پس از نگاه کردن به آینده و دستیابی دوم و چهارم دور میدارد برای defenceman آن را روشن GM داده است تا در این فصل است.

Canadiens سر مربی کلود ژولین و کاپیتان شیا وبر شد و گفت همه چیز درست پس از تمرین روز شنبه در بروسار در مورد چگونه آنها هنوز هم بر این باورند که آنها می توانید برگشتی.

“از آنجا که اگر ما آنچه که ما انجام می دهند در اینجا؟” Julien خواسته قبل از Canadiens عازم دیترویت به صورت بال سرخ سه شنبه شب. “راستش این روشی است که من آن را ببینید. اگر شما باور نمی کنم که چرا وقت خود را تلف ؟ غریبه چیزهایی که اتفاق افتاده است.”

اضافه شده وبر: “من فکر می کنم ما همیشه باید به باور. اگر شما باور نمی کنم, سپس آن را نمی تواند اتفاق می افتد. منظورم crazier این کارها انجام شده است قبل از این — چرا که نه؟”


Winnipeg Jets مرکز جک Roslovic تلاش می کند به سرعت Montreal Canadiens defenceman مارکو Scandella در مونترال در Jan. 6, 2020.

آلن McInnis / Montreal Gazette

NHL مربیان و بازیکنان پرداخت می شود به انجام و برنده بازی به طوری که آنها نمی تواند استطاعت به رها کردن. اما به طور کلی مدیران یک داستان متفاوت و در روز سه شنبه بعد از ظهر Canadiens GM مارک Bergevin رسما پرتاب در حوله در تیم خود را کوچک حذفی امیدوار است که او معامله defenceman مارکو Scandella به St. Louis Blues.

با Canadiens داشتن یک 27-26-8 رکورد و تنها 1.1 درصد احتمال ساخت برگشتی — با توجه به Sportsclubstats.com — رفتن به سه شنبه شب بازی Bergevin شروع به تمرکز در فصل آینده و فراتر از آن دستیابی به یک-دور دوم انتخاب در این سال NHL ورود پیش نویس و مشروط دور چهارم انتخاب سال آینده در ازای Scandella.

آن چیزی هوشمند برای Bergevin به انجام گرفتن شروع به سر در روز دوشنبه 3 p. m. NHL تجارت مهلت و او یک بازگشت بزرگ برای Scandella.

Bergevin به دست آورد مونترال بومی از Buffalo Sabres در Jan. 2 هنگامی که او فکر Canadiens هنوز هم می تواند به پلی آف از دست دادن یک چهارم-دور در انتخاب این پیش نویس است. در حال حاضر جنرال موتورز تبدیل شده Scandella به انتخاب دور دوم این سال همراه با یک چهارم-دور در انتخاب های بعدی سال است.

نیز وجود دارد امکان Bergevin می تواند دوباره ثبت Scandella این تابستان اگر او می خواهد به او را به عقب. 29-در سال defenceman است که در آخر فصل از پنج سال ما$20 میلیون قرارداد می تواند تبدیل به یک محدودیت رایگان در جولای 1. این Canadiens را حفظ 50 درصد از آنچه در سمت چپ Scandella قرارداد این فصل به عنوان بخشی از تجارت است.

Bergevin نگاه به امضای Scandella به تمدید قرارداد اما defenceman می خواستم به صبر کنید و ببینید چه مقدار می تواند در رایگان-بازار بود که یک حرکت هوشمند توسط آبی-بوش. اما Scandella ساخته شده آن را بسیار روشن چقدر او عاشق بازی کردن در مونترال در مقابل خانواده و دوستان است. او با بازی 20 بازی با Canadiens ارسال 1-2-3 بالغ و یک زن به همراه 1 امتیاز در حالی که به طور متوسط 17:38 یخ زمان.

Scandella می پیوندد دفاع از استنلی جام قهرمانان که نیاز به کمک در خط آبی پس از قرار دادن defenceman جی Bouwmeester در دراز مدت مجروح رزرو یکشنبه پس از تحمل یک قسمت قلبی در جریان بازی هفته گذشته است. بلوز حال 32-17-10 رکورد رفتن به سه شنبه شب بازی در برابر نیوجرسی شیاطین هستند و در یک نبرد گرم با ستاره دالاس و Colorado Avalanche برای کسب مقام اول در بخش مرکزی.

آدریان Datar را پوشش می دهد که بهمن برای کلرادو هاکی در حال حاضر توییتی شنبه که او با شنیدن بهمن می تواند علاقه مند به کسب Canadiens’ توماس تاتار اگر تلاش برای رسیدن نیویورک رنجرز کریس Kreider سقوط را از طریق.

در ضمن دارن Dreger گفت: در TSN را در تجارت خودی که Bergevin است که با داشتن بحث و گفتگو با ایلیا Kovalchuk عامل, J. P. بری در مورد تلاش برای re-sign روسیه جناح که می تواند تبدیل به یک محدودیت رایگان در جولای 1. Dreger اضافه شده است وجود دارد قابل توجه علاقه تجاری در Kovalchuk از تیم های دیگر است و Bergevin احتمالا به دنبال دور دوم انتخاب کنید و بیشتر در هر معامله.

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im