COVID-19: دو بیشتر موارد در U C به عنوان پردیس سفارشات کارکنان به محل کار از خانه

“ما در حال ورود به یک مرحله جدید در مبارزه ما با COVID-19. ما می توانیم انتظار می رود تعداد موارد است که ما را لمس موسسه و مناطق دیگر از زندگی ما به افزایش در این هفته به گفت: U of C جمهور اد مک کالی در ایمیل برای کارکنان و دانش آموزان.

“شما ممکن است در مورد اتاق های مختلف و ساختمان های مختلف و قرار گرفتن در معرض خود را به آنها. واقعیت این است که آیا در دانشگاه و یا در جای دیگر در شهر ما ما باید همه کار با این فرض که وجود دارد این است که خطر ابتلا COVID-19 اگر ما حفاظت از سلامت ما است.”

دو مورد جدید باعث شده اضافی در دانشگاه اقدامات McCauley گفت: از جمله کار از خانه سفارش. علاوه بر این مدرسه بسته تیلور خانواده کتابخانه دیجیتال و پردیس فروشندگان از جمله کسانی که در MacHall دانشجو hub.

و همچنین دانشگاه درخواست همه دانش آموزان در محل اقامت که در جاهای دیگر به زندگی حرکت مارس 29.

دانش آموزان قادر به ترک محل اقامت خواهد بود جایگزین مک کالی گفت و مدرسه آغاز خواهد شد در حال حرکت باقی مانده ساکنان به ساختمان بدون حمام مشترک.

در اوایل این هفته, U of C اعلام کرد مجلس برای فارغ التحصیلی دانش آموزان می تواند به تاخیر افتاد. دانشگاه خود را به حالت تعلیق در کلاس های حضوری بیش از COVID-19 مارس 13.

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>