COVID-19: Quebec پروژه مرگ و میر می تواند طیف وسیعی از 1,263 به بدترین سناریو 8,860

محتوای مقاله در ادامه

وجود دارد حدود 700 مراقبت دراز مدت و سالمندان اقامت در کبک. در یک مرکز CHSLD Laval 100 نفر شناسایی شده اند.

“من اصلا تصور ما زیر برآورد وضعیت در سالمندان خوابگاه و CHSLDs,” ایتالیایی, توالت گفت. “ما در اولین جلسات ما بلافاصله گفت که اولویت بود. ما اولین کسانی بودند که به ممنوعیت بازدید ما اولین کسانی بودند که برای اضافه کردن منابع است.

“و ما نیاز به درک افرادی که در یک CHSLD در حال حاضر بیمار که بدان معنی است که آنها حتی بیشتر آسیب پذیر است.”

ایتالیایی, توالت گفت: حتی قبل از شیوع کروناویروس وجود دارد مشکلات نیروی انسانی در دراز مدت مراقبت از مراکز و سالمندان خوابگاه. بسیاری بودند و هستند understaffed یا کارکنان پاره وقت کارکنان مشغول به کار در چندین مراکز مختلف که کمک ویروس به هاپ از جایی به جای.

“آنچه که ما نیاز به درک این است که این پدیده منحصر به فرد نیست به کبک” اررودا گفت. “آن را در همه جا. پروتکل وجود دارد جهت داده شده است. چقدر آنها قادر به اعمال آنها را بر روی زمین موضوع دیگری است.”

ایتالیایی, توالت روزانه توجیهی نشان داد این استان در حال حاضر 9,340 تایید موارد COVID-19 افزایش 760 از روز قبل. وجود دارد بیشتر از 50 نفر در بیمارستان و در مجموع 583. در مجموع از 29 جدید مرگ و میر اعلام شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>