تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

ایالات متحده به بهترین دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی در جهان است. این کار در حال انجام در آزمایشگاه و کلاس های درس در سراسر کشور را تسهیل زندگی-صرفه جویی در پیشرفت های پزشکی تقویت امنیت ملی ما و عمیقا تغییر راه ما زندگی می کنند. تحقیقات ما سازمانی دارای نقش محوری در ساخت ایالات متحده پیشرفته ترین و نوآورانه و مرفه کشور در جهان است.

هنوز, آن را در حال حاضر روشن شده است که ما کمک مالی ساخت سازمان ها و مقامات اجرای قانون اجازه داده اند ما مستقیم با رقبا و به خصوص چین به طور موثر leapfrog امریکا با سرقت این پژوهش برای خود به دست آورید. هیچ فدرال مورد نیاز برای دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی که حامی محققان خارجی برای قرار دادن سیاست های در محل برای حفاظت از بودجه فدرال تحقیقات و فن آوری های حساس از دزدیده شدن. و ما در حال حاضر شاهد عواقب.

اخیرا چارلز Lieber, صندلی های شیمی و زیست شناسی شیمی گروه در دانشگاه هاروارد شد و متهم به دروغ گفتن به مقامات ایالات متحده در مورد مشارکت خود در دولت چین-اجرای “هزار استعدادهای طرح” است که می تواند پرداخت نخبگان و پژوهشگران از سراسر جهان صدها هزار دلار برای انجام تحقیقات در آزمایشگاه.

شکایت کیفری ظ توسط وزارت دادگستری مدعی دولت چین پرداخت می شود دکتر Lieber به عنوان یک هزار نفر عضو استعدادهای, تا 50000 دلار در ماه در حقوق و دستمزد 150.000 دلار در سال برای هزینه های زندگی و بیش از 1.5 میلیون دلار برای اجرای یک سایه آزمایشگاه در چین است. در بازگشت Lieber – یک شهروند ایالات متحده – گفته می شود توافق برای به اشتراک گذاشتن, برش لبه, ایالات متحده آمریکا-مالیات دهندگان بودجه تحقیقات با دانشگاه تکنولوژی ووهان است که بخشی از دولت چین ملی سیستم دانشگاه. در همان زمان او بود که گفته بودن بودجه توسط چین, دکتر Lieber نیز دریافت کرد دولت ایالات متحده کمک های مالی برای انجام تحقیقات به وزارت دفاع و موسسه ملی بهداشت با وجود این ادارات نیاز است که دریافت کنندگان کمک مالی فاش مالی خارجی تضاد منافع است.

به عنوان صندلی مجلس سنا دائمی فرعی در تحقیقات من به رهبری هشت ماه بررسی به چین سیستماتیک سرقت از ایالات متحده مالکیت معنوی از طریق هزار استعدادهای طرح به اوج خود رسید و در اواخر سال گذشته با انتشار یک چشم باز دو حزبی گزارش که نشان می دهد که این مورد از دکتر Lieber است به دور از یک حادثه جدا.

برای مثال ما در بر داشت یک محقق در یک دپارتمان انرژی آزمایشگاه ملی که به شرکت در هزار استعدادهای طرح شد که متهم با استفاده از مالکیت معنوی که از آزمایشگاه به فایل ثبت اختراع تحت نام یک شرکت چینی به طور موثر سرقت دولت ایالات متحده-بودجه تحقیق و ادعای آن را برای چین است.

در یکی دیگر از پروندهیک هزار و استعدادهای همکار فوق دکترا در دپارتمان انرژی آزمایشگاه اتهام سرقت بیش از 30000 فایل های الکترونیکی از آزمایشگاه و بازگشت به چین با آنها برای حمایت از که ملی کشور دفاع نظامی و توسعه است.

این گزارش همچنین توضیح داد که چگونه دولت چین استفاده از آن استعداد برنامه به استخدام دانشمندان آمریکایی و محققان مانند دکتر Lieber به کار در اصطلاح “سایه labs” در چین که در آن آنها را به عمد انجام تحقیقات مشابه انجام آنها در ایالات متحده است.

ما نشان داد که هزار استعدادهای محققان امضای قرارداد است که اغلب نیاز به آنها را به پنهان کردن خود را در مشارکت در این برنامه از تحقیقات خود نهاد. این اجرا می شود به طور مستقیم به مقابله با آمریکا قوانین فدرال نیاز به دریافت کنندگان کمک مالی به افشای هر گونه کمک های مالی دریافت می کنند از خارجی منابع. برخی از قراردادهای حتی شامل زبان نیاز به محققان برای به دست آوردن تحقیقات خود را از دولت آمریکا بودجه آزمایشگاه و انتقال آن به چین است.

دولت ایالات متحده صرف بیش از 150 میلیارد دلار در سال در مالیات دهندگان دلار در تحقیق و توسعه کمک های مالی. تکان دهنده به ما آموخته است که ما کمک هزینه فدرال-ساخت سازمان در واشنگتن از جمله موسسه ملی سلامت وزارت انرژی و بنیاد ملی علوم – انجام داده اند کمی برای خنثی کردن چین استعداد سرقت کردند. آنها نمی مختصات چگونه آنها جایزه پیگیری و نظارت بر میلیاردها دلار مالیات دهندگان بودجه آنها پرداخت به دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی در سراسر کشور. چنین شفافیت کمک خواهد کرد دلسرد آمریکایی ها از شرکت در برنامه های مانند هزار استعدادهای طرح است.

آنها به طور موثر به سمت چپ ما, شرکت پژوهش معرض خارجی بهره برداری و چین به شدت به استفاده از این فرصت با استفاده از تحقیقات به سرقت رفته به کمک به نوسازی نظامی آن و سوخت اقتصادی آن افزایش بیش از دو دهه گذشته. این توهین به مالیات دهندگان آمریکایی و یک بی پروایی نشان دادن عدم محافظت از ایالات متحده آمریکا امنیت ملی است.

اجرای قانون فدرال باید بیشتر انجام دهید. در جلسه ما در ماه نوامبر گذشته FBI بستری برای اولین بار است که “با [خود] حال و روز دانش تهدید از چینی استعداد برنامه [آنها] آرزو [آنها] گرفته بود سریع تر و جامع عمل در گذشته است.” من خوشحالم که بعد از ما شنوا و FBI پله تا تلاش های خود را با چندین اخیر با مشخصات بالا, دستگیری, از جمله این که دکتر Lieber.

اما توقف در چین شایع سرقت از برش لبه پژوهشی و مالکیت فکری بیشتری نیاز دارد جامع عمل و من کار بر روی دو حزبی قانون به انجام درست آن. ما نیاز به توانمند سازی دولت ایالات متحده برای انجام نظارت مناسب بر محققان خارجی و دسترسی به فن آوری های حساس تحت پیگرد قانونی قرار کسانی که موفق به افشای خارجی بودجه و پتانسیل تضاد منافع در برنامه های کاربردی کمک و تقویت مسئولیت پذیری اقدامات برای کمک هزینه تحصیلی و کمک های مالی خارجی به ایالات متحده موسسات تحقیقاتی و دانشگاه ها.

در حالی که ما باید همچنان به کار با دیگر کشورها در دستیابی به موفقیت در تحقیقات ما نمی تواند ایستاده بیکار به عنوان پژوهش بودجه توسط مالیات دهندگان آمریکایی به سرقت رفته است و ما رقبای جهانی به آنها نظامی و اقتصادی مزیت است.

سناتور. راب پورتمن, R-اوهایو صندلی سنا دائمی فرعی در تحقیقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im