کامینگز’ سلف Kweisi Mfume برنده دموکراتیک nod در مریلند

پیشین نوشته. Kweisi Mfume که آخرین خدمت در خانه در سال 1996 موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات را برای صندلی های خالی توسط جانشین او اواخر تشکر. الیاس E. Cummings. شکست 23 دموکرات — از جمله کامینگز’ بیوه — او را به شدت مورد علاقه به بعد عضو کنگره از محکم دموکراتیک بالتیمور-منطقه صندلی.

با 72 درصد از حوزه گزارش Mfume تا به حال 43 درصد از رای که آسوشیتد پرس به نام در این مسابقه است. کامینگز’ بیوه مایا Rockeymoore کامینگز شد و در جایگاه دوم با 17 درصد توسط دولت از سوی دیگر ، جیل کارتر با 16 درصد است.

جمهوری خواه کیمبرلی Klacik او برنده حزب نامزدی با 42 درصد آرا. نامزد خواهد شد و در صورت خاموش در یک مارس 28 ویژه انتخابات عمومی در یک منطقه است که هیلاری کلینتون انجام شده با 53 امتیاز در سال 2016. که آن نیز تاریخ دولت را به طور منظم برنامه ریزی اولیه به این معنی که Mfume را مجبور به کسب نامزدی حزب دموکرات را دوباره در آن روز به نظر می رسد در انتخابات ماه نوامبر.

اولین انتخاب برای خانه در سال 1986 Mfume به نمایندگی از 7 منطقه تا سال 1996 زمانی که او پا به رهبری NAACP. او نه خدمت در کنگره در بیش از دو دهه اما رای دهندگان در این منطقه که شامل بخش هایی از شهر بالتیمور و بالتیمور و هوارد استان ها تا حد زیادی به خاطر او خود را به عنوان نماینده کنگره.

Mfume را رد کرده است اتهامات آزار و اذیت جنسی در طول دوره تصدی خود در NAACP که بالتیمور خورشید کشف شده در طول مبارزات انتخاباتی و کسانی که اتهامات به نظر نمی رسد تعدیل حمایت خود را در میان, مسن, زنان آمریکایی آفریقایی تبار یک مهم رای گیری بلوک در منطقه است. نیمی از این منطقه رای دهندگان در شهرستان زندگی می کنند.

Mfume به حمایت از دو کامینگز’ خواهر که شکایت کرده است که Rockeymoore کامینگز که می توانست برای نگه داشتن صندلی نبود “واقعی است.”

“او نه الیاس هیچ راه” دایان Woodson کامینگز’ 63 ساله خواهر گفت: CQ تماس رول ماه گذشته در “زنان برای Mfume” رویداد در بالتیمور. “او هرگز نمی تواند پر کردن صندلی خود را و یا کفش که او راه می رفت در” Cheretheria, Blount, خود, 70 ساله, خواهر, اضافه شده.

سیاست های ملی از جمله روز دوشنبه ریاست جمهوری قفقاز در آیووا و آن تاخیر در نتایج جستجو و همچنین به عنوان به همان اندازه شلوغ آینده بالتیمور شهرداری اولیه تحت الشعاع این کنگره اولیه سقوط کرد که در همان روز به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه.

اما Mfume نمی دریغ به مغلوب ساختن پیشی جستن بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را. رئیس جمهور infamously توهین منطقه به عقب بر گردیم در کامینگز که تا به حال به دنبال بررسی رئيس جمهور در امور مالی و مالیاتی به عنوان رئیس مجلس نظارت و دولت اصلاحات کمیته.

“ما باور داریم که اگر ما قرار داده Humpty Dumpty به عقب با هم دوباره ما می توانیم یک منطقه که مورد احترام است که می گویند به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘Shut up! شما نمی دانید که ما در حال,'” Mfume گفت: به جمعیت صدها نفر در ماه گذشته زنان برای Mfume رالی.

Mfume در حال صرف تنها $57,000 که از قبل گزارش ویژه دوره به پایان رسید که در Jan. 15. بسیاری از مبارزات در این مسابقه بازی کردن در چند هفته گذشته با زمین سازماندهی و get-out-the-رای تلاش.

Mfume که تا به حال حمایت از دولت AFL-CIO زد در تجربه خود را. اغلب زنان گفت: آنها نمی دانند Rockeymoore کامینگز که تبدیل به عقب و جلو بین واشنگتن و بالتیمور پس از ازدواج با الیاس کامینگز در سال 2008. او تبدیل به یک مریلند رای دهندگان تا سال 2014.

Rockeymoore کامینگز سعی به اجرا در میراث — و وعده ادامه آن است. ویدئوها بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی گفت: “ارسال کامینگز به کنگره” و “میراث همچنان ادامه دارد.”

او به دست آورده و بسیاری از مشخصات بالا توجه رسانه ها. او اعلام کرد که او در مبارزات انتخاباتی در, MSNBC, که در آن او نشان داد او می تواند تحت پیشگیرانه ماستکتومی دو. او همچنین به نظر می رسد بر روی “نمایش” در مارتین لوتر کینگ جونیور در روز است.

مریلند بوده است بدون یک زن در کنگره پس از سال 2017 پس از سن. Barbara Mikulski بازنشسته و Rep. دانا ادواردز از دست یک پیشنهاد برای موفقیت او. یک زن هرگز به نمایندگی از 7 منطقه. امیلی لیست حمایت Rockeymoore Cummings.

NAACP کمیته اجرایی در زمان رأی مخفی در سال 2004 به تمدید Mfume قرارداد به عنوان رئیس جمهور با توجه به خورشید نظر سابق NAACP رئیس جولیان باند مقالات در حال حاضر در دانشگاه ویرجینیا است. این روزنامه در بر داشت اتهامات آزار و اذیت جنسی از جمله تهدید به طرح دعوی در دادگاه در برابر Mfume و NAACP. Mfume را رد کرده است کسانی که اتهامات.

“این مسئله برای من است. و من فکر نمی کنم این مسئله برای زنان” تلما دیلی, رئیس زنان برای Mfume و مدیر ملی زنان در NAACP گفت: CQ رول تماس در ماه گذشته.

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de