قطع سیاستمداران’ پرداخت

X

داستان جریان

مقالات اخیر

دولت موظف به تعطیلی کسب و کار و کاهش در فعالیت های اقتصادی آن باعث شده است در واقع ممکن است انجام آسیب بیشتری به ایالات متحده از coronavirus خود را. اوایل برآوردها نشان می دهد اقتصاد ایالات متحده خواهد قرارداد متناوب 20 درصد نرخ سالانه در سه ماهه دوم و تعداد حرکت ممکن است حتی بالاتر است. با وجود چندین رکود جهانی, جنگ, آنفولانزای مرغی, سارس, 9/11 و بلایای طبیعی در ایالات متحده نشده با تجربه فصلی و افت فعالیت های مانند این پس از رکود بزرگ.

نرخ بیکاری است که به احتمال زیاد به دو از 3.5 درصد به 7 درصد در ماه های آینده به نمایندگی از دست دادن نزدیک به 5 میلیون شغل است. و دیگر طول می کشد خاموش کردن بیشتر این تعداد است به احتمال زیاد به افزایش است. چند کسب و کار, پول نقد, hoards است که می تواند جزر و مد را بیش از این شدید کاهش در فعالیت است. مردم می آیند تا با راه حل های خلاق, توقف اجاره و پرداخت وام وجود دارد اما نه به اندازه کافی پول در بسیاری از کسب و کار خزانه را برای زنده ماندن یک تریلیون دلار افت در تولید اقتصادی. تعداد بیشتری از کسب و کار است که زنده نمی آهسته تر از مسیر بهبودی زمانی که این فاجعه جهانی می گذرد.

پرداخت مالیات به دولت های فدرال و دولت های ایالتی و محلی بشدت سقوط خواهد کرد و بسیاری از نهادهای دولتی جدی روبرو خواهد شد چالش های مالی (در صورت نبود آنها در حال حاضر). ایلینوی به عنوان مثال هنوز میلیاردها دلار از صورتحسابها نه به ذکر است به شدت با کمبود بودجه روبرو سیستم بازنشستگی. 10% به 20% کاهش در درآمد مالیاتی باعث این مشکلات است که بسیار بدتر است. و هر روز اضافی خاموش کردن ادامه می دهد عمیق تر سوراخ حفر شده.

فدرال رزرو — هرگز یکی به در حاشیه ایستاده-دارای پمپ تریلیون دلار به اقتصاد است. اما اجازه دهید آن صورت نرخ بهره پایین و نقدی نمی تواند رفع ویروس; آنها به سادگی عکاسی در اندازه گیری برای حفظ بازارهای مایع در حالی که کسب و کار و دارایی کاهش قیمت. کنگره در حال کار بر روی چه چیزی می تواند یک 2 تریلیون دلار بسته کمک مالی است که رشد اندازه دولت فدرال صرف 43 ٪ در این سال — پول است که در نهایت مجبور به پرداخت می شود.

دولت واکنش رانده شدن توسط مدل که بسیار نامشخص است. ترس و وحشت توسط توده ها تقویت شده با گزارش ضعیف از داده ها. برای مثال ما می شنویم که coronavirus موارد در آمریکا دو برابر هر “x” تعداد روز. در حالی که از لحاظ فنی درست این نیز گمراه کننده است. ما به طور قابل توجهی یافت, تست و باید به عنوان انتظار می رود, ما در حال پیدا کردن موارد در اعداد بزرگتر به سرعت در حال. داده های ما نشان می دهد که چگونه سریع ما در حال پیدا کردن موارد نیست چگونه به سرعت در حال virus است که واقعا در حال گسترش است.

فرماندار کالیفرنیا گفت: روز دیگر که 25.5 میلیون (56%) از دولت/s شهروندان خواهد شد این ویروس هستند. این مدل بر اساس برآورد تولید تعدادی که هیچ کشوری در جهان در آمده است و حتی از راه دور و نزدیک به تحقق است. اضافه کردن در تغییر در رفتار و خاموش شدن ناگهانی از فعالیت و به نظر می رسد منطقی و مضحک. اما سیاستمداران باید انگیزه ای برای استفاده از بدترین مدل و مفروضات غیر منتظره ای بالا و طولانی مدت گسترش نرخ حتی اگر ما می دانیم که هر ویروس به شرح زیر است بل به شکل منحنی. من اصلا مخالف با کسانی که می گویند “یک زندگی از دست رفته” است که بیش از حد بسیاری از. اما ما نمی جلوگیری از رانندگی به دلیل شانس و البته کوچک آسیب جدی و یا مرگ هنگامی که در پشت چرخ.

ما شروع به اعتماد افراد به عنوان ما را در بسیاری از مناطق دیگر از زندگی است. همه ما آموخته است که ما از موثر ترین اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیماری هستند و برای شستن دست ما نیست ما را لمس چهره و دور ماندن از دیگران اگر شما (یا آنها) بیمار هستند. چه افرادی نمی توانید انجام دهید این است که مبارزه با یک رکود است. شما می تواند به کاهش شانس است که خانواده خود را تحت تاثیر قرار است توسط یک ویروس اما زمانی که شما از دست دادن شغل خود را به دلیل تعطیلی دولت اقتصاد مشکلات خود را به مراتب بیشتر احتمال دارد به چند برابر کند. دولت نمی ایجاد ثروت هرگز آن را دارد – و احتمالا نمی تواند جبران هر دلار خسارت.

ما می دانیم که رکود اقتصادی و بیکاری صدمه زدن به سلامت شهروندان – عاطفی و جسمی. در همان زمان خاموش شدن اقتصاد را کاهش می دهد ثروت از ایالات متحده در طول زمان رشد دولت و منجر به کمتر منابع در دراز مدت برای مقابله با آینده مشکلات اقتصادی. این یکی از مسائل پیش روی ایتالیا و کشورهای دیگر بوده که رشد آهسته تر از ایالات متحده برای چندین دهه و, که, به عنوان یک نتیجه باید underinvested در مراقبت های بهداشتی.

هر چه زودتر ما باز امریکا برای کسب و کار کمتر آسیب اقتصادی و بهتر است ما خواهد بود در دراز مدت است. ویروس کشتن مردم هر روز. اگر نه این یکی ، دادن آزادی ما به دلیل ترس است قیمت ما پرداخت خواهد شد برای نسل های. ثانویه اقتصادی اثرات بیش از حد می تواند قابل توجه است. ما در حال برگزاری به عرضه کالا در حالی که دولت می فرستد و پول برای تحریک تقاضا است. این به احتمال زیاد منجر به افزایش قیمت ها پس از آن دولت کنترل قیمت به رفع “قیمت درآوردن” است که در مواردی مانند ونزوئلا نشان داده شده است به افزایش “احتکار” و کاهش بیشتر از عرضه است.

به تمرکز ذهن سیاستمداران ما که در حال بستن اقتصاد ما باید برای جلوگیری از پرداخت آنها را تا زمانی که طول می کشد خاموش. کارکنان دولت در حفظ و گرفتن پرداخت می شود در حالی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها خواهد شد از دست دادن شغل خود. آنها “حل مشکلات آنها کمک کرد, ایجاد, با صرف پول افراد دیگر است. کسب و کار – رایگان بازار — در حال متنبه نابود کشته در سمت چپ از خواب بیدار شوید. اما آنها تنها کسانی هستند که اگر آنها می تواند آب و خاموش شدن قادر خواهد بود به نوبه خود بر اقتصادی جزر و مد.

ما سیاستمداران و بوروکرات ها نیاز به خلاقیت بیشتری بدست آورید. اجازه دهید تجربی مواد مخدر جلوتر حرکت به سرعت در حال. اجازه می دهد رستوران ها برای باز کردن در 50 درصد ظرفیت افزایش فاصله بین جداول. به مردم اجازه می دهد برای ایجاد امن تر در محیط کار خود به خود اجازه تنها چند خریداران در زمان پاک کردن شمارنده ، دولت نیاز به تمرکز بر روی ساختمان بیمارستان ظرفیت حفاظت از کسانی که در معرض خطر – افراد مسن و کسانی که با شرایط اساسی — اما ما نیاز به دیگران اجازه دهید به بازگشت به کار.

به یاد داشته باشید مگر اینکه ما توقف همه تعامل شخصی ما اساسا تصمیم گیری خطرات خاص لازم است. خاموش کردن “غیر ضروری” کسب و کار کاهش می یابد و گسترش ویروس اما آن را متوقف کند. همان حساب باید انجام شود برای این خطر در آینده از آسیب های اقتصادی. متاسفانه مگر اینکه ما می توانید به اشتراک گذاری این آسیب اقتصادی با سیاستمداران ما آنها را نمی خواهد بود مایل به محاسبه آن.

برایان Wesbury است اقتصاددان ارشد در اول اعتماد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im