COVID-19 بود کاتالیست در مبارزه برای آزادی زندانیان آمریکایی

X

داستان جریان

مقالات اخیر

آن را 4 صبح به وقت شرق هنگامی که وکیل در حال حاضر-آزاد آمریکا عامر Fakhoury گرفته سناتور. جین شاهین از لبنان با یک درخواست فوری برای کمک به.

“ما با داشتن مسائل با دادگاه به دلیل آن واقعا شم شنوایی و آن را در سراسر لبنان اخبار. آنها اجازه می دهد سفارت آمریکا [مقامات] به حضور و واقعا به ما یک زمان سخت” بازداشت شدگان به وکیل سلین عطاالله گفت RealClearPolitics.

به عطاالله تعجب شاهین به تماس پاسخ داده خودش که صبح زود در پاییز گذشته و به سرعت به دنبال از طریق با تماس تلفنی نسبت ناروا به دولت لبنان و مقامات.

قبل از سحر ارز بود فقط یکی از بسیاری از لحظات کلیدی در مقطع قاره هفت ماه مبارزه برای تضمین بازگشت امن Fakhoury لبنان متولد تابعیت شهروند آمریکایی و نیوهمپشایر صاحب رستوران زندانی در کشور مادری خود در پاییز گذشته. دولت لبنان وارد کرده بود چندین دهه قتل و شکنجه اتهامات که او و دولت آمریکا می گویند هیچ شایستگی.

Fakhoury را طرفداران می گویند شاهین و بالای او در سیاست خارجی کارمند, ناز Durakoglu بودند درگیر در یک 24/7 دیپلماتیک-و اغلب ستیز — کمپین به رایگان Fakhoury از رفتار وحشیانه او دریافت در بیروت ،

“سناتور. شاهین درگیر شد بعد از 1. نیوهمشایر, باید به افتخار سناتور شبیه به این – که نمی خواهد قرار داده تا با یکی از اجزای تشکیل دهنده غیرقانونی بودن بازداشت” عطاالله گفت.

Guila Fakhoury, عامر Fakhoury دختر گفت: مقامات لبنان امضا کرده بود خاموش در سفر به بیروت قبل از او را ترک ایالات متحده در سپتامبر گذشته به دیدار خواهر و برادر او تا به حال دیده می شود برای بیش از 20 سال است. او گفت: پدر او ربوده شد و گذرنامه او را ضبط کردند و پس از او تبدیل آن به مقامات لبنانی که ادعا می شود انجام یک چک پس زمینه در او. در حالی که در زندان به خانواده اش می گویند Fakhoury قرار گرفت به شرایط غیر بهداشتی و به دست آورد Epstein-Barr virus که آنها باور دارند که منجر به یک بعدی تشخیص سرطان.

پس از Fakhoury بود زندانی خانواده خود را داوطلب خدمت سربازی به کمک شاهین و شروع شفاعت با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت به مطبوعات دولت لبنان برای آزادی او. دولت در اوایل دسامبر برداشته مرموز ماه-به مدت طولانی نگه دارید در $105 میلیون دلار کمک نظامی به لبنان است که بودجه مقامات اعمال کرده بود و بدون توضیح. مغلوب ساختن پیشی جستن شورای امنیت ملی خواسته بود دفتر مدیریت و بودجه به توقف کمک ها و گزارش های رسانه ای تشبیه آن را در برخی از راه برای نگه دارید در اوکراین کمک نظامی که سوخت دموکراتها استیضاح تحقیقات سال گذشته است.

وزارت امور خارجه و شاهین کرده اند هنوز رتبهدهی نشده است گفت: آیا نگه دارید تا به حال چیزی برای انجام با زمان مذاکرات با دولت لبنان بیش از Fakhoury انتشار, اما منابع آگاه بر این باورند کسانی که در مذاکرات نقش مهمی در به تأخیر انداختن وجوه.

بدون شاهین و کمک دولت مایک Pompeo و شورای امنیت ملی مقامات Fakhoury که مبتلا به مرحله-چهار لنفوم به احتمال زیاد فوت کرده اند در لبنان, زندان, عطاالله گفت.

در حال حاضر او یک فرصت در بازیابی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد از کاخ سفید روز پنج شنبه که Fakhoury شده بود از زندان آزاد شد, توصیف توسعه به عنوان “بسیار بزرگ” و دولت اعتباری برای مذاکرات است که امن و آزادی خود را.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نوردد جهان مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo تبلیغ یک تلاش مضاعف را بیشتر بازداشت آمریکایی ها در صفحه اصلی. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت دولت او در حال کار سخت برای تضمین آزادی روزنامه نگار آمریکایی Austin کردن مشق و عمل است که ناپدید شده در سوریه در سال 2012 است. فشار برای آزادی آمریکایی های زندانی در خارج از کشور حتی به عنوان کشور مصرف می شود توسط coronavirus دادن اعضای خانواده بارقه امید در میان غم انگیز بحران جهانی است.

به طور جداگانه Pompeo روز پنج شنبه اعلام کرد که ایران پس از ضربه coronavirus که آن را منتشر کرده است 85,000 زندانیان در تلاش برای مهار آن تا به حال آزاد آمریکا مایکل سفید در پزشکی کردند. سفید, نیروی دریایی, کهنه سرباز بود که در بازدید از دوست دختر خود را در ایران زمانی که او در زندان بود در ماه جولای 2018, دچار سرطان گلو و خانواده او را منادی آزادی خود را به عنوان تفاوت بین یک حکم اعدام و یک شانس در بازیابی.

(تهران هنوز به رایگان چند دیگر آمریکایی از جمله دوگانه آمریکا-شهروندان ایرانی سیامک و Baquer نمازی حتی اگر 83 ساله Baquer نمازی سلامت عدم است.)

بیش از آخر هفته تهمت نیز یک مرجع مایل به مخفی نظامی ایالات متحده در خارج از کشور بهره برداری است که به کمک رایگان یک زن آمریکایی پس از او بوده است “به طرز وحشیانه ای مواجه.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال حاضر “در خانه با پدر و مادر او” اگر چه دولت هنوز برای ارائه جزئیات بیشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن Pompeo و دیگر مقامات را به نام ایران برای آزادی همه آمریکایی ها همچنان وجود دارد و باید فشرده ونزوئلا و سوریه به انجام همان.

“ما در حال آگاه از آنچه در ایران انجام شده است با برخی از زندانیان با توجه به شیوع ووهان ویروس وجود دارد” Pompeo گفت: اوایل هفته گذشته است. “ما در حال آگاه باشید که آنها در حال فکر کردن در مورد این که آیا به انتشار آنها یا نه. همه باید بدانند ما در حال کار بر روی آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که اعلام Fakhoury انتشار تشکر دولت لبنان گفت: “آنها با ما کار کردند و ما بسیار افتخار از خانواده اش … و آنها هیجان زده هستند.”

بعد همان روز مقامات وزارت امور خارجه گفت که به دلیل Fakhoury و سفید سرطان, مقامات ایالات متحده استفاده می شود اضافه شده خطر coronavirus به فشار هر دو لبنان و دولت های ایرانی که آن زمان به آنها را آزاد کند.

هنوز هم در جشن Fakhoury آزادی هیچ کس در دولت ذکر شاهین را انتگرال نقش یا کلید کمک می کند از سوی دیگر ، تد کروز و دیگران در کاپیتول هیل. یک سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره RCP به Pompeo عمومی اظهارات و شاهین را برای جزئیات بیشتر.

هر دو برایان قلاب ارشد مشاور سیاست به Pompeo و دیوید Schenker, معاون وزیر امور خاور نزدیک گفت: هیچ “خارج از مخاطبان” درگیر شدند در تامین امنیت Fakhoury و سفید را آزادی. که می تواند آنها اشاره شده است به این واقعیت است که هیچ دولت خارجی مقامات درگیر در شفاعت در دو زندانی آمریکایی’ نمایندگی اگر چه دولت سوئیس ارائه شده سفید و پناهگاه و مراقبت های پس از تهران اعطا او پزشکی کردند.

عطاالله و دیگران آشنا با جزئیات از هفت ماه تلاش برای رایگان Fakhoury می گویند coronavirus ممکن است نهایی کاتالیست اما شاهین با کمک از کروز و دیگران در کمیته روابط خارجی مجلس سنا سزاوار سهم از اعتبار است. عطاالله همچنین تاکید کرد که Fakhoury بزرگ “حامی” از مغلوب ساختن پیشی جستن است و تا ابد سپاسگزار برای رئیس جمهور تصمیم به آزادی زندانی آمریکایی در خارج از کشور یک اولویت بالا حتی در میان بهداشت جهانی بحران.

شاهین همراه با چند تن دیگر از سناتورها نیز عمیقا درگیر در فشار برای آزادی کارولینای شمالی کشیش اندرو Brunson که بازداشت شد در ترکیه به مدت دو سال به اتهام ارتکاب جرائم عمومی و منتشر شده در اواخر سال 2018 است. Brunson, شد, علت, حامله, vintag برای پروتستان های انجیلی در سراسر امریکا که فشرده علت خود در رسانه های اجتماعی و اعتبار تهمت خود را برای بازگشت امن خانه.

وقتی که می آید به Fakhoury شاهین برای اولین بار به مطبوعات در مورد او با کاخ سفید و وزارت امور خارجه و او نیز استدلال برای اقدام فوری در طول چندین کمیته مجلس سنا و کمیته فرعی جلسات.

نزار Zakka لبنان و شهروند ایالات متحده اقامت دائم منتشر شده از یک زندان ایران در سال گذشته کمک ارائه حمایت معنوی به Fakhoury خانواده و ایجاد سیاسی پشت کانال با لبنان, مقامات اتصال آنها را با مقامات ایالات متحده و Fakhoury را طرفداران منابع آشنا با این مذاکرات گفت: RCP.

با روابط برای هر دو ملت Zakka می خواستم برای کمک به عادی سازی لبنان-آمریکا در ارتباط بود که به سرعت اهانت آمیز با تهدید تحریم های جدید. اگر Fakhoury مرده بود در لبنان به خاک این رابطه را دچار یک ضربه عمده منابع گفت.

“با تشکر از شما به سناتور شاهین و نزار Zakka برای خود شجاعت اخلاقی در آوردن عامر صفحه اصلی” James W. فولی میراث بنیاد توییتی در روز جمعه. این بنیاد تاسیس شده توسط خانواده این روزنامه نگار آمریکایی کشته شده توسط داعش در سال 2014 پیشرو گروه حمایت برای آزادی زندانیان آمریکایی غیرقانونی بازداشت شده در خارج از کشور.

پس از ماه ها مذاکرات با دولت لبنان بدون دستیابی به موفقیت واقعی نقطه اوج رسید که شاهین و کروز در اواخر فوریه پرده برداری از یک لایحه که تحمیل گاز گرفتن تحریم ها علیه لبنان و مقامات درگیر در غیر قانونی دستگیری و بازداشت هر شهروند ایالات متحده است.

در اعلام و اندازه گیری شاهین و کروز را متهم کرد که به گروه تروریستی حزب الله با استفاده از این مورد به افشانده سیاسی داخلی اختلاف در لبنان است. سنسور. جیم Risch و باب منندز رئیس و عضو پانل به سرعت نقل مکان کرد و این قانون از طریق کمیته.

“زمانی که آمریکا تحریم لایحه معرفی شد که همه در لبنان بر اطلاع” عطاالله گفت. “حزب الله نمی مراقبت در مورد تحریم اما متحدان خود مراقبت.”

شاهین و مقامات وزارت امور خارجه باید سوگند یاد کرد که هیچ امتیاز و یا مبادلات ساخته شد به امن Fakhoury امن بازگشت.

این سناتور که شوهر لبنانی-آمریکایی و کسانی که به مدت طولانی فشرده تر برای روابط بین دو کشور گفت که او بیش از حد به اعتقاد مقامات لبنان بازدید تحریم لایحه به عنوان یک عامل ایجاد انگیزه برای رایگان Fakhoury. شاهین خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی در اواخر هفته گذشته که او تصمیم به معرفی این لایحه زمانی که پیشرفت در این مورد به طور ناگهانی متوقف شده است.

دو هفته گذشته که منجر به Fakhoury انتشار شد به خصوص زمان برای خانواده و عطاالله بود که بر روی زمین در لبنان برای ماه فشار دادن پرونده برای آزادی او. زمانی که دولت لبنان منتشر شد او دوروتی شیا های تازه ضرب سفیر ایران در لبنان ارائه محل اقامت خود در بیروت به Fakhoury همسر و وکیل او قبل از عزیمت به ایالات متحده است.

با Fakhoury مسیر خانه شاهین در اواخر هفته گذشته تشکر میکند و همچنین مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین امنیت ملی کارمند ویرجینیا Boney راجر Carstens ریاست جمهوری فرستاده گروگان امور که جایگزین اوبراین در این موقعیت به عنوان به خوبی به عنوان درخت روغن قلم و چند تن دیگر بالا مقامات وزارت امور خارجه از جمله Pompeo و Schenker.

“این است که دقیقا چگونه دولت ما باید کار,” او گفت. “… کنگره و دولت آمد با هم در هر دو حزب در اساس با هم کار کنند برای کمک به آمریکایی ها نیاز دارند.”

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de