دیوید پارکر: Telus مرکز کنوانسیون مدیر عامل شرکت ارائه می دهد پناهگاه

محتوای مقاله

کمتر از یک ماه به جدید خود را با انتصاب به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کلگری Telus مرکز کنوانسیون (CTCC), Kurby دادگاه شده است موضوع به یک بهمن از مشکلات به دلیل COVID-19 همه گیر است که آمار سازمان با توانا با کف دست زدن.

مثل همه دیگران در مهمان نوازی/رویداد بخش های CTCC مواجه است اثرات منفی شدید کاهش سفر در داخل کانادا و از سراسر جهان است. وب سایت خود را می گوید غمگین داستان لغو و تعویق.

در عین حال دادگاه خندان خوش است و او فرد مناسب را در جدید نقش رهبری و ادامه پیشروی به سمت مرکز چشم انداز استراتژیک و نقش آن در حمایت از کلگری و مرکز شهر جامعه کسب و کار می گوید CTCC رئیس هیئت مدیره Wellington هالبروک COO اتصال اولین اتحادیه های اعتباری و عضو هیئت مدیره کلگری اتاق بازرگانی است.

“من مطمئن هستم که در دادگاه منجر خواهد شد CTCC را در فصل بعد با تقویت کنیم و همکاری های موجود و stewarding ارزشمند روابط با ذینفعان ما می گوید:” هالبروک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>