دموکرات ها با هدف مهار کاخ سفید در استفاده از اختصاص بودجه

خانه بودجه رئیس جان Yarmuth معرفی خود را مدتها در انتظار لایحه در نظر گرفته شده برای اصلاح کنگره قدرت بیش از چگونه مالیات دهندگان دلار صرف شده که او گفت: “اضافه کردن دندان به قانون بودجه و توانمند سازی بیشتر کنگره به موضع در برابر دولت است که بی اعتنایی به قانون اساسی ما است.”

قانون معرفی چهار شنبه, شرح زیر است خانه را استیضاح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره ناشی از خود را به طور موقت نگه دارید و بر روی کمک های خارجی به اوکراین است.

دموکرات ها به اتهام خودداری شد و برای فشار به دولت اوکراین به منظور بررسی دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور و پسرش شکارچی. مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد او مسدود شده کمک به فشار اوکراین در فوریه. 5 دقیقه-کنترل سنا تبرئه او در هر دو استیضاح اتهامات عنوان شده علیه.

با اینحال Yarmuth D-Ky., در حال توسعه شده است قانون برای مهار آنچه که دموکرات ها می گویند که شده مغلوب ساختن پیشی جستن سوء استفاده از انتخابات ریاست جمهوری اقتدار مربوط به بودجه فدرال قانون است. خانه تخصیص رئیس نیتا M. Lowey D-n. y. یک شرکت حامی این لایحه است. و Patrick J. Leahy از ورمونت, رتبه بندی دموکرات در سنا تخصیص بودجه گفت: او قصد دارد برای ارائه یک همراه و همدم لایحه در مجلس سنا.

یکی از احکام در خانه بیل (HR 6628) خواهد رسیدگی به اوکراین کمک نگه دارید و یکی دیگر از ارائه تخفیف با شرایط اضطراری ملی اعلام شده توسط رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه 2019 اعلام ملی اضطراری در مرز جنوبی با مکزیک او را قادر می سازد به استفاده از دیگر قانونی مقامات برای تغییر میلیاردها دلار قبلا اختصاص دفاعی و نظامی بودجه ساخت و ساز برای ساخت این مرز دیوار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de