جرم ضرب و شتم بر اساس کلگری, پادکست, آغاز بکار مارس 7 با Meika اردن پرونده قتل

روزنامه نگار نانسی Hixt خالق جرم ضرب و شتم. کلگری

وجود دارد تکرار سوالات در قسمت اول جهانی را به جرم ضرب و شتم یک تلویزیون اقتباس از محبوب کلگری مبتنی بر واقعی جرم و جنایت پادکست ایجاد شده توسط نانسی Hixt.

آنها نه پرسش از گناه یا بی گناهی.

Meika اردن — شکسته شاهزاده خانم که آغاز بکار جهانی در 7 مارس می گوید هولناک و بدتر داستان چگونه یک دختر شش ساله کلگری دختر بچه شکنجه شد و به قتل پدر و نامادری در نوامبر 2011. آن را به شرح زیر بررسی آزمایشی و قانونی طولانی wranglings که در نهایت این پرونده به دادگاه عالی کانادا که در آن آن را قانونی تاریخچه.

اما در طول این قسمت محقق سرب تاج وکیل Meika مادر و ناپدری و حتی Hixt خودش همه خالی از سکنه پرسش که چرا و چگونه. چرا کسی این کار را انجام? چگونه می تواند کسی این کار را انجام? نزدیک به یک دهه پس از اولین گزارش در مورد Hixt هنوز مبارزات با این سوالات.

“او فقط به کشته شدن او شکنجه شد به مدت چهار روز می گوید:” Hixt. “آزار و اذیت و شکنجه است که او رنج می برد بسیاری از مردم حتی نمی خواهد اجازه دهید ذهن خود را به آن. چه کسی قادر به انجام آن است که واقعا دشوار است. ما مشغول به برخی از این سوال و پرسیدن این سوال. من فکر می کنم آن را تنها طبیعی از طبیعت انسان است که ما را بخواهید به این سوالات. چگونه می تواند کسی چیزی می خواهم که به یک انسان دیگر? و این سوالی است که ما بخواهید در هر قسمت که من مقابله با است.”

دلخراش مورد Meika اردن که در نهایت منجر به پدرش اسپنسر اردن و پدر ماری Magoon که به جرم قتل درجه اول اما نه قبل از دردناک شش سال مصیبت که مورد رفتن به دادگاه عالی کانادا است. اردن و Magoon در اصل به جرم قتل درجه دوم. آلبرتا دادگاه تجدید نظر به روز رسانی محکومیت به قتل درجه اول در سال 2016 شد که در نهایت تایید توسط این کشور را از اتهام. این اولین بار بود که غیر قانونی حبس یک عامل تشدید است که ارتقاء به شدت از قتل جرم استفاده شده بود در یک کودک قتل محاکمه در کانادا ،

این فقط یکی از جذاب از نظر قانونی جنبه های هولناک مورد. دلخراش قسمت شامل همه چیز از دست زدن به صفحه اصلی ویدئوها از Meika به ضبط اصلی 911 تماس به فیلم از پلیس بازجویی و در یک مصاحبه با قتل کارآگاه مایک Cavilla تاج دادستان هایت Mograbee و Meika مادر و ناپدری, Kyla و برایان Woodhouse. این همچنین شامل فیلم از یک “آقای بزرگ” نیش عملیات بود که کلید به این صورت است که در هر دو اردن و Magoon رله اخلال جزئیات از قتل به سرقت افسر پلیس که آنها بر این باور بود که یک رئیس جرم و جنایت.

Meika مورد نیز بر اساس اولین پادکست برای جرم ضرب و شتم که Hixt راه اندازی 4 مارس 2019. پس از پادکست دانلود شده است 3.7 میلیون بار در سراسر جهان است. بیش از دو فصل وجود داشته است 22 قسمت, تمام, تمرکز بر مواردی که Hixt تحت پوشش در کلگری یا central Alberta. تلویزیون نسخه از آن Hixt یک تهیه کننده و نویسنده خواهد بود بیشتر ملی در محدوده. Hixt ارائه خواهد شد شش قسمت — مرگبار 2013 swarming حمله Lukas Strasser-Hird است که در میان دیگر کلگری موارد ارائه شده — در حالی که کار همکار جهانی روزنامه نگاران در سراسر کشور خواهد بود به ویژه در بخش های دیگر.

“موارد من به اشتراک گذاری هستند (آنهایی) که تحت تاثیر من تا حد زیادی از طریق زندگی حرفه ای من به عنوان یک جرم و جنایت خبرنگار” Hixt می گوید.

Hixt شده است پوشش جرم برای بیش از دو دهه است. اظهار داشت: هدف از هر دو سری و پادکست به “درخشش نور در مکان های تاریک و به یک صدای بی صدایان.” که شامل افرادی مانند Kyla و برایان Woodhouse که درد و سرخوردگی و خشم با Meika اردن مورد مشهود است در طول قسمت.

“کسی اظهار نظر روز دیگر گفت:” خوب, خود, داستان, ترساندن مردم است. مردم نمی خواهید به ترک خانه های خود را,’ ” Hixt می گوید. “که قصد به اشتراک گذاشتن این داستان است. همه از این داستان ها بسیار مورد های تاثیر بر قربانیان است. این است ستایش جنایات این نیست sensationalizing جنایات در همه. من هرگز در نظر گرفته شود که رویکرد است.”

جرم ضرب و شتم آغاز بکار مارس 7 در جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im