زمان Coronavirus داده مطابقت ندارد روز قیامت پیش بینی

کاخ سفید coronavirus نیروی کار عضو دکتر دبورا Birx عمومی هشدار داد به وحشت زمانی که آنها شنیدن در مورد مدل ها و پیش بینی ها از این بیماری همه گیر را گسترش.

“مدل ها مدل های,” او گفت:. “هنگامی که مردم شروع به صحبت کردن در حدود 20 درصد از جمعیت آلوده شدن آن بسیار ترسناک است اما ما نمی داده که بازی هایی است که بر اساس تجربه ما.”

او گفت: رسانه ها نباید “را به مفهوم این است که زمانی که آنها نیاز به یک تخت بیمارستان آن را نمی خواهد وجود دارد و یا یک ونتیلاتور آن را نمی خواهید به وجود دارد ما ندارد و شواهد از آن است.”

“این کار ما در مجموع به اطمینان مردم آمریکا” او همچنین گفت. “وجود دارد هیچ مدل در حال حاضر-هیچ واقعیت بر روی زمین که در آن ما می توانید ببینید که 60 درصد به 70 درصد از آمریکایی ها در حال رفتن به دریافت آلوده در بعد از هشت تا 12 هفته است. من می خواهم به روشنی در مورد آن است.”

دکتر دبورا BRIX: من مطمئن هستم که شما را دیده اند گزارش اخیر خارج از انگلستان در مورد آنها تنظیم به طور کامل نیازهای خود را. این است که واقعا بسیار مهم است. اگر شما به یاد داشته باشید که این گزارش می گوید که وجود دارد خواهد بود 500,000 مرگ و میر در انگلستان و 2.2 میلیون مرگ و میر در ایالات متحده است. آنها تنظیم شده این تعداد در انگلستان به 20 ، 000. نیم میلیون به 20 ، 000. ما به دنبال در که در جزئیات بزرگ به درک که تنظیم.

من قصد دارم برای گفتن چیزی است که کمی پیچیده است اما انجام آن را در راه ما می توانیم آن را درک کنیم با هم. در این مدل در هر صورت شما باید به یک گروه بزرگی از مردم که-بدون علامت که هرگز ارائه شده برای هر آزمون به این نوع از اعداد پیش بینی شده است. برای رسیدن به 60 میلیون نفر آلوده شما باید به یک گروه بزرگی از a-symptomatics. ما را دیده اند و نه یک حمله نرخ بیش از 1 در 1000 در. بنابراین در هر صورت ما در حال اندازه گیری یخ و زیر آن یک گروه بزرگی از مردم است. بنابراین ما در حال کار سخت برای به دست آوردن آنتی بادی آزمایش و فهمیدن که این افراد هستند و انجام آنها وجود داشته باشد. یا ما باید از این انتقال به طور کامل اشتباه است.

پس این چیزهایی که ما به دنبال در به این دلیل که پیش بینی های این مدل مطابقت ندارد واقعیت بر روی زمین در چین, کره جنوبی و یا ایتالیا. ما پنج برابر اندازه از ایتالیا. اگر ما ایتالیا و آیا تمام کسانی که در بخش های ایتالیا باید نزدیک به 400 ، 000 مرگ و میر. آنها نزدیک به دستیابی به آن است.

مدل ها مدل. ما — به اندازه کافی وجود دارد داده ها از تجربه واقعی با کروناویروس در زمین واقعا این پیش بینی خیلی بیشتر صدا. بنابراین زمانی که مردم شروع به صحبت کردن در حدود 20 درصد از جمعیت آلوده شدن آن بسیار ترسناک است اما ما نمی داده که بازی هایی است که بر اساس تجربه ما.

و این وضعیت در مورد هواکش. ما اطمینان در جلسه با همکاران ما در نیویورک است که هنوز هم وجود دارد I. C. U. تخت باقی مانده و هنوز هم قابل توجه-بیش از 1000 یا 2000 هواکش شده اند که مورد استفاده است.

لطفا برای اطمینان از مردم در سراسر جهان به صبح از خواب بیدار و نگاه مردم صحبت کردن در مورد ایجاد DNR شرایط نمی احیای موقعیت برای بیماران وجود ندارد و وضعیت در ایالات متحده در حال حاضر است که حکم این نوع از بحث. شما می توانید فکر کردن در مورد آن در بیمارستان است. قطعا بیمارستان در مورد این بحث به صورت روزانه اما می گویند که به مردم آمریکا و مفهوم آن این است که زمانی که آنها نیاز به یک تخت بیمارستان آن را نمی خواهد وجود دارد و یا یک ونتیلاتور آن را نمی خواهید به وجود دارد, ما لازم نیست که از شواهد آن است.

این کار ما در مجموع به اطمینان مردم آمریکا این کار ما را به مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد. شما می توانید موارد بسیار متمرکز در مناطق شهری وجود دارد و دیگر نقاط ایالات متحده است که تعداد زیادی از هواکش و سایر نقاط ایالت نیویورک است که لازم نیست که هر گونه آلوده. ما می تواند نیازهای توسط پاسخگو بودن.

هیچ مدل در حال حاضر-هیچ واقعیت بر روی زمین که در آن ما می توانید ببینید که 60 درصد به 70 درصد از آمریکایی ها در حال رفتن به دریافت آلوده در بعد از هشت تا 12 هفته است. من می خواهم به روشنی در مورد آن است. ما در حال تطبیق با واقعیت بر روی زمین و نگاه کردن به این مدل از چگونه آنها می توانند اما یادگیری از کره جنوبی و ایتالیا و اسپانیا و من می دانم که شما را به نگاه کردن شماره های من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im