Crowsnest عبور به خاطر سپردن 100 سالگرد مسلح قطار دزدی و ضربات

محتوای مقاله در ادامه

اما Crowsnest تصویب این غم انگیز ترین قسمت از خشونت جنایی آغاز شد و در اوت. 2, 1920 هنگامی که سه مرد از سرقت از یک قطار در زور اسلحه نگهبان در جانبداری در نظر گرفتن حدود 400 دلار پول نقد و سایر اقلام با ارزش از جمله هادی جیبی دیده بان.

دزد جورج Arkoff الکس Auloff و تام Bassoff سوار CPR #63 در Lethbridge و تا زمانی که منتظر قطار بود در Crowsnest تصویب روشن کلمن قبل از آنها نقل مکان کرد و به چمدان ماشین حمله هادی و اخراج یک هشدار.

آنها فرار قطار به جنگل با مسافت پلیس هشدار داده شد در قطار بعدی توقف و تعقیب جنایتکاران گرفت.

دانستن آنها می خواستم جنایتکاران Auloff چپ برای ایالات متحده اما Arkoff و Bassoff ماند در این منطقه است. دو خال خال شد در بللوو کافه on Aug. 7.

آلبرتا استانی پلیس پاسبان Frewin و بیلی و RCMP بدنی Usher اقدام به دستگیری آنها را در کافه با ورود با اسلحه کشیده شده است.

Arkoff رسیده برای تفنگ خود را و به ضرب گلوله کشته شد توسط Frewin; Bassoff موفق به گرفتن Usher تفنگ به دست شد و به ضرب گلوله در پا. اما در زیر دیوانگی Frewin چپ ساختمان Usher بود به ضرب گلوله کشته و بیلی افتاد بیش از Usher بدن و نیز به ضرب گلوله شاهدان عینی ثبت شده است.

به عنوان آنها فرار Arkoff تسلیم به خود زخم گلوله و مرگ او در خیابان اما Bassoff ساخته شده است آن را به خارج از شهر.

شهروندان محلی بودند deputized برای پیوستن به تعقیب و Bassoff.

شات و خسته Bassoff یافت کمک از یک پرستار در هالووی خانه در مرتع پرورش احشام جایی که پای او را پانسمان شد و او تغذیه با این وعده که پلیس نمی تواند به نام. آنها به عنوان به زودی به عنوان او را ترک کرد اما او رفتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر