بحران قرار می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژیک پیش بینی به آزمون

X

داستان جریان

مقالات اخیر

یونانیان باستان بر این باور بودند که با رهبری صحیح در بحران آمد پایین به آنچه که آنها به نام pronoia — کلمه یونانی برای “استراتژیک پیش بینی است.”

برخی از دولتمردان مانند Pericles و تميستوکلس آن را به حال. بیشتر از دیگران مانند اغلب درخشان و جذاب اما ضربه آلکیبیادس معمولا نیست.

“دوراندیشی” در بحران به معنی اندازه یک ملت دارایی ها و بدهي و سپس به حداکثر رساندن مزایای و به حداقل رساندن بدهی. رهبر با دوراندیشی به خصوص در زمان غیر منطقی ناامیدی و سپس نمودار منطقی مسیر پیروزی است.

چنین بحران رهبران نمی افتد به وحشت و افسردگی زمانی که رسانه ها فریاد “فاجعه!” و نه آنها preen که همان گروه کر فریاد می زند: “نابغه!” در زمان موفقیت است.

شاعر انگلیسی رودیارد کیپلینگ را تعریف چنین هدیه ای به عنوان “اگر شما می توانید نگه دارید سر خود را هنگامی که همه در مورد شما/در حال از دست دادن ایشان و سرزنش آن بر شما” و یا “اگر شما می توانید دیدار با پیروزی و فاجعه/و درمان آن دو شبه فقط همین.”

برخی از رهبران نظامی آمریکا — مانند Gens. جورج پاتون ویلیام شرمن Tecumseh و Curtis LeMay — صدا به عنوان ترسناک در زمان صلح به عنوان آنها در زمان جنگ. صفات اطمینان حاصل کرد که زمان صلح و زندگی باقی می ماند قابل پیش بینی نیست و همیشه همان کسانی که نیاز به بازگشت به آن برای پیش بینی زمانی که بار به نوبه خود کاملا وحشتناک است.

در طول جنگ داخلی آبراهام لینکلن می دانستم که قریب به اتفاق مزایای استفاده از این اتحادیه می تواند در نهایت شکست جنوب, اما تنها اگر او می تواند نگه دارید ملت با هم از طریق بلایای طبیعی مانند جنگ گاو اجرا و Chancellorsville و تنها هنگامی که او در بر داشت درخشان ژنرال مانند شرمن و Ulysses S. Grant.

در جنگ جهانی دوم وینستون چرچیل ثابت کرد شاید قابل توجه ترین زمان جنگ رهبر در تاریخ است. در بریتانیا تاریک ترین ساعت بدون توقف بمباران آلمان از لندن او می دانست که کاهش دارایی های انگلیسی, هنوز بیشتر از یک صعودی در آلمان مزایای. در نهایت با وجود تیغ نازک حاشیه خطای این دارایی ها خواهد اطمینان از پیروزی.

چرچیل مطمئن بود که بریتانیا تا به حال نیروی دریایی و آلمان نیست. بریتانیا را به زودی به عنوان متحدان امریکا و روسیه هر دو به مراتب قوی تر از شرکای آلمانی ایتالیا و ژاپن.

چرچیل گیراندم که اقتصاد آن در آینده متحدان خواهد بود به مراتب نسبت به کسانی که از محور. و چرچیل درک این همه حتی به شکست بود و برخی در حزب خود او خواستار شدند برای او به مذاکره با آدولف هیتلر.

فرانکلین D. روزولت نیز تا به حال پیش بینی است. در کابوس روز پس از پرل هاربر FDR با آرامش به هر طریقی شرکت خصوصی به تجدید تسلیحات آمریکا در آنچه که او می دانست که می تواند در نرخ شگفت آور است.

روزولت قول پیروزی نمی کند چرا که او می دانست که این امر می تواند سریع اما از آنجا که او محاسبه کرد که اگر او فقط ساخته شده حق انتخاب متعاقب آن مزایای استفاده از ایالات متحده در جهان قطعا اطمینان از پیروزی.

حتی در اولین تلخ روزهای جنگ FDR نگه داشته و یادآوری ملت چرا و چگونه آمریکا برنده خواهد بود. که اعتماد به نفس بود و نه بر اساس توهمات اما منطقی محاسبه و توجیه خوش بینی.

در حال حاضر بحران از coronavirus چه خواهد شد تعیین اثربخشی رئیس جمهور تهمت رهبری است نه آنچه در رسانه ها فریاد می زند امروز یا نظر سنجی می گویند فردا. ستایش از هواداران خود و یا قابل پیش بینی لعن دشمنان خود را مهم نیست.

به جای تهمت را برنده و یا از دست دادن در مورد اینکه آیا او اتحاد استراتژیک پیش بینی شده است. اگر او هراس نگه می دارد و این کشور قفل شده است و برای بیش از حد طولانی ما را به افسردگی خواهد شد که هزینه زندگی بیشتر از ویروس. اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از موعد مقرر اعلام پیروزی و خواستار آمریکایی ها به عجله بازگشت به زندگی عادی او ممکن است راه اندازی مجدد ویروس و دوباره چرخه دیگری از وحشت.

به جای تهمت را به داشتن اعتماد به نفس به ببینید که چگونه بزرگترین اقتصاد, بزرگترین, پزشکی, استعداد و بزرگترین و بزرگترین تولید انرژی و مواد غذایی می تواند همه marshaled در یک سمفونیک مد. درست است که فرمول می تواند به دفع کردن یک برنامه به طور بالقوه مقدس طاعون بدون از بین بردن بزرگترین اقتصاد در تاریخ است.

اگر تهمت نمایشگاه چنین حیله گری و عقل و سپس او می تواند تعادل اجماع از کارشناسان پزشکی که این ویروس اگزیستانسیالیسم خطرناک با هشدارهای خود را از مشاوران اقتصادی که خاموش کردن یک multitrillion اقتصاد می تواند تبدیل به حتی بیشتر خراب-و کشنده — برای آمریکایی ها.

مانند چرچیل تهمت باید اطلاعات صحیح بلکه غرایز به تعیین که مشاوره مشکوک و آن الهام گرفته است و آن ارتدوکس توصیه اشتباه است و کدام غیر مومن جایگزین مناسب است.

انجام این کار و مغلوب ساختن پیشی جستن را می شکست این ویروس نجات اقتصاد و به نوبه خود یک فاجعه به جمعی آمریکا پیروزی بر هر دو عفونت و افسردگی است.

چنین پیش بینی همچنین می توانید یادآوری این کشور دیگر هرگز به برون سپاری صنایع کلیدی به چین و نه برای گوش دادن به کسانی که همیشه پیش بینی فاجعه در تلخ بار تنها به بعد اعتبار برای دیگران پیروزی.

(C) 2020 تریبون CONTENT AGENCY, LLC.

ویکتور دیویس هانسون است مارتین و Illie اندرسون عضو ارشد در موسسه هوور و نویسنده اخیرا از این مورد برای مغلوب ساختن پیشی جستن. شما می توانید او را با نامه های پستی [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>