محتوای مقاله

مدارس و سازمان های جامعه در حال همکاری با یکدیگر برای کمک به دانش آموزان دسترسی داشته باشید, لپ تاپ, iPads ها و یا مواد کاغذ آنها نیاز به آموزش از راه دور در طول COVID-19 بحران است.

با بسیاری از خانواده ها قادر به ارائه کودکان خود را با لپ تاپ و کتابخانه های عمومی یا فضاهای دیگر برای دسترسی به تکنولوژی در حال حاضر بسته, دانش آموزان در بیش از نیاز تا کنون از فن آوری قادر می سازد که آنها را به شرکت در روزانه آنلاین ویدئوها تکالیف و آزمونها.

معلمان و مديران مدارس با کلگری هیئت مدیره آموزش و پرورش استفاده کرده اند اولین هفته پس از آن شکستن بهار به اتصال جداگانه با هر دانش آموز و ساخت یک پایگاه داده از تکنولوژی نیازها و اولویت ها.

شروع دوشنبه دانش آموزان می توانید قرار ملاقات در مدارس خود را با خیال راحت انتخاب کنید تا مواد آموزشی از جمله لپ تاپ برای وام Chromebooks کتاب های درسی یا فتوکپی برگه و تکالیف است.

“هنگامی که دانش آموزان رفتن به مدرسه هر روز همه آنها مساوی در مدرسه. اما این تغییرات در صفحه اصلی به ویژه هنگامی که شما لازم نیست که همان مواد آموزشی گفت:” باب Cocking رئیس Alberta Teachers’ Association محلی 38 به نمایندگی از معلمان مدارس دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de