خانه دموکراتیک حزبی قوانین هستند در دسترس عموم آنلاین, روم عمومی در تاریکی چگونه کسانی که قانونگذاران فرض کنیم قدرت در درون حزب و روش های است که کاربران به دنبال به عنوان بخشی از این گروه جمعی.

از آن شده است بیش از یک سال پس از مترقی گروه تقاضا پیشرفت پیوست توسط دیگران در اصل نوشت: به خانه دموکراتیک پارلمانی رئیس Hakeem Jeffries نیویورک درخواست او برای انتشار قوانین حاکم بر انجمن آنلاین. در سال گذشته Jeffries گفت که در حال حاضر این موضوع به انجمن اما هیچ چیز از آن آمده است.

روز چهارشنبه تقاضای پیشرفت همراه با تعداد زیادی از گروه های دیگر از جمله اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نوشت: به Jeffries درخواست او برای انتشار قوانین آنلاین. این علائم چهارمین بار تقاضای پیشرفت پیوست توسط یک ائتلاف نوشته شده به Jeffries به دنبال افشای عمومی از قوانین است.

از آنجایی که آنها در زمان قدرت در خانه و دموکرات متعهد شده اند که متعهد به شفافیت اما آنها هنوز برای عموم نمایش دستورالعملهای داخلی برای اعضای حزب.

“فقط به عنوان به انتشار قوانین مجلس نمایندگان لازم است برای دولت مسئولیت پذیری بیش از حد است انتشار دموکراتیک حزبی قوانین” نامه است. “دسترسی عمومی به سبب درک مقننه فعالیت ها را فراهم می کند ضروری جزئیات چگونه شما حکومت و نمونه تعهد خود را برای باز کردن دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su