دموکراسی و بوروکراسی در یک زمان از همه گیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

به عنوان coronavirus و مراکز کنترل بیماری کار در سراسر ساعت به کاهش فاجعه آن را آسان ببینید که چرا ما نیاز به صالح سازمان های دولتی. ما همیشه آنها را دریافت کنید. CDC و موسسه ملی بهداشت botched اولیه خود در پاسخ به این ویروس — و ما همه پرداخت قیمت. آنها توزیع شده غیر قابل اعتماد کیت های آزمایش و فوق العاده مانع بالا تحقیقات بیمارستان ها از در حال توسعه خود را تست. آنها موفق به برنامه ریزی برای در حال حاضر قابل پیش بینی افزایش تقاضا برای ماسک هواکش و تخت در بخش مراقبت های واحد. فقط در حال حاضر در حال تست در حال تبدیل شدن به طور گسترده ای در دسترس به مدت طولانی پس از بیماری گسترش یافته است. اوه.

با اقتصاد آمریکا متوقف و مدارس و کسب و کار بسته شده و خانواده ها نشسته اند در خانه, CDC, NIH غذا و دارو و بهداشت و خدمات انسانی در نهایت انجام آنچه آنها باید انجام داده اند هفته پیش: برش از طریق خود دست و پا گیر نوار قرمز برای پاسخ به شدت به COVID-19. رئیس جمهور تهمت که انتخاب مجدد در تعادل آویزان اعلام کرده اضطراری ملی ممنوع اکثر مسافرت های بین المللی و تشویق بی سابقه همکاری بین سازمان های دولتی و آمریکا در رأس شرکت های زیست فناوری که در حال مسابقه به ابداع واکسن درمان و سریع, قابل آزمون است. پس از یک ماه از گمراه کننده خوشحال بحث ما در نهایت شنیدن برخی از سخت حقایق زشت از کاخ سفید در مورد آنچه انتظار می رود.

به عنوان فدرال و ایالتی و محلی سازمان خود را هماهنگ اضطراری پاسخ آن را آسان ببینید که چرا آمریکایی ها رد آزادیخواه ایده آل است. آنها می خواهند برای حفاظت از کشنده بیماری های مسری به همین دلیل آنها می خواهند برای حفاظت از تهدیدات نظامی خارجی. آنها انتظار می رود قادر به دولت مرکزی برای مقابله با این چالش است. آنها نمی خواهند یک اسکلتی “دولت نگهبان شب” که پاک ترین دولت توابع.

نگران نباشید. وجود دارد و صفر فرصت دولت فدرال خواهد بود به شدت محدود بود. ممکن است کاهش در برخی از بودجه ها و مقررات وجود دارد اما هیچ سیاسی اشتها برای تغییرات ساختاری مهم است که بازگشت امریکا به روز کالوین کولیج, قبل از فرانکلین روزولت جدید مقابله و لیندون جانسون بزرگ جامعه بالا دولت به outsized نقش آمریکایی ها در زندگی – نقش هرگز پیش بینی توسط موسس. “امپراطوری ریاست جمهوری” و اسامی آنها در فدرال نیمکت هل کنار “پیر” قانون اساسی و دولت خود را محدود برشمرده قدرت و جایگزین یک “زندگی” قانون اساسی است که چند محدودیت در دولت است. بزرگتر دولت مرکزی می شود بیشتر مسئولیت های محول به سازمان های تخصصی و کارمندان دولت که آنها را پر کنید.

این تغییر اساسا کشور ما چگونه اداره می شود و جای تعجب نیست که آن را باعث شده است تا برخی از پوش بک. وجود نگرانی رو به رشد است که ما به آرامی تسلیم نامحدود حکومت توسط مقامات غیرمنتخب. آیا برای جلوگیری از آن — و چگونه است که عمیق ترین سوال رو امریکا امروز.

برای بیش از 50 سال های اداری دولتی رشد کرده است در اندازه و دامنه و هزینه له دولت های محلی و فشردن شدن جامعه مدنی است. بعضی از برنامه ها مانند مدیکر هستند موفق و بسیار محبوب است. دیگران مانند “جنگ با فقر” high-rise مسکن عمومی و سیستم سهمیه بندی را انجام داده اند کمی به حل مشکلات آنها به معنای به آدرس – و گاهی اوقات آنها را بدتر.

اثر تجمعی از این برنامه شده است به تمرکز قدرت در واشنگتن در آغوش آن بوروکراسی. پس از همه آن است که بوروکرات نه مقامات منتخب که نوشتن قوانین دقیق برای هر برنامه و اجرای آنها. بی امان رشد این اداری دولت تضعیف و در معرض خطر — دو ویژگی های اساسی آمریکا قانون اساسی به منظور:

  • برای اولین بار قرار است ما را به اداره قوانین ساخته شده توسط پاسخگو مقامات منتخب با توجه به حل و فصل قانون اساسی قوانین. در عمل ما حکومت تا حد زیادی توسط اداری قوانین اعلام شده توسط غیرمنتخب, غیر قابل توصیف کارمندان دولت. آژانس های فدرال خود را به قدرت گسترده و مبهم در قوانین برای بهبود کیفیت هوا یا ایمنی محل کار. این سوال بسیار مهم است نه اینکه آیا سازمان های دقیق قوانین مفید هستند و یا مقرون به صرفه اما آیا کنگره باید واگذاری این “قانونی” اقتدار در وهله اول.
  • یک ویژگی اصلی از قانون اساسی ایالات متحده است و جدایی قانون گذاری اجرایی و قضایی توابع. هدف این است که برای جلوگیری از تمرکز قدرت که تهدید آزادی و حاکی از ظلم و ستم. در عمل بسیاری از آژانس های فدرال ترکیب سه توابع. آنها را به قوانین و اجرای آنها و محکوم کردن هر گونه شکایت. این ادغام از توابع درایوهای سهام از طریق قلب از جیمز مدیسون قانون اساسی معماری که بستگی به تفکیک قوا.

از آنجا که این تغییرات باید تدریجی بوده است آنها دریافت نکرده موشکافی آنها تقاضا.

در نظر گرفتن این نکته اول: آمریکایی ها باید تابع قوانین تصویب شده توسط کنگره و امضا شده توسط رئیس جمهور نه با غیر دموکراتیک قوانین و مقررات ساخته شده توسط غیر قابل توصیف بوروکرات. قوه مجریه وظیفه است با اجرای این قوانین نه آنها را. زمانی که لازم است کارشناسان در سازمان های مختلف ممکن است پر کردن در برخی از جزئیات فنی اما نه بیشتر از آن. آنها باید هرگز قوانین اساسی حاکم بر زندگی روزانه ما است. که حداقل این خطر اساسی دید. یک درمان: اگر ما نیاز به قوانین پیچیده که ما اغلب فراموش کسانی باید ارائه شده به کنگره و رئیس جمهور برای تصویب به عنوان قانون هستند. بدون که مورد نیاز است وجود دارد هیچ دموکراتیک پاسخگویی.

آن را فقط به کارمندان که تجاوز این قانون اساسی خطوط. پس از انجام بسیاری از اجرایی ریاست جمهوری سفارشات و “امضای بیانیه.” پس از انجام بسیاری از تصمیم گیری های فعال قضات که نه تنها قوانین است اما گاهی اوقات نظارت بر اجرای آنها.

قضایی غرور شده و قابل مشاهده در تصمیم گیری های اخیر توسط دادگاه منطقه ای فدرال قضات که در سراسر کشور صادر شده بودند برای جلوگیری از سیاست های آنها نمی مانند. قضات’ تنظیمات خط مشی ممکن است درست یا غلط اما به صدها پایین قضات دادگاه قدرت برای جلوگیری از اجرای فدرال مهاجرت در سراسر کشور, برای مثال, یک دستور برای gridlock. حداقل چنین گسترده احکام باید به نیاز به تایید از چند قاضی پانل در سطح استیناف. در صورتی که نیاز به تغییر قوانین جدید کنگره باید تصویب آنها. تا آن زمان دادگاه بالاتر باید به طور معمول ابطال ملی بوده تا آنها حکومت می تواند بر روی میدهند.

این نقطه اساسی در اینجا نباید بحث اگر چه آن است که: شاخه های اجرایی باید در اجرای قوانین به عنوان نام پیداست و قضایی شعبه باید حل و فصل موارد فردی است. نه شعبه باید “تصویب” قوانین خود به خود و یا شدید مرزهای قانون اساسی در قانونگذاری.

احیای این شالوده قانون اساسی توابع نیاز به تغییرات قابل توجهی در هر سه شاخه است. رئیس جمهور و فدرال قضات باید عمل را با چند محدودیت از اوایل 1940s و تقریبا هیچ کدام از اواسط 1960s. کنگره اتحاد بدل به یک نظارت بدن وظیفه عمدتا با نظارت اجرایی به جای تصویب قوانین. کاخ سفید خود را صرف تلاش قابل توجهی در تلاش اغلب بیهوده برای نظارت بر آن سازمان های خود و محدود کردن سیاست گذاری های پایین تر در سطح بوروکرات.

سیاسی نظارت ضروری است زیرا سازمان های فدرال حمل وزن زیاد. آنها و اجرای قوانین خود را و داوری هر گونه شکایت. این ادغام از توابع معنی بوروکراسی فدرال به طور موثر ترکیب سه شاخه — قانون گذاری اجرایی و قضایی — در هر سازمان.

این فیوژن خواهد بود به اندازه کافی بد اگر بوروکرات ها انتخاب شدند, پس از رای دهندگان می تواند نگه دارید و آنها را به حساب. اما هیچ یک از آنها انتخاب می شوند. هیچ کدام. تنها سطح بالا هستند و حتی رئیس جمهور. که در زیر لایه لایه از خدمات مدنی کارکنان است که می تواند هرگز اخراج و منظم تنزل مقام و یا انتقال به مناطق روستایی آلاسکا است. Medieval kings تا به حال کمتر امنیت شغلی است.

با توجه به این سر قدرت اداری و سوء استفاده های عادی هستند. سازمان حفاظت محیط زیست, مکرر, مقصر, استفاده از قدرت خود را در زیر “آب های ایالات متحده آمریکا” برای جریمه کردن یک, وایومینگ, گاو, گله دار برای ساخت یک برکه ای کوچک. به “آب” وارد عمل شد و به معنای حفاظت از کشتیرانی رودخانه ها و دریاچه های بزرگ. مهم نیست. قانون به طور خاص معاف “ساخت و ساز و یا تعمیر و نگهداری از مزرعه و یا انبار برکه.” مهم نیست. گله دار, اندی جانسون تا به حال یک مدرک معتبر دولتی اجازه. مهم نیست. سازمان حفاظت محیط زیست نیازی به توضیح نیست. آن را به سادگی اعلام برکه ممنوع تحت قانون و جریمه گله دار $37,500 . . . در هر روز. این چیز عجیب و غریب به نفس بیش از حد بود و در نهایت لغو و 16 میلیون دلار در انباشته جریمه لغو شد اما تنها به خاطر یک طرفدار بونو سازمان تا به حال منابع کافی و ابتکار عمل به این پرونده به دادگاه. از آن زمان سه سال از جنگ حقوقی برای جانسون و اقیانوسیه حقوقی بنیاد به طور کامل پیروز سازمان حفاظت محیط زیست. همه برای ساخت یک گاو برکه.

آنچه که این نقض فاحش رو با CDC NIH HHS و ووهان coronavirus? در واقع. مترقی دید که به ایجاد اداری دولت است استوار بر این ایده است که کارشناسان به تنهایی باید قوانین مورد نیاز برای پیچیده جوامع مدرن و باید خود را برای اطمینان از اعدام. که باعث می شود برخی از حس. ما قطعا نیاز به آژانس های تخصصی برای مقابله با مشکلاتی مانند بیماری های عفونی و ما باید ماهر و حرفه ای مانند دکتر Anthony Fauci به آنها منجر شود. مشکل این است که همان دستور کار مترقی نیز به ما داده مقامات سازمان حفاظت محیط زیست که تصمیم گاو حوضچه های رودخانه های قابل کشتیرانی و چشم پوشی سیاه-نامه قانون به آن را انجام دهد. آن را به ما داده است IRS مقامات مانند لوئیس لرنر استفاده می شود که او بدون کنترل قدرت برای حفظ محافظه کار سازمان های خارج از سیاست برای سه چرخه های انتخاباتی. او بازنشسته مجازات در حقوق بازنشستگی کامل.

آن را بی ثمر می گویند: “ما فقط نیاز به انتخاب حق مردم است.” که خوب خواهد بود اما آن را نمی خواهد همیشه اتفاق می افتد به عنوان جیمز مدیسون “پدر” از قانون اساسی ما قابل درک باشد. “اگر مردان بودند فرشتگان” او اشاره کرد: “هیچ دولت خواهد بود لازم است.” (به عنوان لوئیس لرنر نشان داد این هشدار شامل زنان نیز هست.)

یک مطمئن تر از درمان است برای بازگرداندن قانون اساسی تاکید بر حقوق فردی, برشمرده فدرال قدرت و جداگانه قانون گذاری اجرایی و قضایی توابع. این بدان معنا نیست که نصب یک شب-نگهبان دولت است. این به آن معنا چنگ عقب بیکران قدرت متمرکز اداری دولت است. آن را ممکن است برای انجام این کار و هنوز هم انجام ضروری عمومی وظایف مانند کنترل بیماری های تمیز کردن آبهای آلوده و دفاع از کشور ما است. ما نیاز به حفاظت از خطرات آن. اما ما نیاز به حفاظت از بی حد و حصر اداری فیات ،

چارلز Lipson است Peter B. Ritzma استاد علوم سیاسی بازنشسته در دانشگاه شیکاگو جایی که او تاسیس برنامه های بین المللی و سیاست و اقتصاد و امنیت است. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im