رقص: اردوگاه کلاسیک و برخورد برای Trockadero کشیدن افسانه

در سال 1974 تاسیس Les باله Trockadero د مونت کارلو همچنان یک نیروی پیشرو و خواهد بود در مونترال برای یک شب تنها در مارس 5 در محل des Arts.

“زمانی که شما صحبت کردن در مورد کشیدن و جایگاه آن در جامعه بسیاری از اوقات آن را مورد استفاده برای برجسته پوچ و تناقضات از کلیشه های جنسیتی می گوید:” Les باله Trockadero د مونت کارلو مدیر هنری حزب محافظه Dobrin. “ما قطعا همیشه با آن است.” Zoran Jelenic

به عنوان بت دیویس تقریبا گفت: کمربند ایمنی خود را ببندید و مونترال و آن را برای رفتن به یک شب پر از دست انداز که افسانه ای کشیدن گروه تئاتر لس باله Trockadero د مونت کارلو زمین در محل des Arts برای یک شب ایستادن در روز پنج شنبه.

الهی خانم دیویس فقط یکی بزرگ تر از زندگی تاثیر ذکر شده توسط این شرکت و مدیر هنری حزب محافظه Dobrin زمانی که او صحبت می کرد به مونترال روزنامه توسط تلفن. و همچنین به عنوان جوآن کرافورد و بولشوی غول مایا Plisetskaya او ذکر شده از جمله انرژی بالا کمدین به عنوان Lucille Ball, فیلیس Diller Gracie Allen and Joan Rivers.

“من ارسال ویدئوها به بچه ها و من می گویم:” لطفا نگاه در راه آنها با استفاده از چشمان خود را و حالات صورت و حتی راه آنها از نوک سر خود’ ” گفت: Dobrin.

این Trocks به آنها محبت شناخته شد راه اندازی در نیویورک در سال 1974 بخشی از یک قاطعانه تر فشار برای LGBTQ دید در پس از اثر شورشهای استون وال.

آنچه در آغاز به عنوان یک اواخر شب شوخی در off-آف-برادوی سالن به زودی شکوفا شده به یک واقعا دیدنی و جذاب گلخانه گل. آنها انجام شده با Shirley MacLaine, تا به حال فکر می کنم قطعه نوشته شده در مورد آنها در نشریات مانند نیویورکر و نیویورک تایمز و جامعی برای عکس مقاله در رواج است. در حال حاضر یک نام تجاری بین المللی آنها موضوع فیلم شورشیان در Pointe که نامزد دریافت جایزه بود در یک فیلم مستند در بخش 2019 صفحه نمایش در کانادا جوایز.

“ما تقریبا 50 سال در حال حاضر که به نوعی برای خود صحبت می کند” گفت: Dobrin که پیوست به عنوان یک رقصنده در سال 1980. “ما باید قدرت ماندن است.”

جنسیتی سیاست بدیهی است که دستخوش تغییرات عمده از Trocks اول jetéd بر روی صحنه اما Dobrin استدلال این گروه این است که هنوز هم بسیار مترقی نیروی. “زمانی که شما صحبت کردن در مورد کشیدن و جایگاه آن در جامعه بسیاری از اوقات آن را مورد استفاده برای برجسته پوچ و تناقضات از کلیشه های جنسیتی. ما قطعا همیشه با آن است.”

به عنوان مثال Dobrin امتیاز به Trocks’ درمان دریاچه قو. “معمولا قو ملکه بسیار آسیب پذیر است در حالی که شاهزاده همه قوی و ماچ. ما آن راه دیگری در اطراف. ما بازی شاهزاده به عنوان نوعی از ناچیز احتمالا clueless در و قو ملکه به عنوان یک شخصیت قدرتمند در حال اجرا نشان می دهد.”

از طریق برجسته تعالی از رقصنده Dobrin با اشاره به چند جایزه برندگان در این شرکت از جمله کوبا به دنیا آمد کارلوس Hopuy خواهد شد که یکی از رقصنده های نمایشی در مونترال.

“کارلوس موفق به کسب مدال طلا به عنوان یک مرد بین المللی باله مسابقات. او را بالای خط.”

آن را نه تنها وعده کلاس اول رقصنده است که نیش ترمزی میزند واقعی باله علاقه مندان به Trocks’ فن پایه. همچنین این شرکت با محبت سرپرستی سنتی رقص باله, قدیمی مورد علاقه و کمتر آشنا است.

“ما ایجاد کرده ایم یک مجموعه بزرگ از (روسیه) باله است که واقعا انجام شده در غرب” گفت: Dobrin. “که به دست آورد برخی از توجه منتقدان که در واقع می خواستم ببینم این باله و هرگز این فرصت را.”

Dobrin ذکر شده کمی گوژپشت اسب برای اولین بار ارائه شده در سن پترزبورگ باله سلطنتی در سال 1864 به عنوان به خوبی به عنوان Walpurgisnacht یک قطعه کوتاه است که مشتق از Gounod را فاوست.

“هیچ کس نمی Walpurgisnacht خارج از روسیه دیگر” Dobrin گفت: با بیش از یک اشاره از غرور و افتخار است. “به طوری که مخاطب در مونترال را ببینید این باله بولشوی. البته ما تغییر آن اطراف را از کمدی در آن اما در همان زمان (مونترال مخاطبان) در حال رفتن به در معرض این نوع از واژگان که مهم بود که باله. آنها در حال رفتن برای دیدن برخی از پیچیده باله مسائل است.”

در یک نگاه

Les باله Trockadero د مونت کارلو انجام پنج شنبه, مارس 5 در Théâtre Maisonneuve از Place des Arts. بلیط: $38.74 به $93.48. تماس 514-842-2112 و یا بازدید placedesarts.com.

***


اندرو Skeels را رگ بخشی از لونا, سه لایحه از Les Grands باله است.

ساشا Onyshchenko

Les Grands باله پیگیری های خود را با شکوه و تکان دهنده دو لایحه رقص بتهوون با یک نقاشی سه قابی از باله مجموعه به برخی واقعا زیبا کرال موسیقی از چایکوفسکی.

لونا الهام گرفته است تاثیر ماه و با گسترش نفوذ ما در یکی دیگر. آن متشکل از کشتی توسط اندرو Skeels (2018 برنده پاریس Grand Prix de la نقد); از خورشید به ماه ایجاد شده توسط Les Grands باله رقصنده اصلی Vanesa گارسیا-Ribala مونتویا; و گول زدن توسط لسلی Telford یک ونکوور-بر اساس طراح رقص که برای سال های بسیاری کار کرده است در سطح بین المللی مشهور شرکت Nederlands Dans Theater.

در یک نگاه

لونا نقش از پنج شنبه, مارس 19 از طریق پنج شنبه, مارس 28 در Théâtre Maisonneuve از Place des Arts. بلیط: $38 $99. تماس 514-842-2112 و یا بازدید placedesarts.com.

***


آن Plamondon و جیمز گرگ کشف بسیاری از جنبه های عشق در Seulement toi.

jpg

همچنین در محل des Arts در ماه مارس دو را نشان می دهد در رقص رقص فصل ابتدا با بازدید از فوق Nederlands Dans Theater (مارس 10 تا 14, Théâtre Maisonneuve, $37 $89).

این شرکت با ارائه سه قطعه آغاز با ولادیمیر توسط اسرائیل متولد لندن-بر اساس Hofesh Shechter که فوقالعاده آخرالزمانی فینال بازی های برگزار شده به عنوان بخشی از رقص رقص در سال 2017. Shechter بود نامزد دریافت جایزه تونی برای طراحی رقص خود را در برادوی احیای نقب زن بر روی سقف خود را از آمدن به محل des Arts در ماه آوریل است.

تا بعدی این است که این بیانیه از Nederlands Dans Theater کاردانی طراح رقص کریستال Pite و نمایشنامه نویس جاناتان جوان است. مونترال مخاطبان خواهد بود آشنایی با این دو پویا: خود را از بازدیدکننده داشته است قبلی شامل searingly غم انگیز grotesquely خنده دار Betroffenheit که به عنوان بخشی از 2018 جشنواره TransAmériques و 2019 رقص رقص نشان می دهد Revisor. مثل دومی نشان می دهد در این بیانیه با استفاده از دستکاری ضبط از متن به عنوان یک موسیقی متن فیلم.

شب به اتمام است با یک سهم از سل لئون و پل Lightfoot. Singulière Odyssée است نئوکلاسیک قطعه مورد سفر و تحول مجموعه به سفارش ویژه موسیقی از Max Richter.

رقص رقص شرح زیر است این با Seulement toi (مارس 17 به 21 Cinquième Salle, $31 $44), دونفری ایجاد شده و انجام شده توسط مونترال بر اساس آن Plamondon که کار کرده با Nederlands Dans Theater و Les Grands باله و همچنین به عنوان یک نیروی محرکه از Rubberband شرکت. Plamondon انجام این جشن بسیاری از جنبه های عشق با رقصنده آمریکایی جیمز گرگ.

تماس 514-842-2112 و یا بازدید از dansedanse.ca.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im