دموکرات انفجار پورتوریکو کمک نگه دارید در بودجه شنیدن

جمهوری خواهان با این وجود شکایت کرده است که بودجه خانه رئیس جان Yarmuth D-Ky., نه قصد نوشتن مالی 2021 بودجه قطعنامه حتی اگر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., می گوید او بعید است که یکی را به کف در آن اتاق. Yarmuth گفت: وجود دارد هیچ نیازی نیست برای یک قطعنامه بودجه به این دلیل که دو سال بودجه ایران (PL 116-37) سال گذشته به تصویب رسید مجموعه هزینه های اختیاری کلاه برای سال مالی 2021.

هر چند Vought به طور معمول نیز شهادت قبل از سنا بودجه کمیته است که پانل رئیس Michael B. Enzi, R-Wyo., دعوت نمی کند او در این سال.

آن را نشانه اولین بار سنای آمریکا با برگزاری یک جلسه در یک رئیس جمهور بودجه پس از سال 2016 زمانی که Enzi و بودجه مجلس رئیس تام قیمت گرجستان جمهوری خواه هر دو کاهش یافته است به دعوت رئیس جمهوری باراک اوباما در بودجه رئیس شان داناون. Enzi در آن زمان اشاره کرد او گفت: اوباما تمایل به پیشنهاد بودجه که آدرس رو به رشد بدهی که در آن زمان بود در $19 تریلیون. آن را پس از رشد به بیش از $23 تریلیون.

Enzi “به نظر می رسد به جلو به کار با همکاران خود در ماه های آینده به منظور توسعه یک طرح است که نشان دهنده دو حزبی اولویت های کنگره و که خواهد شد کمک به ما را در توسعه پایدار مالی مسیر” یک دستیار در بیانیه ای گفت. اما معلوم نیست که آیا Enzi هنوز هم قصد دارد به تلاش برای پیشبرد آنچه که او خواستار یک “دو حزبی” قطعنامه بودجه داده شده مک کانل موضع در آوردن بودجه به طبقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su