زمان بحران برای محرک لایحه به عنوان ما coronavirus موارد بالا 35K

Mnuchin را نشان می دهد که شرکت هواپیمایی کمک قطعه ای از بسته بندی آن است که ایران با لایحه نوشت: در 58 میلیارد دلار در وام و ضمانت وام ممکن است در حال تغییر است. این صنعت می خواستم نیمی از این مبلغ در قالب آنچه که مدیران شرکت هواپیمایی باید لقب “حفاظت از کارگر کمک های مالی” و بدون که نقد آنها می گویند که آنها را مجبور به شروع به اخراج.

صنعت اتحادیه های کارگری مانند اتحادیه خدمه پرواز باید وزن در نمایندگی های نقدی, کمک های بلاعوض به جای وام. “بدون مستقیم کمک به شرکت های هواپیمایی تعیین شده برای پوشش حقوق و دستمزد حمل و نقل هوایی کارگران نزدیک به یک میلیون نفر از کارگران روبرو هستند furloughs و اخراج — قطع از بهداشت و درمان در وسط یک بیماری همه گیر” نوشته سارا نلسون سر از خدمه پرواز’ اتحادیه در یک آخر هفته در نامه ای به سناتورهای.

Mnuchin نشان داده به فاکس نیوز وجود دارد که ممکن است برخی را در شرکت هواپیمایی کمک های زبان در آخرین مذاکرات است. “ویژه وجود دارد ماده است که ما در حال مذاکره برای شرکت های هواپیمایی,” او گفت:. “زمانی که اقتصاد باز می شود تا ما نیاز به قادر به این شرکت های هواپیمایی وجود دارد بسیار خاص و مقررات مربوط به شرکت های هواپیمایی و کسانی که هنوز در حال مذاکره به عنوان ما صحبت می کنند.”

لیندزی McPherson کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>