د Blasio نیاز به اجازه اداره پلیس کار خود را انجام دهید

سابق شهر نیویورک شهردار و رئیس جمهور تهمت شخصی وکیل برای تلفن های موبایل بر روی شهردار نیویورک, بیل د Blasio عملکرد پس از یک شب دیگر از تظاهرات خشونت آمیز.

MARIA BARTIROMO, فاکس کسب و کار میزبان: پیوستن من در حال حاضر سابق شهر نیویورک شهردار و شخصی وکیل به رئیس جمهور تهمت رودی جولیانی. رودی با تشکر بسیار برای پیوستن به ما. یک روز غم انگیز در کشور و یک روز غم انگیز در نیویورک است. واکنش خود را.

رودی جولیانی شخصی وکیل به رئیس جمهور تهمت: یک روز بسیار غم انگیز, ماریا. یکی از بدترین روزها در نیویورک است. شب گذشته غیر ضروری بود و وحشتناک و تخریب انجام شده به شهر نیویورک و بدون هر گونه وقفه توسط شهردار شما می توانید می گویند که اداره پلیس اما شهردار عقب نگه داشته و آن را ظالمانه است.

منظورم این عمل نیست که اتفاق می افتد اگر ما تا به حال مبهم صالح شهردار. این باید متوقف شده است پنج روز پیش. منظورم این است که نمی تواند آنها را متوقف کرده اند و برخی از آن ؟ ما را تماشا کرده اند در حال حاضر بارها و بارها مردم را غارت پرتاب کوکتل مولوتف, سوزش اتومبیل و در حال حاضر قرار دادن پلیس ما در زندان — در — در بيمارستان و عملا هیچ عمده دستگیری ها ساخته شده.

شهردار باید گام پایین. او بی کفایت است. ما در حال از دست دادن-ما — ما در حال از دست دادن مقدار زیادی از اموال ما شاهد افراد آسیب دیده و به طور جدی صدمه دیده و به زودی ما در حال رفتن به از دست دادن زندگی اگر این مرد را دریافت نمی کند از راه و اجازه دهید کسی که فعال کردن اداره پلیس.

در شهرهای دیگر آنها فعال گارد ملی. در شهر نیویورک ما باید برای فعال کردن اداره پلیس شهر نیویورک, آنها — آنها در حال استفاده می شود به عنوان مشت زدن به کیسه. و سپس او جسارت به انتقاد از آنها برای اینکه بیش از حد بی رحمانه است. منظور من آن را — آن را — ما در نوعی از جهان خود را برخی از مجنون جهانی که او زندگی می کند.

او شده است وحشتناک شهردار به مدت شش و نیم و هفت سال وحشتناک است. وجود ندارد یک فرد در این شهرستان است که به شما خواهد گفت که او نبوده است وحشتناک شهردار. اما در حال حاضر ما نیاز به یک مبهم صالح شهردار چرا که مردم در حال رفتن برای مردن اگر این مرد را دریافت نمی کند از راه و اجازه اداره پلیس کار خود را انجام دهید.

BARTIROMO: بنابراین شما می دانید که او کیار د Blasio دستگیر شد — برای-برای بودن با معترضان شب دیگر. چرا-چرا شما — چگونه شما می دانید که او را عقب نگه پلیس بخش? منظورم این است که شما حق همه است که غارت و اختلال در آخرین شب باید متوقف شده است هر چه زودتر. آنچه که او انجام به عقب نگه پلیس ؟

جولیانی: چگونه من می دانم ؟ من-منظورم این است که من — من این را برای یک زندگی برای 18 سال, ماریا, و من در زمان بیش از شهر نیویورک هنگامی که آن استفاده می شود به شورش بود. و شما ممکن است به یاد داشته باشید من تا به حال هیچ شورش زمانی که من شهردار و من تا به حال خشونت پلیس موارد است.

او را زیر — و همه — این همه لیبرال و مترقی شهرداران به دنبال یک راهکار که حدود 35 سال و کاملا بی اعتبار شده است. آن را به نام یک تخلیه تئوری. به آنها اجازه دهید آنها را مرتب کردن بر اساس مانند دریافت آن از سیستم خود را برای یک یا دو روز و پس از آن شهرستان ،

من را تغییر داد. در واقع بر اساس یک گزارش کتبی به فرماندار ماریو کومو من تغییر کرده که به مرد اول و سپس دوم و سپس سوم و شما در حال رفتن به کنترل آن است.

اولین کسی است که پرتاب سنگ دستگیر می شود. نفر دوم دستگیر می شود. و اگر شما به دستگیری 700 نفر برای نگه داشتن پل بروکلین باز شما انجام دهد. شما می توانید-شما می توانید بپرسید رئیس اسپوزیتو که این ادم سفیه و احمق در تالار شهر اخراج رئیس اسپوزیتو بازداشت 700 نفر در یک روز اما ما حفظ پل بروکلین باز است.

شما نمی توانید برای از بین بردن ملک در شهر من. زمانی که من شهردار بودم هیچ شورش و من به دنبال یک شهردار که تا به حال دو شورش حتی کشتار در سه سال است. و من به چالش کشیده شد با فوق العاده اعتراض.

BARTIROMO: بنابراین — بنابراین شما —

جولیانی: اما آنها هرگز تبدیل شده — آنها هرگز خشونت تبدیل شد و آنها لازم نیست که. شما لازم نیست به یک نابغه هستم, من خودم نوازش بر پشت. من قرض گرفته شده است که از یک کتاب است که من به عنوان خوانده شده و گزارش آن انجام شد و این احمقها که خود را ترقی خواهان در حال افول.

آنها در حال رفتن به استفاده از ’60s, اجازه دهید آنها را از دریچه آنها را به دو یا سه روز. بله آنها را به دو یا سه روز و آنها را نابود مینیاپولیس. آنها را به دو یا سه روز و از بین بردن آنها به واشنگتن دی. سی

آنها را به مدت هفت روز و در حال حاضر آنها در حال گرفتن خیابان مدیسون و آنها در حال حاضر گرفته شده پایین منهتن تخریب در بروکلین وحشتناک است. در حال حاضر چگونه من آن را می دانم ؟ چون من در اطراف شهر در طول روز با ماسک و صحبت من به پلیس.

و پلیس مثل من و به من اعتماد کن چون من آنها را پشتیبانی می کند و من نیز به ارمغان آورد پایین جرم و جنایت بیش از هر شهردار در تاریخ این شهر و من را نجات داد بیشتر سیاه و سفید زندگی می کند از هر کسی در تاریخ این شهرستان با کاهش قتل است.

هزاران و هزاران نفر از مردم زنده بودند چون من تغییر سیاست های — از بی لیبرال دموکراتیک شهرداران که اقدام من. این همه در واقع اتفاق می افتد منظورم حداقل بدتر از آن —

BARTIROMO: خوب منظور من نگاه —

جولیانی: — در شهرستانها هستند که حکومت مترقی شهرداران. Progressive من پشت. آنها در حال افول. آنها با استفاده از تئوری های — از اراذل و اوباش کنترل است که رفتن به من می گویند 30 سال و شما در دیدن عواقب آن است.

رئیس جمهور کاملا درست می گویند که او در حال حاضر نگاهی به او مسئولیت خود برای حفاظت از جان و اموال ایالات متحده به دلیل — و بسیاری از این شهرداران و فرمانداران, من نمی دانم چه چیزی اشتباه است با آنها اگر خود را لیبرال ایدئولوژی غلبه احساس خود را از وظیفه و یا حتی احساس خود را از نجابت.

BARTIROMO: شما خواستار شهردار de Blasio به مرحله پایین ؟ منظورم این است که رئیس جمهور دیروز گفت که او رئیس جمهور است از نظم و قانون. او را تهدید به استقرار نظامی آمریکا اگر متحده نمی تواند جلوگیری از این قتل عام و این ناآرامی. در اینجا چیزی است که او گفت: دیروز.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده: امروز من به شدت توصیه می شود به هر استاندار برای استقرار گارد ملی در تعداد کافی است که ما تسلط خیابان.

اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها.

BARTIROMO: رودی عکس العمل خود را —

جولیانی: خوب ماریا —

BARTIROMO: — و همچنین واکنش به آنچه که رئيس جمهور هم از نظر راه رفتن مصرف طولانی که راه رفتن را از طریق پارک لافایت flanked توسط بیل بر او دادستان کل و وزیر دفاع خود را علامت گذاری Esper. وارد شدن به کلیسا که سوار شد تا با کتاب مقدس. او با ارسال یک پیام. ما در حال آمدن به شما اگر شما این ادامه. ما در حال رفتن به آن را تحمل کند.

جولیانی: خوب اول از همه — اول از همه من ستایش رئیس جمهور برای انجام این کار است. این نوع از اقدام نمادین اما خطرناک است که رهبران بزرگ را. شما به صحنه بروید و شما وجود دارد. منظورم این است که دیده می شود — که دیده می شود این شهرداران در شب ؟ ماریا شما — شما — شما یک خبرنگار زمانی که من شهردار بود. آیا شما فکر می کنید اگر من تا به حال شورش شبیه به این من می خواهم به خانه در شب ؟ شما می توانید ببینید من فقط در صبح در امن کنفرانس مطبوعاتی? اما شما فکر می کنم شما می خواهم ببینید من وجود دارد با پلیس است.

BARTIROMO: من به یاد داشته باشید شما در سراسر شهرستان. من به یاد داشته باشید شما بیش از همه در صحنه —

جولیانی: شما نگاه کنید-شما می خواهم به من در همه جا.

BARTIROMO: — و سپس شما نگاه — درست است.

جولیانی: و اگر-و اگر پلیس نبود انجام این کار, من می خواهم به آنها بگویید به آن را انجام دهد, و من نمی خواهد که به آنها بگویید به آن را انجام دهد. شما لازم نیست برای گفتن این اداره پلیس به انجام این کار است. همه او را به انجام است که مرحله به کنار. این خواهد بود در یک شب.

که آنچه اتفاق افتاده است در تاج ارتفاعات. دیوید Dinkins آیا این به این شهرستان است. آیا آن را به بروکلین برای سه روز و مردم یهودی و شتم وحشتناک در تاج ارتفاعات شورش. این گزارش که کومو احضار شده بود که گفت که Dinkins آن همه اشتباه اجازه می دهد این افراد به بیرون ریختن به دلیل Al Sharpton قرار دادن بنابراین فشار زیادی بر روی آنها. نیست ما فراتر از آن روزها ؟

BARTIROMO: اما نگاه — نگاه کنید —

جولیانی: نیست ما باهوش تر از آن ،

BARTIROMO: نگاه اندرو کومو و د Blasio-امروز

جولیانی: خوب این مرد نیست هوشمند است.

BARTIROMO: – من, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, فرماندار کومو هم انتقادی از رئیس جمهور دیروز. آنها انتقاد از او را. شما می دانید آنچه شما در پاسخ خود به اعتراض ؟ شما دیده نمی شود آنها را در شب.

جولیانی: خوب چرا آنها نمی ایستادگی در مقابل میسی ؟

BARTIROMO: آنها تا به حال 11 ساعت در شب حکومت نظامی.

جولیانی: چرا نمی — چرا آنها ایستاده-بله من دیده نمی — من دیده نمی de Blasio در صحنه از هر یک از این چیزها. من شده اند در صحنه در هر یک از آنها وجود دارد که تنها یکی و آن شده اند که به بیش از. چرا نمی رویم برگزاری کنفرانس مطبوعاتی در مقابل میسی امروز ؟ چرا آنها به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در مرکز شهر بروکلین جایی که من به دبیرستان رفت و به آنها اجازه مغازه های سوخته ، افرادی که فقط ساخت آن توسط این حد و هرگز یک کسب و کار دوباره از آنجا که ما بی کفایت شهردار ؟ این نقش در —

BARTIROMO: اما چه کسی پرداخت برای این کار ؟ کسی پرداخت برای این افراد در آمده است. کسی برای پرداخت این مردم برای آمدن —

جولیانی: خوب —

BARTIROMO: — و پرداخت افراد دیگر به پرتاب آجر در ویندوز.

جولیانی: البته آنها بله. این تلاش سازمان یافته. من نمی گویم آن را به شدت سازمان یافته تلاش, اما آن را سازمان یافته است. آنها در برقراری ارتباط با یکدیگر. شما می دانید — شما می دانید FBI است که بسیاری از این متون نشان می دهد که Antifa دخالت. آنها آنارشیست ها. آنها افرادی که می خواهید به درایو این دولت پایین. نه فقط تهمت و دولت. این افراد در تلاش بودند به درایو دولت پایین شش سال پیش زمانی که اوباما رئیس جمهور است. ما برخی از دیوانه و بد مردم در صفوف ما و سپس آنها را به استفاده —

BARTIROMO: رودی چگونه —

جولیانی: — یک گروه اما پس از آن بسیاری از مردم در این گروه آنها را به پیوستن و شروع به پرتاب سنگ و تف به پلیس و اتومبیل سوزش و پس از آن بسیاری از مردم شروع به سرقت مشروب —

BARTIROMO: چه مدت شما فکر می کنم —

جولیانی: — لباس —

BARTIROMO: بله و آنها سرقت — آنها — خوب —

جولیانی: –, خز, هر چیزی که آنها می توانند دست خود را بر روی.

BARTIROMO: — آنها را به سرقت برده $2.5 میلیون نفر از تماشای.

جولیانی: که — وجود دارد هیچ دیگر —

BARTIROMO: آنها را به سرقت برده $2.5 میلیون از فروشگاه ساعت مچی —

جولیانی: هیچ —

BARTIROMO: — با توجه به فروشگاه ساعت مچی. رودی چه مدت شما فکر می کنم آن را برای رفتن به نیویورک برای خارج شدن از این ؟ شما می دانید این شهرستان است. شما را دیده ام یو پی اس و فراز زندگی. شما فرار از این شهر است. چه —

جولیانی: روز —

BARTIROMO: — خود را به در نظر گرفتن از این ؟

جولیانی: بعد از او نوبت به فرمانده اداره پلیس و می گوید آن را به پایان و آن را بیش از و یا اگر رئیس جمهور به حرکت و گرفتن. شهر نیویورک واجد شرایط برای تعریف رئیس جمهور گذاشته شد دیروز. بنابراین آیا مینه سوتا توسط راه و مطمئنا واشنگتن کسانی هستند که من تماشا کرده ام نزدیک ترین در تلویزیون و من برای مخالفت با رئیس جمهور کمی در اینجا. مینیاپولیس است تحت کنترل است.

وجود دارد بسیاری از مسائل که در مینیاپولیس و فرماندار مینیاپولیس, شما می دانید, سقوط حق به آن دسته از او باید پیدا کردن چیزی دیگری به زندگی خود دیگر از تلاش برای حفاظت از جان افراد دیگر را به خاطر او انجام می شود وحشتناک است.

شهردار در مینیاپولیس ممکن است مسئول برای این که کل زمانی که او اجازه دهید آنها را یک پلیس حوزه و burn it down. است که نشانه های این افراد در سراسر کشور در سازمان است. این واقعا فعال این سازمان است که شما در حال صحبت کردن در مورد. آنها را دیدم شما می توانید یک پلیس در حوزه, و سپس آنها را دیدم —

BARTIROMO: راست.

جولیانی: — آنها می تواند انجام دهد همان چیزی که در نیویورک و جاهای دیگر که این همه شهرداران را به پایین.

BARTIROMO: راست.

جولیانی: شما به قرار دادن 1000 نفر از آنها در زندان آن را بیش از.

BARTIROMO: آنها واکنش نشان می دهند.

جولیانی: و من گفت: 1,000 اما شما با قرار دادن 1000 نفر از آنها در زندان —

BARTIROMO: آنها — دقیقا.

جولیانی: — آن را بیش از. آنها نمی خواهند برای رفتن به زندان است.

BARTIROMO: مرسی. OK.

جولیانی: من حتی به آنها صحبت کردیم. آنها نمی خواهند برای رفتن به زندان است. قرار داده و آنها را در زندان حدود 1000 نفر از آنها را امشب.

BARTIROMO: راست.

جولیانی: آن را به پایان خواهیم کرد. بیش از. به رئیس شقایق بازگشت.

BARTIROMO: شرایط دشوار نیاز به سختی پاسخ —

جولیانی: او آن را در بروکلین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrasweet bonanzaaviator oynaelf bar bc5000geciktirici hapVan EscortMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü