COVID-19: Yamnuska, Wolfdog, پناهگاه راه اندازی GoFundMe کمپین

محتوای مقاله

این COVID-19 همه گیر نشده تغییر هر چیزی در مورد مراقبت های لازم برای 29 wolfdogs که تماس Yamnuska, Wolfdog, پناهگاه خانه در نزدیکی کوکران.

آنها هنوز هم نیاز به تغذیه آنها هنوز هم نیاز به تمیز کردن پس از آنها هنوز هم نیاز به فعالیت های غنی سازی زندگی روزانه خود را.

در مجموع هزینه آن حدود 1800 دلار در هر ماه برای مراقبت از هر, wolfdog, در محراب و خیلی از این پول می آید از کمک های مالی و بازدید کنندگان است.

در هفته های پس از خود انزوا تبدیل به هنجار شده برای بهره به عنوان استان تلاش می کند برای پهن کردن منحنی COVID-19 همه گیر است که پول خشک شده برای پناهگاه.

در حال حاضر آنها را راه اندازی کرده ایم GoFundMe کمپین سعی کنید به جمع آوری پول آنها نیاز به ادامه به ارائه مراقبت برای خود wolfdogs.

“آن را کاملا به چالش کشیدن. این قطعا چیزی است که ما هرگز تجربه” گفت: Alyx هریس مدیر Yamnuska, Wolfdog, پناهگاه. “ما هنوز به اطمینان حاصل شود که ما در حال دادن به آنها در بسیاری از اشکال مختلف از غنی سازی است. احتمالا حتی بیشتر به دلیل وجود ندارد مردم راه رفتن در اطراف و آنها قطعا لذت بردن از تماشای مردم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>