علامت همینگوی نویسنده در اسکندریه ، شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @heminator.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de