COVID-19: آمار کانادا می خواهد شما را به پر کردن یک نظرسنجی در مورد چگونه شما را تحت تاثیر قرار

محتوای مقاله

از صبح روز جمعه بیش از 150 ، 000 کانادایی در حال حاضر پذیرفته شده آمار کانادا دعوت به پر کردن یک COVID-19 پرسشنامه که خواهد بود تا از طریق پنج شنبه, مارس 16.

شهروندان از 10 استان و سه منطقه می توانید به statcan.gc.ca/COVID-19-e برای پاسخ به 10 سوال آن باید حدود پنج دقیقه — در مورد آنها چگونه بوده است نهفته این بیماری همه گیر.

این سازمان امیدوار است که برای دریافت به عنوان بسیاری از کانادایی ها که ممکن است پر کردن نظرسنجی به اطمینان حاصل شود که نتایج نماینده از کشور است.

سوالات آدرس سلامت جسمی و روانی و همچنین تاثیر بر اشتغال و وضعیت اجتماعی است.

این نظرسنجی در حال انجام است به نیازهای تمام سطوح دولت باید آگاه باشند و بهتر آدرس استرس بر سلامت اجتماعی و شرایط اقتصادی در طول و پس از همه گیر.

بیشتر در مورد این موضوع

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. خود را دنبال مارس 10 روز رسانی حق در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: montrealgazette.com/coronavirusnews.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de