Dave Bautista.

غنی پولک / گتی ایماژ برای IMDb

Pro-کشتی گیر تبدیل شده فیلمهای ستاره فیلم Dave Bautista خواهد ساخت اولین حضور خود را در غرب کانادا به عنوان بخشی از کلگری طنز و سرگرمی نمایشگاه.

سابق کشتی سرگرمی جهانی قهرمان و در حال حاضر مشغول بازیگر برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در شنبه 25 آوریل در رم پارک. دیگر مهمان این هفته اعلام کرد عبارتند از: آدم وحشی علم نشان می دهد Mythbusters و بازیگران ABC 1990s, نوجوانان, طنزهای Boy Meets World.

باتیستا رو بزرگ خود را شکستن به عنوان یک هنرپیشه با 2014 ابرقهرمان فیلم Guardians of the Galaxy, بازی انتقام-به دنبال Drax the Destroyer. او با بازی در این نقش در سال 2017 نگهبان عاقبت و هر دو Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame. او همچنین به نظر می رسد در جیمز باند تلنگر Spectre و دنیس Villeneave را Blade Runner 2049 و ظاهر خواهد شد به عنوان سادیستی تبه کار Glossu Rabban در Villeneave آینده اقتباس از تلماسه.

وحشی بود دست در شرکت میزبان از کانال دیسکاوری Mythbusters و ویژه-جلوه های طراح که کار به نظر می رسد در Galaxy Quest, A. I. Artificial Intelligence, The Matrix Reloaded و شبح تهدید و حمله کلونها فصل از جنگ ستارگان.


بازیگران Boy Meets World از جمله (از سمت چپ) Rider Strong, William Daniels, Danielle Fishel, Ben Savage and Will Friedle را دوباره در کلگری طنز و سرگرمی نمایشگاه.

کلگری

The Boy Meets World مراسم را از ویژگی های ستاره Ben Savage, Rider Strong, Danielle Fishel, Will Friedle و امی برنده ویلیام دانیلز که استاد فرزانه آقای Feeney.

دیگر مهمان برنامه ریزی شده به نظر می رسد عبارتند از عبارتند از: Christopher Eccleston, که بازی نهم تجسم دکتر که بازیگر Alicia Silverstone, بازیگر, جان برنثال از Punisher و Walking Dead و کانادا بازیگر منا مسعود شد و در سال 2019 فیلمهای علاءالدین.

دفتر ستاره برایان Baumgartner, Leslie دیوید بیکر, Kate Flannery و اسکار Nunez. Breaking Bad را به Giancarlo Esposito, جان فتیله را, John Leguizamo, The Walking Dead را Chandler Riggs, ستاره بازحمت حرکت کردن George Takei, مومیایی, Brendan Fraser, و ارباب حلقه ها فارغ التحصیلان Elijah Wood, شان شون آستین, بیلی بوید و دومینیک موناگان نیز بر روی عرشه.

کلگری نمایشگاه اجرا می شود از مارس 23 تا 26 در رم پارک. بازدید calgaryexpo.com برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im