گردشگری pampjlets نشان داده شده در یک کیوسک نزدیکی بین المللی ورود منطقه در کلگری فرودگاه بین المللی در کلگری در جمعه, 28 فوریه سال 2020 است. جیم ولز/Postmedia JimWells/Postmedia

منتقدان می گویند این استان برنامه ریزی برای افزایش گردشگری در حالی که خدمت به بودجه کاهش شل و ول است.

استان گذاشته بلند پروازانه گردشگری اهداف در چهار شنبه بودجه گفت: استان در حال توسعه 10 ساله استراتژی به دو گردشگری صرف در آلبرتا به 20 میلیارد دلار تا سال 2030. در همان زمان اختصاص داده شده برای گردشگری در کاهش توسعه اقتصادی و تجاری و گردشگری بودجه عملیاتی.

Alida Visbach, صندلی, صنعت گردشگری Association of Alberta هیئت مدیره گفت: این یک “بی پروا” هدف است.

“آنها در حال تلاش برای به انجام رساندن راه بیشتر با راه کمتر” گفت: Visbach.

“گردشگری است که قابل اتکا و پایدار صنعت است که به تولید درآمد وجود دارد اما باید با ملاحظه روند در اطراف آن است. ما نمی توانیم فقط در بودجه چرخه. باید در دراز مدت تامین مالی پایدار برای هر نوع توسعه و گردشگری متفاوت است.”

استانی دلار در جریان سفر به آلبرتا, دولت, گردشگری, آژانس بازاریابی در حال کاهش است با 3.6 میلیون یا 8.7 درصد در 2020-21 از سال قبل است. با توجه به TIAA که طرفداران و لابی برای بخش سفر این ششمین سال متوالی سفر آلبرتا بودجه قطع شده است و در حال حاضر 38 درصد کوچکتر از آن بود در سال 2014.

Visbach گفت: صدها نفر از متخصصان صنعت حضور داشتند قبل از بودجه برنامه ریزی جلسات در کلگری و ادمونتون به بحث در مورد توصیه ها با دولت در نحوه تقویت صنعت گردشگری است. با وجود احساس خوش بینانه او گفت: پنج شنبه مالی طرح را منعکس نمی کند کسانی که مکالمات.

“ما احساس واقعی خوش بینی در این جلسات اما من حدس می زنم شما باید برای قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است و من فقط آن را دوست دارم احساس نمی وجود دارد” گفت: Visbach.


اسکی و شبانه روزی در راه است در Mt. Norquay منطقه اسکی در بالا بنف است خود را جشن 94 فصل است.

jpg

“اقتصاد ما این است که انجام تمام است که در اینجا در آلبرتا و ما نیاز به نگاهی به تنوع. گردشگری یک صنعت رو به رشد در سراسر جهان و من فقط فکر می کنم ما باید در آن ارابه موسیقی به جای قرار دادن یک پا در آن ارابه موسیقی و بقیه بدن ما حلق آویز کردن لبه.”

بودجه اسناد گفت: این استان در نظر افزایش بودجه برای طرح های گردشگری اگر اقتصاد را بهبود می بخشد از جمله کامل تخصیص گردشگری لوی به وزارت مسئول گردشگری.

جاستین Brattinga سخنگوی وزارت توسعه اقتصادی و تجارت و گردشگری گفت: 20 دلار-میلیارد دلار هدف بلند پروازانه است اما معقول.

“آن را در مورد هزینه های بیشتر مالیات دهندگان دلار در, گردشگری, اما جای گرفتن دولت از راه صنعت گردشگری هر دو با از بین بردن مقررات و نوار قرمز است که به جلوگیری از رشد در بخش” گفت Brattinga با استفاده از مثال عمومی افزایش اجاره زمین از 25 تا 60 سال است.

او افزود که جهانی مسافر هزینه انتظار می رود به بیش از دو دهه آینده و آنها منعکس مشابه سرعت در 10 سال استراتژی است.

شهردار ناهید jasper de valk جلب توجه به این استان برداشت از بودجه به X-بازی که در کلگری قرار بود به میزبانی برای سه سال قبل از اظهار نظر در گردشگری بودجه در روز پنج شنبه.

“مردم در واقع نه به خدا (آلبرتا) اگر ما ندارد و همه چیز به جذب آنها گفت:” jasper de valk. “اگر ما می خواهیم برای ساخت بازار گردشگری به این معنی که ما باید به سرمایه گذاری در حوادث و هنر و فرهنگ و چیزهایی که جلب گردشگران در اینجا. من نمی بینم که بخشی از معادله است. فقط گفت: آن را در حال رفتن به آن را اتفاق می افتد.”


مشاهده از محبوب هکتار لینگ نوین واقع در نزدیکی Canmore.

ماری Conboy / Postmedia

Brattinga گفت: jasper de valk نظر نشان دهنده گذشته استراتژی است که کار نکرده و به رشد این بخش است.

“ما نیاز به جذب بخش خصوصی حمایت و سرمایه گذاری, گردشگری,” او گفت:.

“به عنوان متعهد در پلت فرم ما به عنوان بخشی از 10 سال گردشگری استراتژی ما خواهد بود با ایجاد گردشگری همکاری تشویقی صندوق که به تحریک بخش خصوصی سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذاری برای جشنواره های بزرگ و حوادث است.”

توسعه اقتصادی و تجارت و وزارت گردشگری و وزارت بودجه عملیاتی کاهش 2.2 درصد حذف به $290.4 میلیون از $296.9 میلیون دلار در دومین ایالات بودجه محافظه کار. تنها 45 میلیون دلار از کلی وزارت بودجه اختصاص داده شده به گردشگری است.

alsmith@postmedia.com

توییتر: @alanna_smithh

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im