کومو افزایش می یابد به عنوان تهمت می افتد در COVID-19 پوشش

X

داستان جریان

مقالات اخیر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اختصاص بیش از یک سوم از روزانه اخبار تلویزیون اعتبار در CNN و MSNBC و فاکس نیوز و پس از انتخابات خود را هرگز کمتر از 10 درصد است. Coronavirus در نهایت به نظر می رسد که نه تنها کاهش خود را از رسانه لوتی اما ارائه جدید mediagenic رقیب: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو.

جدول زیر نشان می دهد درصد از ترکیب اعتبار در سه کابل کانال های خبری پس Jan. 1 که رئیس جمهور تهمت Gov. Cuomo, شهردار, بیل د Blasio یا جبهه دموکراتیک-دونده جو بایدن با استفاده از داده ها را از اینترنت بایگانی اخبار تلویزیون بایگانی پردازش GDELT پروژه. مغلوب ساختن پیشی جستن را ثابت 10% روزانه اعتبار آغاز می شود حذف زیر هفتگی خود چرخه در اطراف Feb. 26 و همچنان ادامه دارد و به طور پیوسته رو به 2.4 درصد از این گذشته شنبه. بایدن را به طور پیوسته افزایش رسانه ها و مشخصات مشابه ناگهان چروکیده در مارس 12.

به عنوان ویروس گسترش یافته در سراسر کشور wreaking پزشکی و اقتصادی و قتل عام هر دو رئیس جمهور و به احتمال زیاد دموکراتیک حریف باید پا را از مرکز صحنه جای گرفته و دستور از کانون توجه رسانه ها. حتی de Blasio کمی دریافت کرده است, اعتبار, با وجود شهر به خصوص ضربه سخت.

در جای خود باید پا ملت فرمانداران برجسته ترین آنها بوده است کومو. روز جمعه او اختصاص بیش از 1% از کل اعتبار در مقایسه با 3.3 درصد برای رئیس جمهور ایالات متحده است.

مشابه پویا, بازی های برگزار شده است در اخبار آنلاین با جدول زمانی زیر نمایش درصد اخبار آنلاین نظارت توسط GDELT پروژه که چهار. آن را در زمان کمی طولانی تر برای اشاره از مغلوب ساختن پیشی جستن به شروع کاهش در آنلاین اخبار اما از مارس 15 او اختصاص یک به طور پیوسته کاهش بخشی از اخبار جهانی در حالی که بایدن شروع کاهش در اطراف مارس 12.

در مقابل کومو و د Blasio شروع به مصرف کردن در اطراف مارس 2. اشاره از کومو افزایش یافته است به طرز چشمگیری بیشتر از جمعه و یکشنبه او اختصاص 1.4% آنلاین اخبار پوشش در مقایسه با 2.9% برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

قرار دادن این همه با هم به عنوان coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور, این کشور نمایش دهنده-در-رئیس کمیسیون ویژه پژمرده تغییر بیشتر به پس زمینه به عنوان فرمانداران گام به رسانه ها موردتوجه وتماشای عموم. کومو را outsized مشخصات رسانه ها نشان می دهد که مطبوعات داشت ممکن است یک علاقه جدید و دموکرات ها باید شخص دیگری که می تواند چالش مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه قدرت ستاره.

RealClear همکار رسانه های Kalev Leetaru است یک عضو ارشد در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز سایبر & امنیت داخلی. گذشته خود نقش ها عبارتند از: همکار در محل اقامت خود در دانشگاه جورج تاون را ادموند A. Walsh دانشکده خدمات خارجی و عضو مجمع جهانی اقتصاد جهانی در دستور کار شورای آینده دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>