داود خان: نژادپرستی نظاممند در آلبرتا — ما در حال حاضر باید عمل

محتوای مقاله

سیستمیک نژاد پرستی واقعی است. این خطرناک است. این ناعادلانه است. و آن را نه فقط با آمریکا مشکل است. بسیاری از بهره در حال بیدار شدن از خواب به این واقعیت که سیاه بومی و مردم از رنگ به مدت طولانی شناخته شده است.

به عنوان کسی که از نژاد مخلوط من شخصا تجربه تبعیض نژادی و موانع پیشرفت را ایجاد می کند. به عنوان رهبر آلبرتا, حزب لیبرال, من به رسمیت شناخته شده و در عمل این مسئله بسیار واقعی از نژادپرستی نظاممند در آخرین انتخابات در هر دو پلت فرم ما و در بحث مرحله. اما آگاهی کافی نیست.

من متعهد به از بین بردن نژادپرستی نظاممند.

من اصرار سیاسی و رهبران جامعه به من ملحق و تغییر سیاست ها و سیستم ها برای مقابله با این موذی مشکل است.

آلبرتا حزب لیبرال پیشنهاد کرده است پررنگ اقدامات برای ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند.

متاسفانه هر دو NDP و UCP باید اجتناب شود تا اقدام لازم به تاثیر تغییرات واقعی.

در سال های منتهی به آخرین استانی, انتخابات, آلبرتا لیبرالها به نام برای NDP دولت برای پایان دادن به این سیستمیک نژادپرستانه سیاست “پلیس کاردینگ.” در ماه اوت سال 2017 NDP وعده داده شده یک بررسی از پلیس کاردینگ. با نزدیک به دو سال به اقدام پس از شناخت موضوع آنها چیزی. در حال حاضر به عنوان اپوزیسیون NDP بخواهد به تمرکز بر روی یک مقننه حرکت به ایجاد یکی دیگر از نیروی کار. این شرم آور تاخیر که به تعویق انداختن اقدام واقعی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>