قطع از کمپین باید خلاق به باقی می ماند مناسب

جان Ossoff یک دموکرات به چالش کشیدن رییس جمهوری آمریکا به مردم ایران ، دیوید پردو در نزدیک تماشا نژاد در گرجستان ارسال شده در توییتر تصویری از همسرش, Jen Kramer که یک بحث اجتماعی فاصله مناسب و تکنیک های شستن دست. آن را بیش از 61,000 views.

Suraj Patel, دولت اوباما التحصیل راه انداختن یک چالش اصلی در برابر دموکرات در کنگره کارولین B. Maloney در نیویورک برگزار مجازی شهر در سالن کارگران که بستگی راهنمایی برای درآمد به عنوان شهر نیویورک تعطیل آن رستوران ها و کافه ها.

بث Van Duyne یک جمهوری خواه در حال اجرا برای باز کردن صندلی در تگزاس 24th, منطقه, قرار دادن یک Facebook پیام یادآوری به افرادی که اجتماعی فاصله معنا نیست که کل انزوا.

“تبادل شماره تلفن خود را با همسایه ها (اگر شما در حال حاضر نیست آنها) و نگه داشتن در تماس با یکدیگر از طریق تلفن و یا متن است یک راه عالی برای کمک به جامعه خود را,” او نوشت: در روز دوشنبه.

اوایل اشتباه

همه نمی کردم این پیام ، کالیفرنیا در کنگره Devin Nunes, یک جمهوری خواه که منطقه رای برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با 9 امتیاز در سال 2016 رفت و عصر روز یکشنبه با اصرار مردم برای رفتن به کافه ها و رستوران ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de