تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

این دانه ها از زمان coronavirus اقتصادی انقباض کاشته شد و در طول بیپشتوانه وحشت از 2008. در آن زمان کوتاه, فروشندگان (و کسانی که می خواستند به سرزنش وال استریت) پشتیبانی حسابداری قاعده “mark-to-market” که ناشی از شرکت کنندگان در بازار — و خود را همراه با نقدینگی – به فرار برای خروجی. به جای رفع است که حکومت فدرال رزرو برقرار کاهش کمی در حالی که خزانه اختراع یک سوپ الفبا از برنامه هایی که صرف صدها میلیارد دلار در تلاش برای پر کردن سوراخ رو بزرگتر روز به روز.

کسانی که به حمایت mark-to-market قوانین در آن زمان گفت: ما باید “اصرار بر حقیقت” و موسسات مالی است که نباید اجازه داد به “علامت گذاری به عنوان-به-model.” به عبارت دیگر ما نباید اجازه می دهد تا بانک ها به استفاده از جریان نقدی مدل به قیمت خود را در دارایی های خود را. آنها را باید مجبور به استفاده از قیمتهای بازار حتی به عنوان بازارهای جامد شد چرا که هیچ کس می خواهم به خرید دارایی در مارپیچ رو به پایین است که علامت گذاری به بازار ایجاد شده است.

چه جالب در حال حاضر این است که بسیاری از کسانی که تمسخر مارک به مدل در حال حاضر جادویی برای آن! اما این بار یک جامد در بازار نیست و این موضوع — این دولت که رهبران “مشخص شده اقتصاد به همه گیر مدل.” ایالت ها و شهرداری ها تعطیل اقتصاد خود را — بر اساس مدل هایی که پیش بینی 2.2 میلیون مرگ و میر در ایالات متحده است. بیمارستان گفتند که غرق شود بنابراین ما باید صاف منحنی. نتیجه ؟ آنها پهن اقتصاد, خطر حتی بیشتر از زندگی در فرایند و تولید وحشت ساخته شده است که بازارهای جامد!

جای تعجب نیست که این آسیب است که این فکر جدید روند شکل دراورده شده است در مورد آورده یکی دیگر از افزایش در دولت رشد. فدرال رزرو اقدامات تا به امروز را پاسخ آن در سال 2008 نگاه کوچک مقایسه و 2.5 تریلیون دلار در هزینه های فدرال (با یکی دیگر از $1 تریلیون دلار به طور بالقوه در راه) ضربات دور پارچهای بود که فقط 700 میلیارد دلار. اضافه کردن در از دست دادن شدید در فعالیت های اقتصادی است که قطع دولت درآمدهای مالیاتی به عنوان به خوبی و سوراخ های مالی عمیق تر و با گذشت هر روز.

این بحران وام مسکن وامهای بیپشتوانه را کافی بود برای خراب کردن اقتصاد است. آنچه که ایجاد شده همه ضرب وشتم این واقعیت است که بازارهای شد جامد — منجمد در واقع. بنابراین اگر برای مثال شما یک وام مسکن مورد حمایت امنیتی که شامل 1,000 رهن 300 که کرده بود اما باقی مانده از 700 تا صد هنوز پرداخت در زمان شما نمی تواند به سادگی آن را علامت به 70 سنت دلار. شما تا به حال به تماس های تجاری به درخواست آنها خواهد پرداخت. با جامد بازارهای تقویت وحشت, قیمت برگشتم در 12 سنت یا 18 سنت دلار.

بانک ها که باید شده اند قادر به می گویند: “ما موافق نیست و نمی خواهد در فروش” به پایان رسید تا داشتن هیچ انتخاب است. چرا ؟ زیرا mark-to-market قوانین حسابداری گفت: آنها تا به حال به قیمت که امنیت در قیمت ها در بازار و اجرای آن از طریق درآمد و ترازنامه به عنوان اگر آنها در زمان از دست دادن حتی اگر جریان های نقدی شد و هنوز هم وجود دارد و این بانک تا به حال هیچ تمایل به فروش برساند. این قانون ورشکست موسسات که باید نیست (و نمی خواهد!) شده اند ورشکست.

در حال حاضر در اینجا ما دوباره مثل وحشتناک یک بازسازی از فیلم “روز موش خرمای کوهی امریکا.” مقامات دولتی و مطبوعات می گویند در حال خاموش شدن ناگهانی صرفه جویی در زندگی است که مارک به مدل لازم بود به عنوان تریلیون کسری بودجه و پول عظیم خلقت است. اما همه گیر مدل نیست و ثابت شده حتی به درست و نه آنها شامل هزینه های اقتصادی shutdown. هیچ کس در واقع می دانستند که چگونه خطرناک این ویروس بود (هر چند داده های جدید نشان می دهد آن را بسیار کمتر از آنچه در ابتدا تصور) و به همین ترتیب هیچ کس نمی داند که هزینه کامل در درد و رنج انسان است که خاموش است و باعث. اما مهم نیست که اگر شما همین حالا با کارشناسان معتقدند; شما مجبور به علامت گذاری زندگی خود را به مدل و خطر دستگیری اگر شما نمی.

میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک هرگز بازگشایی شده است. بیمارستان ها و دانشگاه ها و دولت های ایالتی و محلی هستند, همه آسیب است که سال ها برای غلبه بر. فرزندان ما از دست رفته graduations حافظه های فوق, رویدادهای ورزشی و بیشتر. این آسیب روانی می تواند آنها را یک عمر است. و هنگامی که پدر و مادر خود را از دست دادن شغل خود و باید در دولت حقوق و دستمزد آن را به علت درد و حتی بیشتر. چه تر است “ضروری” نسبت به مراقبت از فرزندان خود را? اما مهم نیست چرا که دولت تصمیم گرفته است آنچه که ضروری و غیر ضروری. و این همه باعث شده است که اکثر کارشناسان در حال حاضر موافق در اشتباه بودند.

وجود دارد نه به اندازه کافی پول در خزانه برای رفع این همه. هر سکه که دولت خرج می کند و در نهایت می آید از بخش خصوصی است. اگر ما بسته بخش خصوصی را برای فقط یک زن و شوهر از هفته اجازه دهید به تنهایی ماه هزینه را نسل به بازپرداخت. آسیب اقتصادی از خاموش کردن اقتصاد در حال گسترش است و به صورت تصاعدی با گذشت هر لحظه. تنها راه برای متوقف کردن آن است برای باز کردن اقتصاد است.

اما پس از وحشت از سال 2008 بسیاری از مردم خریداری شده به اسطوره دولت به عنوان نجات دهنده و بازار آزاد دشمن. تکرار به اندازه کافی حقیقت قربانی به روایت. پس از علامت گذاری به بازار حسابداری به پایان رسید اقتصاد بازیافت. تصویر آینه است که امروز مورد نیاز است. ما باید از مارک به همه گیر و اعتماد به بخش خصوصی است. اگر نیست آن را برای بخش خصوصی ایالات متحده نمی خواهد که در هر نقطه در نزدیکی سطوح تست آن در حال حاضر و نه می تواند ما در حال حرکت به سرعت به سمت یک واکسن.

در حالی که دولت و بسیاری از کارشناسان را پیروزی دور برای کند کردن این ویروس با اجرای اجتماعی فاصله و تعطیل کسب و کار بسیاری از ایالت ها که قفل شده بعد یا نسبتا سهل انگاری در خاموش کردن انجام داده اند بهتر از ایالات متحده است که قفل کردن سخت است. سوئد و ژاپن که نمی قفل کردن کل اقتصاد در حال انجام است با این ویروس از ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و یا انگلستان

زمانی که تاریخ نوشته شده است سال از هم اکنون و ما نه در وسط وحشت و چرخش ما را پیدا خواهد کرد که مارک به مدل انجام بیش از آسیب خوب. بله این ویروس مرگبار است اما تا آنفولانزا آمفیزم و بیماری های قلبی و سرطان است. متاسفانه ما در حال حاضر منابع کمتری برای مبارزه با این بیماری در سال های آینده به دلیل ما تصمیم گرفتیم که ما می تواند از بین بردن و یا محدود کردن خطر ابتلا به کروناویروس با صرف هزاران میلیارد دلار ما به سادگی ندارد.

برایان Wesbury است اقتصاددان ارشد در اول اعتماد مشاوران L. P.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de