کومو افزایش بایدن سرگردان

X

داستان جریان

مقالات اخیر

Coronavirus همه گیر انداخته است سلامت کشور, اقتصاد و انتخابات ریاست جمهوری در هوا. تا زمانی که این ویروس زده و ملت تعطیل جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک علاقه را به نفع خود یک دوم. شرط بندی بازار قرار داده و شانس خود را در نزدیک به 60٪.

کسانی که شانس هستند و حتی در حال حاضر و تغییر روز. آنها بستگی دارد چگونه به خوبی تهمت و دستیاران خود را رسیدگی به بهداشت بحران اقتصادی بازگشایی و دررفتگی کارگران و شرکت هایی رنج می برند. در حال حاضر این تصویب از آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است. اما امروز نظر سنجی توجه به مراتب کمتر از آنچه فکر می کند که پس از بحران فروکش.

مدل های قدیمی تر از انتخابات, پیش بینی توسعه یافته و آزمایش شده در طول سال به ما بگویید که آن را بسیار سخت برای یک رئیس جمهور را به نفع خود گشتند در رکود است. و یک است که در حال حاضر به احتمال زیاد در این تابستان اقتصاددانان می گویند.

اما کسانی که در انتخابات مدل ممکن است بی ربط این سال است. این خاموش شدن و تاثیر اقتصادی آن واقعا بی سابقه و چرخش رای دهندگان می دانند که. روشن است حتی به رسانه ها که آشکارا نفرت داشتن از رئیس جمهور-نیویورک تایمز, واشنگتن پست, MSNBC, و, CNN به عنوان مثال — که هیچ دولت می تواند اجتناب شود این shutdown. آن را ناشی از ویرانگر خارجی شوک ابتدا با شیوع این ویروس در بازار در ووهان چین. این ویروس منتقل شد مسافران از چین و پس از آن مسافران از اروپا بود که آلوده شده است توسط کسانی که از چین است. حزب کمونیست چین است که به طور مستقیم مسئول این بحران نه به این دلیل که رهبران آن می خواستم به گسترش عفونت اما از آنجا که آنها می خواستم به نگه داشتن آن مخفی خود را برای حفظ کنترل داخلی.

هنوز برگ برنده دولت پاسخگو خواهد بود برای چه آن دسته از بحران و به درستی. آن را سریع و صالح ؟ چگونه آن را مدیریت اقتصادی راه اندازی مجدد که باید قبل از شروع به سرایت از دست رفته است ؟ اگر موج دوم از عفونت از آنجا که ما انداخت باز کردن درب بیش از حد به زودی تصمیم گیران را به خشم.

در چند هفته اگر بحران اببس رای دهندگان و کارشناسان آغاز خواهد شد به درخواست بیشتر اشاره حزبی سوال: می تواند برخی از قربانیان را نجات داد اگر دولت فرمانداران و یا بهداشت عمومی سازمان عمل کرده بود هر چه زودتر? آیا بسته محرک از بین بردن فشارهای مالی در آسیب پذیر ترین? آن را بیش از حد کوچک و یا هدایت? آیا مرگ کسب و کار است که می تواند ذخیره شده است ؟ آیا ما به قید وثیقه از گربه چربی که سزاوار نیست آن ؟ آیا اقتصاد بازگشایی بیش از حد به زودی-یا خیلی دیر ؟ آیا ما رهبران سیاسی بازی بازی های حزبی در زمان ملی بحران ؟ پاسخ به علاوه قدرت اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن خواهد شد تعیین تهمت سرنوشت و حزب او در ماه نوامبر.

در این مسابقه مغلوب ساختن پیشی جستن دارای دو مزایای فوق العاده ای. یکی تصدی. دیگر این است که او به احتمال بسیار زیاد به صورت جو بایدن. معاون سابق رئیس جمهور به طور موثر دوخته تا نامزدی محرومیت برخی, نمایشی, رویداد غیر منتظره. متاسفانه برای دموکرات بایدن به نظر می رسید کاملا بی ربط در طول این بحران است. بدتر کرده احیا او آشنا تصویر به عنوان کاراگاه Mr. Magoo تصویر او تا به حال قبل از Rep. جیمز Clyburn (D-S. C.) انجام و صرفه جویی در زندگی CPR در مبارزات انتخاباتی خود را فقط قبل از کارولینای جنوبی اولیه و سه شنبه.

هنگامی که بایدن ساخته شده گران نماینده منجر شد اسمی از حزب خود و یا حداقل شرکت سر در کنار مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر. در حالی که پلوسی و شومر مشغول به کار در پشت صحنه قانونی سوسیس بایدن به حال یک لحظه طلایی برای نشان دادن قد و قامت خود را صلاحیت و gravitas. او شکست خورده است. او نمی تواند آنها را نشان می دهد چرا که او نمی آنها را.

و نه او را مجبور اداری تجربه. او یک گوینده و نه فاعل. افسوس که زمان آمد برای صحبت کردن با او به معنای واقعی کلمه نمی تواند پیدا کردن اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته. خود را رسانه ای تیم نشان کفایتی خود را نمی قبل از نوار که تحقیر آمیز باز کردن. که خود تحمیل “در صورت” نبود اول خود را. آمد آن روز پس از بایدن زنده پرسش و پاسخ قسمت هنگامی که او مواجه وری و سپس سرگردان کردن دوربین. آن را خوب نگاه کنید. بایدن به نظر می رسید کمتر مانند یک فرمانده ریاست جمهوری شکل و بیشتر شبیه کسی که پدر و مادر مراجعه کننده به زمانی که آنها گفت: “بچه ها در آمده و در حال حاضر از آن زمان برای همه ما به دیدار عمو جو که در آن او زندگی می کنند در حال حاضر.”

دموکراتها در حال ظهور رهبر در زمین است و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو. شهر نیویورک و حومه آن در حال حاضر در حال سرایت به کانون و کومو نگاه آرام مطلع و قابل اعتماد در طول بحران.

کومو افزایش یک آلیاژی به نفع خود دولت و ملت بزرگترین شهرستان, اما آن است که یک آلیاژی سود برای حزب خود را. به هر حساس ناظر آن را مانند به نظر می رسد دموکرات ها را برداشت اشتباه پسر به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز. اما دموکرات ها نقاشی شده اند خود را به یک گوشه. آنها نمی توانند به سادگی به گشاد گشاد راه رفتن در سراسر مرطوب رنگ در حال حاضر که بایدن به طور موثر موفق به کسب نامزدی. او برنده آن در باز کردن مقدماتی با حل و فصل قوانین و به هیچ وجه به آنها را تغییر دهید.

بایدن ارائه نمی حزب فرار آسان. او نمی خواهد به طور ناگهانی نفی جایزه او به دنبال او تمام زندگی بزرگسالی است. و حتی اگر عمو جو بیدار شد با اسب سر در بستر خود و حمایت از برنی ساندرز می گویند “هی, من بعدی. بدون برش در خط.” در این سناریو بعید است که حزب دموکرات بدون شک رد تندرو سوسیالیستی در خود کنوانسیون در میلواکی, اما انجام این کار خواهد خشم خود را از حامیان ثابت قدم و شکستگی حزب وحدت لازم به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس چرا نامزد کومو برای معاون رئیس جمهور و اشاره است که بایدن را کنار بعد از یک مدت? که قطعا امکان پذیر است اما این خطرات مهلک در برخورد با دموکراتها تعهد عمیق به سیاست هویت. یک بایدن-کومو بلیط خواهد بود ساخته شده از-نفس نفس زدن-دو نفره مردان سفید. که در آن زنی است که بلیط ؟ در جایی که آفریقایی آمریکایی ؟ دقیقا چگونه آنها را وادار به کنار رانده در یک حزب ساخته شده است که بر سنگ (و یا آن را شن؟) هویت سیاست ؟ علاوه بر این بایدن در واقع وعده داده شده در عمومی و خصوصی که او را در انتخاب یک زن برای همسر در حال اجرا. کومو پیاده به اشتباه ،

برای بایدن به jettison جنسیت بر اساس وعده بیش از یک ماده تلنگر-flopping. سیاستمداران را که در همه زمان ها و گاهی اوقات دور با آن. است که بسیار آسان است در این زمان به دلیل حذف گروه گویند — در ماه نوامبر. آنها ممکن است رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن, اما آنها ممکن است رای نمی در همه.

این انتخابات در نهایت لولا در چه دموکرات ها حل احسان مشکل بایدن ضعف و چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن حل دو مشکل بهداشت عمومی و اقتصادی چرا تولید نسل. دموکرات ها سعی خواهد کرد تا آن را به یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور خواهد گفت: “نگاهی به جایگزین. خوب آسمان را نگاه کنید.”

دموکرات ها باید بدانم به عنوان کومو افزایش می یابد و بایدن bumbles چگونه آنها را پاسخ دهد که به چالش بکشد.

چارلز Lipson است Peter B. Ritzma استاد علوم سیاسی بازنشسته در دانشگاه شیکاگو جایی که او تاسیس برنامه های بین المللی و سیاست و اقتصاد و امنیت است. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net