CP بدست می آوریم دستور به برداشتن محاصره از آهنگ در Kahnawake

“من به یاد داشته باشید اکا” برتر ایتالیایی, توالت می گوید از برنامه به “بسیار دقیق” در مورد از بین بردن موانع.

کانادا و اقیانوس آرام به دست آمده از دستور روز شنبه به حذف یک محاصره در آهنگ های خود را در Kahnawake. محاصره است و قطع رفت و آمد قطار سرویس بین مونترال و Candiac پس از Feb. 10.

سخنگوی معترضان در Kahnawake به نام دستور “تحریک.” مانع شد و بنا بر CP آهنگ در Kahnawake بیش از دو هفته پیش.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت روز سه شنبه گفت: Sûreté du Québec در حال کار بر روی یک طرح برای پایین آوردن مانع در Kahnawake اما او نمی خواهد فاش کردن جزئیات.

دولت کبک می داند “که وجود دارد Mohawks که مسلح هستند,” او گفت:. “ما بسیار محتاطانه.”

ایتالیایی, توالت گفت: SQ است که در تماس با Kahnawake Grand رئیس جو نورتون که شورای نظارت نیروهای حافظ صلح این نیروی پلیس که گشت موهاک جامعه غربی مونترال.

“در حال حاضر مربع است که به اتهام” او گفت:. “البته زمین است در زیر امنیتی از نیروهای حافظ صلح. بنابراین ما را که به حساب. اما ما نیاز به از بین بردن این موانع برای Quebecers و برای خوب از اقتصاد است.”

او گفت که او مطمئن است که مربع را به پایین سنگر “به درستی و در زمان مناسب با استفاده از استراتژی مناسب.”

پرسید: اگر مربع و نیروهای حافظ صلح می تواند درگیر در عملیات های مشترک ایتالیایی, توالت گفت: “من نمی خواهم به تلگراف استراتژی متر مربع در این نقطه است.”

“ما باید بسیار مراقب باشید. من به یاد داشته باشید اکا,” ایتالیایی, توالت گفت. “اما در همان زمان ما در این وضعیت به مدت 20 روز مردم در کبک رنج می برند و من فکر می کنم ما نیاز به از بین بردن آن دسته از موانع. در حال حاضر ما به شما سعی کنید به انجام همه ما می تواند در نظم که در آن انجام می شود مسالمت آمیز است.”


مردم بومی نشستن در یک ماشین پناهگاه مجهز به یک چوب اجاق آنها به عنوان مرد قبل از مانع شدن پاسگاه. Mohawks از Kahnawake ادامه محاصره CP خطوط راه آهن در جنوب مونترال Feb. 25, سال 2020 است.

آلن McInnis / Montreal Gazette

ایتالیایی, توالت, گفت که او درک می کند که “این آسان نیست اما در عین حال ما نمی توانیم برای مدت طولانی ادامه به کسانی که عمده تلفات در اقتصاد ما.”

“Quebecers دچار زیادی بیش از گذشته سه هفته” ایتالیایی, توالت گفت.

محاصره هستند هزینه کبک اقتصاد 100 میلیون دلار در هر روز است. شرکت در حال آماده کردن کارگران و با توجه به کمبود پروپان کشاورزان مطمئن نیستید اگر آنها می توانید نگه دارید گرمایش ساختمان است که خانه, دام, ایتالیایی, توالت گفت.

در روز سه شنبه, Quebec دادگاه عالی عدالت میشل Pinsonnault اعطا دستور موقت به کانادا و اقیانوس آرام شرکت راه آهن.

دستور سفارشات که معترضان را “فورا و به طور کامل تخلیه Canadian Pacific Railway اموال شرکت از جمله آن راه آهن واقع در نزدیکی یا مایل پست 40.7 از Adirondack زیربخش واقع در مالون جاده Kahnawake کبک به عنوان به خوبی به عنوان هر بخش دیگر از CPR اموال.”

اشاره به CPR اموال شامل مرکزی مین و کبک خط راه آهن “در نزدیکی یا Lennoxville.” در اوایل روز شنبه یک گروه از حدود 20 نفر مسدود آهنگ قطار در حال اجرا از طریق Lennoxville جنوب مونترال.

دستور “اجازه خدمات پلیس و یا افسران صلح از جمله Sûreté du Québec, the Royal Canadian Mounted Police و Kahnawake Mohawk نیروهای حافظ صلح به استفاده از هر نیروی لازم به منظور کمک در اجرای اين منظور است.”

برای صحبت کردن معترضان در Kahnawake کنت گوزن گفت: او فکر می کند CP عمل را تشدید جنگ است.

“کاملا آن را یک اقدام تحریک آمیز,” گوزن گفت. “من فکر می کنم آن افزایش تنش در اینجا در Kahnawake.”

او گفت که او را شگفت زده CP رفت و در این مسیر گفت: روابط با راه آهن خوب بود تا این نقطه است.

او گفت که او شگفتی اگر یک نیروی پلیس سعی خواهد کرد برای اجرای حکم. یک سخنگوی نیروهای حافظ صلح این رتبه بندی نیروی پلیس مستقر در Kahnawake نمی تواند بلافاصله رسیده اما Sûreté du Québec نیز نامیده شد در دستور.

“ما امیدواریم که این Sûreté du Québec نمی خواهند به حرکت به Kahnawake. من فکر می کنم که عاقلانه از آنها. قطعا وجود دارد هیچ برنامه ای برای خراب کردن مانع در این زمان” گوزن گفت.

پرسید که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر میدان را به حرکت در گوزن گفت: “این یک ایده خوب نیست. همه ما به یاد داشته باشید اکا (1990 بحران). ما نمی خواهیم به تکرار آن است.”

گوزن گفت: معترضان به اقدام در حمایت از مرطوب سنتی’suwet’en ستاد و خواهد ماند تا زمانی که روسای راضی هستند و دولت از مذاکرات با دولت فدرال است.

در Kanesatake که در آن ترافیک در داخل و خارج از شهر مسدود شده بود روز شنبه تیم تا سه نفر در جامعه از مرزهای اجازه می دهد ترافیک در یک خط در یک زمان در روز سه شنبه.

بریگیته برنج شده است در مقدم در Kanesatake برای بیش از 24 ساعت است. او گفت که او به تماشای یک livestream RCMP حمله مرطوب’suwet’en قلمرو سه هفته پیش و آن را به ارمغان آورد او را به اشک.

“به همین دلیل من در اینجا در حال حاضر” گفت: برنج. “من در اینجا به دلیل حاکمیت مردم باید بگویم بیش از آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین های خود را. من از اینجا برای پسر من است. از من پرسید: ‘مامان من باید انجام دهید این است که یک روز ؟ من نمی خواهم او را به به.”

برنج با این نسخهها کار در یک مزرعه در جنوب ساحل Kahnawake و تمایل به حمایت از او ، او نبود مطرح شده در Mohawk زبان اما برنج می گوید او در حال یادگیری آن در کنار او 6 ساله.

“او به من می آموزد” او می گوید. “من می توانم گریه فقط فکر کردن به آن. مردم در اینترنت آنها با ما تماس بگیرید رفاه دانشگاه علوم پزشکی مشهد, آنها با ما تماس بگیرید وحشی. اما این که ما که هستیم. ما یک رایگان مردم است.”

در ضمن حدود 20 معترضان مسدود شده یک بخش از خط آهن در شربروک قصبه Lennoxville شنبه.

محاصره راه اندازی شد و حدود ساعت 10 صبح و ظاهرا در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی روسای اعتراض به ساخت یک خط لوله گاز در خاک خود را در شمال بریتیش کلمبیا.

اجتماعی-رسانه های نوشته ها از صحنه نشان می دهد پلیس در سایت در راه آهن عبور ساموئل در گرنتهم Rd. و محلی گزارش می گویند مقامات در حال صحبت کردن با تظاهر کنندگان.

پل گیلاس از مونترال گازت کمک به این گزارش.

این داستان به روز خواهد شد.

مرتبط


دو مانیتور به یک ایست بازرسی در بزرگراه 344 در اکا Feb. 25, سال 2020 است. ترافیک محدود بود به یک خط از طریق پاسگاه اما جاده نیست بسته شد.

پیتر McCabe / MONTREAL GAZETTE

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de