بحث در معرض اصلی و 3 آسیب پذیری برای بلومبرگ پیشنهاد

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در نوادا در بحث مرحله مایک بلومبرگ آمده از گرم پیله از تبلیغات پرداخت و صحبت می کرد برای خودش. او نمی گویند اما آنچه که او می گویند کمک نمی کند. او ایستاده بود ساکت و سنگی رو به عنوان دیگر نامزدهای رهبری برنی ساندرز و الیزابت وارن, نقاشی او را به عنوان کثیف آرم plutocratic سرمایه داری و نابرابری درآمد. خود شد و پاسخ مختصر بی پیرایه و خشک به عنوان لاس وگاس هوا. اگر شما می خواهید انقلابی توهمات او گفت: رای برای برنی. اگر شما می خواهید یک ماهر, no-nonsense, مدیر رای بدید. من یک رکورد فوق العاده ای از موفقیت در کسب و کار شهری و سیاست و نظرات من نه بیش از حد شدید برای پیروزی در ماه نوامبر. که در آن است.

بلومبرگ تخت عملکرد بیشتر شبیه او در حال اجرا بود یک جلسه هیئت مدیره از یک کمپین سیاسی. و آن را نشان داد یکی از عمده سه آسیب پذیری: او را کسل کننده ایجاد شکل وحشتناک در بیخ امید به رهبری یک حزب است که نیاز زیادی مشتاق مردم در انتخابات به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. دیگر نامزدها مشتاق بودند نمایش خود را عصبانی شور که آنها با هدف تهمت و هر یک از دیگر.

بحث نازل شده یک دوم از بلومبرگ این آسیب پذیری: طولانی مشکلات مرتبط با ضد جرم و سیاست به عنوان شهردار نیویورک (به خصوص توقف-و-frisk پلیس در حال حاضر با برچسب نژادپرستانه) و مدیریت شرکت های بزرگ (به خصوص شکایات مربوط به آزار و اذیت جنسی در eponymous خود شرکت). بلومبرگ عذرخواهی به دلیل گرایش پلیس اما بصورتی پایدار و محکم رد هر گونه تماس به نسخه کارمندان سابق از عدم افشای توافق به طوری که آنها می تواند آزادانه صحبت می کنند در مورد تجارب خود را. رقبای خود را ادامه خواهد داد برای بهره برداری از هر دو مشکلات.

بلومبرگ سوم آسیب پذیری نمی آمد تا در بحث بود اما دردناکی آشکار به هر کسی که به تماشای یک فیلم ساخته شده در سال 2016 و منتشر شده در هفته گذشته شهردار مایک گفت: او می تواند هر کسی را به مزرعه. فقط با قرار دادن یک سوراخ در زمین قرار داده و یک دانه در آن و پوشش آن. جمعیت در انگلستان دانشگاه آکسفورد آن را دوست داشتم. کشاورزان آمریکایی ،

مشکل با کسانی که حقه باز نظر نمی مزرعه رای دادن. آن را بی اهمیت در دموکراتیک مقدماتی و به جمهوری خواهان در ماه نوامبر به هر حال. مشکل این است که این دیدگاه برجسته بلومبرگ فوقانی شرق جانبی انزوا و علی تحقیر برای هر کسی است که به عنوان هوشمند و یا موفق به عنوان او است. گروه اول (و نه به عنوان هوشمند) شامل اکثر مردم است. گروه دوم شامل همه است. سیل از تبلیغات می تواند در پنهان کردن آن صفات در حالی که برای, اما نامزد شخصیت در نهایت ظهور در مبارزات انتخاباتی و مناظره مرحله.

بنابراین بیش از حد, خواهد, خود, نقاط قوت: او شایستگی دانش عمیق خود را از اقتصاد و امور عمومی موفقیت خود را به عنوان شهردار نیویورک و مرکز سمت چپ که درخواست تجدید نظر گسترده تر از کسانی که در حزب چپ افراطی. سوال این است که آیا کسانی که سنگین تر بودن تعهدات او در حزب دموکرات در انتخابات عمومی ،

بلومبرگ است که به سختی به تنهایی در مواجهه با این بی دست و پا, ضبط ضبط. ما در یک جهان که در آن هر ظاهر عمومی و خصوصی بسیاری از آنهایی که ثبت شده است. این یک خدمتکار که مخفیانه ضبط شده میت رامنی را محکم نظرات در مورد “47 درصد از افرادی که رای برای رئیس جمهور, بدون توجه به آنچه … که وابسته به دولت که بر این باورند که آنها قربانیان. … این مردم هستند که بدون پرداخت مالیات بر درآمد. … و به این ترتیب کار من نیست به نگرانی در مورد آن دسته از مردم است.”

نوار مانند که نامزد خود را بسیار بیشتر احشایی تاثیر از توضيحات در چاپ. آنها غیر ممکن است به انکار حتی اگر آنها در خارج از چهار چوب. آنها آسان به گردش در یوتیوب, اینترنت, تبلیغات, رسانه های اجتماعی و کانال های کابل. سیاسی دشمنان مشتاق به آن را انجام دهد. این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است به مایکل بلومبرگ با نظرات خود در مورد کشاورزان و در مورد جوان سیاه پوست انداخته تا در برابر دیوار برای توقف-و-frisk. انتظار بلومبرگ مخالفان به گردش مقدار زیادی بیشتر از آنها.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه مشکل مشابه در سال 2016 زمانی که NBC منتشر کردن دوربین ضبط ساخته شده است در “Access Hollywood.” به زبان خام; شبکه بندی بدیع بود; و خشم تقریبا غرق مغلوب ساختن پیشی جستن. در سال گذشته یک نوار در معرض الیزابت وارن حکایت در مورد اینکه چرا او از اول ، او میگفت جمعیت او آن را از دست داد چرا که او “مشخصه ، مخالفت محققان دریافتند خاک نوار ویدئویی که در آن او توضیح داد که او می تواند بازگشت به کار, اما تصمیم گرفت به دنبال یک حرفه ای متفاوت است. جو بایدن نوار قدیمی هستند و نه فقط یک all-star حلقه از اشتباهات و بی دست و پا اظهارات آنها نشان می دهد او را بوسه, مالش, بوس کردن و نوازش کردن محاصره زنان او اغلب ملاقات در طول مبارزات انتخاباتی. مبادا خود را ثبت رشد کهنه او را نگه می دارد ساخت جدید اشتباهات در هر روز است.

دموکراتها آخرین سناتور برنی سندرز, نمی کند, عذرخواهی خود را از مواضع گذشته اما او باید. آنچه او به معنای زمانی که او ستایش سخت جناح چپ جنبش کمونیستی و کشورهای نه یک بار یا دو بار اما برای چندین دهه ؟ به ما یادآوری می کنند, لطفا, چه در مورد breadlines? چرا او می خواهید به صرف ماه عسل—ماه عسل خود را!—در گولاگ 6 متل?

بلومبرگ به راحتی می توانید بهره برداری از این مشکلات و او یک تبلیغات گسترده بودجه به آن را انجام دهد. اما او نمی تواند به خود اجازه قلاب به سادگی با مشت زدن به دیگران است. او یک رکورد های عمومی که مخالف محققان را تصاحب خواهد کرد پس از پخش در رادیو فردا را با صدای خود.

بسیاری از این مخالفان واقعی آبی دموکرات در تلاش برای حرکت این حزب بیشتر به سمت چپ عمیق تر به مشت مطرح سیاست از نارضایتی. اصلی خود را از انتقاد این است که بلومبرگ نیست “یکی از ما.” او خواهد بود یک نفرت انگیز, انتخاب, آنها فکر می کنم برای یک حزب است که تنش هویت گروهی و مشترک بی عدالتی, reviles میلیاردرهای و شرکت های بزرگ و تقبیح “پول بزرگ در سیاست است.” کسانی که در حال قدرتمند انتقادات و آنها سخت سیمی به امروز حزب دموکرات است. ما شنیده ام آنها را بارها و بارها در بحث مرحله. آنها می تواند تقسیم اگر حزب بلومبرگ wrests نامزدی از ساندرز و یا به سادگی بلوک های او را در میلواکی کنوانسیون در این تابستان.

اگر شهردار مایک باعث می شود آن را به کلی انتخابات او را با مشکلات مختلف. خبر خوب برای دموکرات ها است که فوتبال در حال اجرا برای مجلس نمایندگان و سنا را پیدا خواهد کرد خود را از مواضع و تبلیغات به مراتب مفید تر از داشتن یک قسم خورده سوسیالیستی در بالای بلیط. او خواهد شد به مراتب جذاب تر از برنی در حومه شهر که بسیار مهم به دموکرات ها پیروزی در سال 2018 است. خبر بد این است که مهر خود را دشوار است به فروش ویژه خود را تکنوکرات پرستار کودک-برنامه های دولت خود سختی های پیشنهادی برای کنترل اسلحه و مقررات زیست محیطی خود سربی سبک و مطلق عدم مشترک را لمس کنید. این محدودیت ها را سگ او در نوسان متحده مانند پنسیلوانیا و میشیگان ویسکانسین و کارولینای شمالی است. خواهد شد تا خود را گاه به گاه حس برتری های سردی که از طریق به وضوح در famers-به-سخنان ساده.

اگر بلومبرگ به سادگی گفت که امروز شغل به مراتب پیچیده تر از کسانی که روز گذشته در مزارع و کارخانه ها و ادارات و او می توانست ارزشمند نقطه. اگر او تا به حال گفت که ما باید بهتر مدارس به دانش آموزان آماده شدن برای این پیچیده شغل او را ساخته اند و دیگر با ارزش نقطه. او می تواند اضافه شده اند که این شغل جدید به خوبی پرداخت, کاهش نابرابری درآمد و کمک به ما جمعی رفاه است که بر اساس پیشرفت های تکنولوژیکی است. به جای او توهین هر کس که نمی پيرايشی ژن, نوشتن, هوش مصنوعی, برنامه, و یا آربیتراژ یورو خارجی-بازار ارز. که احمقتر از یک گونی خاک سطحی.

هیچ کس می خواهد به مانند Rodney Dangerfield که “نمی توانید هیچ احترام و بدون احترام در همه.” ما می خواهیم رهبران که درک نمی مستهلک کار ما ارزش های ما ما مبارزات—زندگی ما است. همه ما باید اشتیاق عمیق برای دلسوز به رسمیت شناختن. که شامل آمریکا رای دهندگان.

چارلز Lipson است Peter B. Ritzma استاد علوم سیاسی بازنشسته در دانشگاه شیکاگو جایی که او تاسیس برنامه های بین المللی و سیاست و اقتصاد و امنیت است. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de