COVID-19 هل 2020 نژاد از کانون توجه رسانه ها

X

داستان جریان

مقالات اخیر

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده چگونه گسترده هستند و رسانه ها آن را پوشش آنچه در آن است جابجایی و که روزنامه نگاران تبدیل به اطلاعات معتبر?

فقط چند ماه پیش از سال 2020 ریاست جمهوری تبدیل شد داستان از سال به عنوان دیده می شود در “steamgraph” جدول زمانی زیر نمایش اشاره از نامزدهای دموکرات در طول سه ماه گذشته در CNN و MSNBC و فاکس نیوز با استفاده از داده های پردازش شده توسط GDELT پروژه از اینترنت بایگانی اخبار تلویزیون بایگانی. (برای بزرگنمایی کلیک کنید. یک steamgraph یک نمودار منطقه که در آن داده های سری در حال انباشته در بالا و در زیر هر یک از دیگر در اطراف یک محور مرکزی; موقعیت بالا/زیر معنی دار — تنها نسبت ارتفاع هر سری.)

در عین حال اشاره از نژاد ده برابر سقوط از 11 مارس تا آوریل 12 و دوباره از مارس 18 مارس 19 و بهبود پس از. از یک قله حدود 4000 ذکر شده در مارس 4, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن امروز حساب فقط برای چند ده اشاره در روز است.

در این مسابقه جای صریح اشاره از coronavirus نام شده اند به حساب برای حداقل 20 درصد از روزانه اعتبار در سه کانال های تلویزیونی با سی ان ان پوشش آن را از اواخر ماه فوریه تا مارس 12 و فاکس نیوز مصرف سرب از آن پس با MSNBC پرداخت حداقل توجه به این ویروس در سه ماه گذشته. (این تعداد تنها به ذکر کلمات “کوروناویروس” و “COVID-19” و “ویروس” و بنابراین به احتمال زیاد به طور چشمگیری undercounts مجموع اعتبار است که با تمرکز بر روی این ویروس تاثیر بدون ذکر آن شرایط خاص.)

در سطح جهان به عنوان مقدار به عنوان نیمی از سراسر جهان اخبار به صورت آنلاین پوشش نظارت GDELT در هفته گذشته اشاره به این ویروس در برخی از راه گرفتن مقیاس تاثیر آن بر روی همه چیز از ورزش و اوقات فراغت به تکنولوژی و اقتصاد است.

اشاره از حملات نژادپرستانه علیه زن و ایتالیایی ها و دیگران از جهانی virus نقاط باید رسید حسابداری برای تا آنجا که 1.2 درصد از اخبار جهانی پوشش با استفاده از کلمات کلیدی “نژادپرستانه یا نژادپرستی یا تبعیض و یا تبعیض و یا نژادی یا کلیشه ای و یا بیگانه ستیزی و یا نفرت” در کنار “Coronavirus یا COVID-19 یا ویروس.”

که صحبت می کند برای دولت ایالات متحده در این زمان بحران ؟ با وجود تاریخی خود را در نوسان بودن بیش از رسانه ها از ژوئن 2015 رئیس تهمت تا حد زیادی گرفته صندلی عقب از اواخر. در جای دیگر رهبران دولت و کارشناسان از جمله الکس آذر, Anthony Fauci, دبورا Birx و coronavirus تزار مایک پنس را تبدیل به اپیدمی سخنگویان اخبار در تلویزیون به عنوان دیده می شود در جدول زیر کلیک کنید.

پنس اولیه برو به رسانه های نیش صدا همراه با آذر (این اشاره از پنس در ژانویه مربوط به Zelensky 2019 افتتاح-گزارش های مرتبط) اما او به سرعت فروکش جایگزین Fauci و به طور فزاینده Birx.

Fauci ستاره افزایش یافته است که اظهارات علنی خود را این ویروس تغییر کرده است. در Jan. 13 او اطمینان ملت است که این ویروس جدید را به آسانی انتقال بین مردم و که آن را گسترش در سطح بین المللی به عنوان سارس. یک ماه بعد او دوباره اخراج ویروس داخلی تاثیر ارائه شده است که خطر آن به آمریکا بود “فقط کوچک” است و مردم باید به جای تمرکز بر “واقعی و در حال حاضر خطر” از آنفولانزا.

خود را به عنوان شعارهای معطوف بیش از روزهای بعد از به حداقل رساندن ویروس’ تاثیر به هشدار عظیم اختلال در آمریکا زندگی او ثابت از اخبار تلویزیون, برنامه نویسی, برای رسیدن به تقریبا نیمی از اشاره به عنوان رئیس جمهور خود را در طول هفته گذشته.

قرار دادن این همه با هم به عنوان coronavirus همه گیر تبدیل شده است و داستان آن را آواره انتخابات ریاست جمهوری و محروم مغلوب ساختن پیشی جستن از برخی از رسانه ها درخشش. در ضمن همان کارشناسان که تنها چند هفته پیش هشدار داد که ملت ایران در برابر هیچ گونه نگرانی در مورد یک بیماری با یک “کوچک” خطر گسترش شرکت خود پیدا نوظهور و قهرمانانه به تصویر کشیده کانونی, نقطه از رسانه ها.

RealClear همکار رسانه های Kalev Leetaru است یک عضو ارشد در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز سایبر & امنیت داخلی. گذشته خود نقش ها عبارتند از: همکار در محل اقامت خود در دانشگاه جورج تاون را ادموند A. Walsh دانشکده خدمات خارجی و عضو مجمع جهانی اقتصاد جهانی در دستور کار شورای آینده دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im