دموکرات استناد ازدحام بیش از حد به عنوان پارک reopenings برنامه ریزی شده

دموکرات ها در خانه, طبیعی, منابع کمیته خواسته وزیر کشور دیوید برنارد چگونه گروه خود را در پاسخ به اتهام ازدحام بیش از حد در پارک های ملی و عمومی زمین سایت های در طول COVID-19 pandemic به عنوان بخش آماده بازگشایی کل سیستم.

در نامه دوشنبه از پارک ملی جنگل و اراضی عمومی رئیس Deb Haaland, D-N. M. و 11 دیگر کمیته دموکرات به قانونگذاران ذکر شده “گزارش های متعدد از ازدحام بیش از حد بالا و ملاقات با خانواده در پارک های ملی و عمومی زمین سایت های در طول همه گیر که مانع از بازدید کنندگان و کارکنان خود را از حفظ اجتماعی فاصله.”

نمایندگان مجلس همچنین گفت که “دولت همچنان ادامه دارد و به تشویق اراضی عمومی بازدید بدون اجرای روشن پروتکل برای اطمینان از سلامت و ایمنی بازدید کنندگان و کارکنان است.”

حدود 260 از 416 واحد در پارک ملی خدمات سیستم باز باقی می ماند با توجه به داخلی سخنگو که همچنین اشاره کرد که هر پارک اصلاح عملیات به دیدار مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل.

“سلامت و ایمنی بازدید کنندگان و کارکنان و داوطلبان و همکاران همچنان بالاترین اولویت ما,” داخلی سخنگوی گفت. “هر عملیاتی تغییر ساخته شده در یک پارک ملی و یا در زمین های عمومی در طول این همه گیر شده است به رهبری فدرال و دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im