دموکرات ها صورت نمک ‘ چالش در مرحله بعدی از coronavirus امداد

بنابراین خالص کاهش مالیات بیش از سه سال از نمک امداد هنوز هم در مجموع بیش از 100 میلیارد دلار حتی با افزایش نرخ بر اساس مشترک کمیته مالیات داده است. تقریبا 90 درصد از این سود را به خانوارهای با درآمد بیش از $200,000.

اما one-size-fits-all نمک محدودیت ممکن است در واقع فشار در نظر گرفته شده و سود عالی-درآمد مناطق. به نیویورک از حزب دموکرات در کنگره تام Suozzi نویسنده از خانه-تصویب نمک لایحه قرار داده و آن را در یک مصاحبه: “طبقه متوسط متفاوت است در نقاط مختلف کشور است.”

با توجه به اداره آمار حدود 60 درصد از خانواده ها در Suozzi منطقه کسب درآمد شش رقم درآمد و متوسط درآمد خانوار است که تقریبا دو برابر میانگین ملی است. متوسط نمک کسر خود را در منطقه بیش از $33,000 در سال 2017, با توجه به داده های IRS.

به طور مشابه, New Jersey, Rep. جاش Gottheimer در مصاحبه ای گفت که متوسط مالیات بر اموال به تنهایی در منطقه خود است در مورد $15,000. “در منطقه این است که نه فقط برای بالا بگیر,” the freshman دموکرات گفت. “بالا بردن کلاه در اینجا بسیار متفاوت تر از بالا بردن کلاه در جایی دیگر در کشور است.”

حامیان می گویند وجود دارد یک مسئله بزرگتر از انصاف به ترکیبات که در حال دو و مشمول مالیات که در حال فرار از مالیات بالا متحده حتی قبل از COVID-19 رخ داد. Suozzi, Gottheimer و حدود 90 دیگر آمریکا نوشت: به پلوسی روز سه شنبه هل دادن برای Suozzi لایحه و یا برخی از تغییرات به حرکت به عنوان بخشی از بسته کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de