Dem سیاست تنزل ارزش شهروندی قرار داده و امریکا, آخرین

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

“قرار دادن ماسک خود را در قبل از کمک به دیگران است.” خدمه پرواز در تکرار این عاقلانه آموزش قبل از هر پرواز خطوط هوایی زیرا در شرایط اضطراری یک ناتوان مسافر نمی تواند کمک به هر کسی دیگری و در واقع تبدیل به شخص دیگری نیاز دارند. در جریان اقتصادی و بهداشت و درمان اضطراری دموکرات نادیده گرفتن این دستور و به جای آن به دنبال بهره برداری از بحران به عنوان یک فرصت برای تحقق طولانی-برگزار چپ سیاست های هدف مانند کاهش شهروندی و از بین بردن اثر از مرزها. با اعمال نفوذ یک زمان از درد برای بسیاری از آمریکایی ها این عوامفریبی سیاسی ثابت کند که آنها قرار داده و امریکا گذشته است.

دو اقدامات اخیر بهترین نمایش گذاشتن این برنامه. برای اولین بار در ماموت 3 تریلیون کاربی که بلندگوی امپریالیسم و آمریکا گذشت, هفته گذشته, مالیات دهندگان جزوه تا 1200 دلار خواهد جریان به مهاجران غیر قانونی است. خوشبختانه او 1,815-صفحه مقننه هیولایی هرگز تبدیل به قانون اما پلوسی اصلی دولت در زمان بیشتر اقدام فوری توزیع ده ها میلیون از مالیات دهندگان کالیفرنیا دلار به مهاجران غیر قانونی با لينک مستقيم پرداخت پول نقد به بیش از 100.000 trespassers.

وحشتناک قطع ارتباط بین این چپ سیاستمداران و زمان احساس وحشت و نگرانی در میان امریکا شهروندان بر تحریف واقعیت از یک حق سیاسی class عامل در یک نوع جهان موازی مصمم توسط on-the-زمین مخمصه از میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. در نظر بگیرید که 36 میلیون نفر به تازگی بیکاری. حتی در میان هنوز شاغل, شغل, اضطراب فراگیر: اخیر آسوشیتد پرس نظرسنجی نشان داد که 55 درصد از کار آمریکایی گزارش یک برش در هر ساعت و یا پرداخت در طول این بیماری همه گیر.

پیام دموکرات مانند پلوسی و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به این نگرانی آمریکایی ها روشن است: “در خط, از آنجا که ما باید اولویت های دیگر از جمله غذا به نیازهای جنایتکاران که عمدا نقض قوانین ما برای ورود به ایالات متحده بدون اجازه.” Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به وضوح موافق با این سیاست های قوس الکتریکی به عنوان او علنا تأیید طول آن مقدماتی که او از ارائه دهندگان بودجه مراقبت های بهداشتی به بیگانگان غیر قانونی.

اشتباه نکنید در مورد چپ نهایی هدف در اینجا. آنها ترویج متخلخل مرزها و تشویق مهاجرت غیر قانونی را مامور مشکوک در دراز مدت هدف از توده عفو که مشورت وضعیت و شهروندی است. با توجه به سابقه رئیس جمهور اوباما و خود را به وضوح استفاده غیر قانونی از یک فرمان اجرایی به ادامه عضویت IF بزرگسالان (یک سیاست هدف من اتفاق می افتد به پشتیبانی— اما از طریق روند قانونی) به نظر می رسد کاملا منطقی به پیش بینی مشابه حرکت از هر آینده دموکراتیک رئیس جمهور با توجه به افزایش افراط گرایی در مسائل مربوط به مهاجرت.

علاوه بر دموکرات ها به اشتباه بر این باورند که این سیاست بی تابعیت را به نحوی کاری به نفع در میان اسپانیایی شهروندان آمریکا است. در حقیقت مطالعات اخیر نشان دقیقا برعکس است. برای مثال واشنگتن پست/دانشگاه مریلند نظرسنجی یافت که به طور کامل 69 درصد از شهروندان اسپانیایی پشتیبانی توقیف موقت همه مهاجرت در طول این بحران از جمله مهاجرت قانونی. بر خلاف گرایش امیدوار کمیته ملی حزب دموکرات و ثابت روایات تحت فشار قرار دادند توسط شرکت های بزرگ, رسانه های اسپانیایی آمریکایی ها هستند نه در همه نرم در مرز مسائل.

وجود یک بزرگتر حقیقت در اینجا به عنوان به خوبی. ما اسپانیایی ها تمایل به محافظه کار مردم – فرهنگی مذهبی و سیاسی است. برای مثال تحقیقات پیو بررسی سقط جنین یافت که اسپانیایی ها به مراتب بیشتر طرفدار زندگی از سفید آمریکایی توسط 17 درصد نقطه حاشیه. به عنوان حزب دموکرات رشد می کند و تا کنون رادیکال تر در مسائل هسته ای مانند مهاجرت دوم متمم و مناسب برای زندگی این همه اما یتیم قبلا وفادار Latino رای دهندگان.

اما صرف نظر از نژاد و یا قومیت اصلی — حتی وسواسی — تمرکز سیاستگذاران باید در reigniting موتور اقتصادی امریکا است. من باید پیشنهاد خود من سیاست پیشنهاد کاتالیزور و هیچ شکی نیست که ما حق commander-in-chief منجر به این حیاتی بازسازی است. ما کارآفرین جمهور ایجاد شرایط برای بهترین بازار کار در دهه. او تسهیل انفجار اول در حقوق و فرصت های, و او می تواند encore مغلوب ساختن پیشی جستن رونق 2.0.

در مقابل دموکرات ها’ pandering به بیدار چپ حوزه تنها منحرف ما را از این وظیفه مهم. حتی بدتر از ارائه منابع کمیاب به اتباع خارجی که وارد سرزمین ما به طور غیر قانونی نشان دهنده مجموع خیانت از خود ما شهروندان در نیاز. آمریکا روش اول مستلزم آن است که ما اقتصادی “اکسیژن” جریان به شهروندان ایالات متحده قبل از ما در نظر بگیرید که چگونه به دیگران کمک کند.

استیو Cortes نویسندگان به RealClearPolitics ملی, سخنگوی آمریکا برای اولین بار تایید شده و میزبان خود را سالم نشان می دهد رادیو در AM560 شیکاگو است. توییتر خود رسیدگی است @CortesSteve.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net