COVID-19 روز رسانی: City of Calgary قطره جریمه برای اجباری ماسک برای $50 | دو مرخص پیتر Lougheed بعد از عمل بيماران با تست مثبت


محتوای مقاله در ادامه

مردم انتظار می رود به پوشیدن ماسک زمانی که آنها را در داخل یک رستوران و نگه داشتن آن تا زمانی که آنها در حال نشسته در جدول خود را که در آن آنها می توانید آن را حذف کنید.

همان می رود برای سالن های ورزشی که در آن مردم می توانند در صورت پوشش در حالی که آنها در حال انجام فعالیت فیزیکی اما با این ماسک باید به ماندن در زمانی که فرد وارد ساختمان.

Coun. جف Davison پیشنهاد یک تغییر خوب برای پوشیدن یک ماسک که در آن مورد نیاز و شورا رای 10-5 به قطع آن را در نیمی از $100 به $50.

“هدف من در اینجا این است که ما نباید به هر جریمه به خاطر مردم را مطابق” jasper de valk گفت. “اما در این مورد که واقعا بد بازیگران ما نیاز به توانایی لوی که نوع خوب است.”

نمایندگان همچنین توافق به شهردار برای نوشتن نامه ای به دولت استانی با درخواست رسمی برای پوشش چهره سیاست در مدارس قبل از این پاییز برنامه ریزی شده بازگشایی.

شده است وجود دارد بحث در مورد امکان از شهرستان پله به دستور ماسک در مدارس در محدوده شهرستان اما jasper de valk گفت: او می خواهم به جای ترک که به استان در حال حاضر. این شهرستان نیز خواست برای مشاوره در مورد اینکه آیا مدارس خواهد بود تنظیم جدید آئین نامه آنها ایجاد کرده اید.

—Jason شاه ماهی و مادلین اسمیت


Airdrie, Okotoks, چشم پوشیدن ماسک حکم به عنوان 80 جدید COVID-19 مورد اعلام کرد

پیاده راه رفتن در مقابل یک نقاشی دیواری در کنزینگتون با پوشیدن ماسک صورت در دوشنبه, جولای 20, 2020. آذین غفاری/Postmedia

اعضای شورا در ایردری تصمیم گرفت بعد از ظهر سه شنبه به چشم پوشیدن یک ماسک آئین نامه در این زمان در حالی که Okotoks, مقامات رد یک دستور برای پوشش صورت در یک جلسه در اواخر شنبه شب.

ایردری شهردار Peter Brown می گوید: شورای تصمیم گیری تقسیم پایین آمد به اعتماد ساکنان به اقدامات احتیاطی لازم با پتانسیل به صورت رسمی دستور پایین خط اگر فعال مورد اعداد در شهرستان رسیدن به آستانه بیش از 50 در هر 100 ، 000 نفر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر