فنجان و کلگری کاتولیک سرویس همکاری در آموزش و پرورش ارتقاء برنامه

Carlene Donnelly, Calgary, شهری, پروژه جامعه (جام), مدیر اجرایی, چپ و پاتریشیا جونز خانواده کاتولیک خدمات مدیر عامل شرکت. آذین غفاری / آذین غفاری/Postmedia کلگری

دو پیشرو در خدمات اجتماعی سازمان در حال همکاری برای ارائه قدرتمند آموزش و پرورش ارتقاء برنامه به همراه پشتیبانی می کند که شرکت کنندگان ممکن است نیاز در هر منطقه از زندگی خود را.

خانواده کاتولیک خدمات و فنجان می گویند که این برنامه را ارائه سطح بالاتری از خدمات را برای کسانی که نیاز دارند در حالی که جریان تحویل.

“ما شروع به تعجب در مورد امکانات اگر ما شروع به کار با هم به اهرم نقاط قوت هر سازمان و چگونه است که می تواند به طور چشمگیری افزایش شانس برای خانواده ها و جوامع برای ایجاد انعطاف پذیری برای نسل می گوید:” پاتریشیا جونز مدیر عامل خانواده کاتولیک خدمات.

این دو سازمان متوجه شدم که در دوره ای از کاهش منابع سازمان مانند آنها نیاز به شروع به عامل متفاوت از آنها در گذشته است.

نتیجه این همکاری جدید است که ترکیبی از دو گروه از تخصص و ادغام خدمات مسیرهای سراسر سازمان.

همکاری ترکیبی از موفقیت خانواده کاتولیک خدمات را هرگز بیش از حد در اواخر برنامه با هزاران پویا خدمات ارائه شده توسط فنجان.

هرگز خیلی دیر آغاز شد و در سال 2005 به ارائه آسیب پذیر بزرگسالان با دسترسی آسان به دبیرستان معادل برنامه. این همکاری جدید در حال حاضر می دهد هرگز خیلی دیر دانش آموزان دسترسی سریع به بسیاری از خدمات در دسترس از طریق فنجان و پرداختن به مسائلی مانند فقر غذایی دسترسی کودک, مراقبت از تروما و حمایت عاطفی است.

“ما در حال انجام آنچه ما می توانیم برای ارائه هر فرصت برای افراد و خانواده ها برای دسترسی به خدمات barrier-free بنابراین ما می توانید دیدار با مردم که در آن آنها و آنها از هر فرصتی با موفقیت و بدون نیاز به پیدا کردن سمت راست آژانس گفت:” فنجان مدیر اجرایی Carlene Donnelly.

“به عنوان یک بخش ما می دانیم که وجود دارد بسیاری از عوامل درگیر در کمک به مردم در غلبه بر سختی ها و شکستن دیوار بین سازمان و یک راه برای انجام این کار” دانلی گفت.

این دو سازمان علنا پرده برداری از برنامه جمعه. سی و دانش آموزان دسترسی به جدید مشترک برنامه و نوشتن خواهد دبیرستان خود را معادل آزمون در بیش از چهار ماه در حالی که از دریافت خدمات از هر دو سازمان است.

“ما شده است و به دنبال گسترش این برنامه و هیجان زده هستند به این فرصت را همراه با فنجان به ارائه خدمات تعریف از هر دو سازمان از طریق یک درب به طوری که بیشتر آسیب پذیر Calgarians می ساخت امید و انعطاف پذیری بدون موانع” گفت: جونز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im