محتوای مقاله ادامه یافت

بازگشت خود را به داستان های مدرسه به اشتراک بگذارید

بچه هات اين هفته برگشتن مدرسه؟ ما ميخوايم داستان هات رو بشنويم در مورد اقدامات انجام شده برای حفظ امنیت بچه ها و جلوگیری از گسترش COVID-19 به ما بگویید. آیا راه حل خلاقانه ای را دیدی که دوست داشتید؟ هنوز نگراني داري؟ به ما بگویید در reply@calgaryherald.com، و یا برچسب ما را در توییتر و اینستاگرام @calgaryherald.

جمعه

آلبرتا بازدید یک میلیون COVID – 19 نقطه عطف آزمون جلوتر از تعطیلات آخر هفته روز کار

مردم در صف در مرکز ارزیابی COVID-19 در مرکز تشخیص و درمان جاده ریچموند در روز جمعه، 17 ژوئیه 2020 دیده می شود. عکس از برندن میلر/پست مدیا

آلبرتا هم اکنون بیش از یک میلیون آزمایش برای COVID-19 پردازش کرده است که نقطه عطف قابل توجهی در پاسخ همه گیر این استان است.

دکتر دینا هینشاو، مدیر ارشد پزشکی بهداشت آلبرتا در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه خود گفت: «نقطه عطفی که ما به آن ضربه زده ایم گواه نوآوری آزمایشگاه بهداشت عمومی ماست، به تلاش های خستگی ناپذیر کارکنان و شرکای ما مانند داروسازان که نمونه ها را می گیریم.»

“من فقط می خواهم از تمام کاری که به تک تک آن نمونه ها رفته است قدردانی کنم.”

ادامه.

جمعه

شش ماه COVID-19 در آلبرتا؛ چيزي که ياد گرفتيم و بعدش چي ميشه

هنگامی که آلبرتا اولین مورد فرضی خود را از COVID-19 در ۵ مارس ۲۰۲۰ شناسایی کرد، کمتر کسی پیش بینی کرد که این استان شش ماه بعد هنوز در تروهای ویروس مرگبار قرار خواهد گرفت.

دکتر استفان فریمن، پزشک و استاد اطفال و طب اورژانس دانشگاه کلگری می گوید: «وقتی در ماه مارس از این موضوع یاد گرفتیم، فکر می کردیم این یک همه گیر یک یا دو ماهه خواهد بود، مثل اینکه در ابتدا در ووهان دیده بودیم.»

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de