دموکرات ها در حال نیروی محرکه نژادی تقسیم

Tucker Carlson صحبت می کند در مورد او چگونه می بیند فلسفه از حزب دموکرات: “برخی از نژادها ذاتا خوب دیگران ذاتا بد هستند.”

“بله رهبران حزب دموکرات متعهد نژادپرستان. آنها نیروی محرکه نژادی تقسیم و نفرت در این کشور است. وجود دارد هیچ انکار که” او گفت:. “اما نژاد پرستی هیچ ربطی به آنچه نسل های قبلی از دموکرات بود.”

“در این کشور نگه داریم شهروندان مسئول تنها برای انتخاب است که آنها را شخصا. شما را نمی توان تحت تعقیب برای افراد دیگر جرایم است. این است که نه کره شمالی. ما نمی تنبیه افراد خود را تبارها. محافظه کاران از همه مردم باید این را بدانید. آن است که اساس همه غربی عدالت است. حزب دموکرات نژادپرست است چرا که در حال حاضر امروز دموکرات ها در حال هل دادن شنیع دروغ است که ارزش اخلاقی مربوط به رنگ پوست. برخی از نژادها آنها بگویید ما ذاتا خوب دیگران ذاتا بد هستند. آنها می گویند که. و است که بسیار تعریف نژاد پرستی. آن بیمار است.”

“آن سم است. در عین حال دموکرات ها می گویند آن را با صدای بلند هر روز و در هر محل و در حجم کامل,” او گفت:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>