دموکرات رسیدن به مجموع کشتن وزوز در نیوهمپشایر

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

منچستر N. H. – دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور در اینجا در برف پوشانده تپه ها و دره ها و شهرها و روستاها از این افسانه ای انگلستان, سیاسی, bellwether نیاز به روشن کردن کمی.

همه ما می دانیم که سیاست یک کسب و کار جدی اما نه چندان جدی است که ما نمی توانیم به اشتراک گذاشتن یک شوخی یا کنایه یک بار در در حالی که. اما طنز در میان این دسته از دموکرات رقیب به نظر می رسد در تامین کوتاه مدت.

بسیاری از نامزد رزین در انجمن های مختلف, تظاهرات, شهر سالن های سیاسی و شام در اینجا کاملا جدی اغلب تیز لادن با خشم و تف مانند گلوله از هفت تیر به ویژه هنگامی که هدف این است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او یک مرد بد … او بی کفایت رئیس جمهور … ما در حال رفتن به پا زدن الاغ خود را!” فریاد تام Steyer میلیاردر سرمایه گذار. این نوع بحث تساوی بزرگ سلامتی و او را مخالف با استفاده از آنها را بارها و بارها.

Steyer است یکی از رقبای اما او قانع کننده حضور در حوادث بزرگ و شلوغ با دموکرات رای دهندگان. و آنها منعکس کننده به طور کلی تن از نامزد زمین.

“این انتخابات یک نجابت در این بررسی رئيس جمهور” گفت: سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg. “قلب امریکا است که بزرگتر از قلب این مرد در کاخ سفید است.” اما اگر این انتخابات یک نجابت بررسی از رئیس جمهور این است که قطعا یکی از دموکرات ها’ شور زبان – و یا در خشم است که هرگز دور از سطح.

“من حمایت impeaching (مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب دیوان عدالت برت) Kavanaugh,” fumed ایالت ورمونت برنی ساندرز.

“من شما را سر در گم می شود اگر من به شما از دست دادن در این انتخابات به این مرد (تهمت),” فریاد زد: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. “او نمی باید یک تکه از نجابت در او.” گاهی اوقات دموکراتها خشم فقط کارگردانی در هر جهت. هنگامی که یک زن جوان پرسید بایدن که آیا فقیر خود را آیووا نشان دادن یک نشانه بد او بدون توضیح به نام او را “یک دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز” هر آنچه که بدان معنی است.

این جریان بوده است در کل اولیه فصل است. Beto o’rourke کمپین فروش تی شرت به سادگی گفت: “این F—-d است.” سابق تگزاس کنگره شد تا علاقه که expletive که سیاسی منتشر شده یک داستان درخواست ظاهرا بدون طنز “می تواند F-Bomb ذخیره Beto?”

همکار تگزاس, Julián Castro, باید متوجه شده باشید. در ظاهر در بهار گذشته در لایحه ماهر را HBO نشان می دهد و او کاهش یافته است دو “bulls—s.” او با استفاده از آن در, NPR, بیش از حد, که زده و مصاحبه خود را به عنوان نامناسب اما سپس توسط Cory Booker پخش شد b.s. خودش.

اگر آنها انجام هر یک از این خنده دار است که خواهد بود یک چیزی. اما این دموکرات ها هستند همه جدی همه از زمان. آنها در یک ماموریت برای تغییر است که اجازه نمی دهد برای تماس با نور.

“اکنون زمان آن است که نه تنها ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما همچنین تبدیل این کشور” ماساچوست ایالت الیزابت وارن اعلام کرد در هفته گذشته.

تنها نامزد به طور منظم فصل او رزین با خط تیره از طنز ایالت مینه سوتا ctq یک زن که به نظر می رسد راحت با خودش و نه ترس به لب به لب خود را جوک.

او می خندد هنگامی که او با افتخار اعلام کرد که او تنها نامزدی که $17,000 در کمک های مالی از سابق دوست پسر. این خنده ادامه زمانی که او اذعان می کند که او شعار انتخاباتی زمانی که او برای فرار رئیس جمهور از او چهارم-کلاس بود “تمام راه را با امی K.”

“من دیگر استفاده کنید که” او deadpans.

و هنگامی که در اخیر حزب دموکرات شام/رالی او jeered توسط ساندرز حامیان او را نگه داشته و او را سرد متوقف شد به آنها و دست تکان دادند دست خود را در تبریک.

“سلام برنی مردم!” او خوش نامیده می شود.

و مانند بسیاری از داوطلبانی که نشان می دهد کمی حس شوخ طبعی خود را از حامیان دنبال کت و شلوار. رقابت دوستانه میان اردوگاه مخالف نادر است و jeering رقیب نامزد زمانی که آنها در حال صحبت کردن است که بخشی از بازی است.

یک زمان وجود دارد که طنز در کمپین بلیزرز شایع تر بود. تنسی جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر استفاده می شود به شوخی اغلب زمانی که او در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 1992 و 1996. مورد علاقه quip:

 “من راه می رفت به یک, نیوهمشایر, general store و گفت: به مردم در آن وجود دارد ‘سلام من لامار الکساندر و من در حال اجرا برای رئيس جمهور.’

“آره ما خنده شد که در مورد قبل از اینکه شما در آمد’ یکی از مشتری پاسخ داد.”

یادداشتی به 2020 نامزدها: ما می توانیم با استفاده از طنز بیشتری از نامزدها در این بسیار قطبی بار. همه ما نیاز به خنک کردن.

ریچارد بندتو یک بازنشسته ایالات متحده آمریکا امروز در کاخ سفید خبرنگار و مقاله نویس. او در حال حاضر می آموزد رسانه و سیاست در دانشگاه آمریکایی و در صندوق برای آمریکا برنامه مطالعات دانشگاه جورج میسون است. او را دنبال کنید در توییتر @benedettopress.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im