COVID-19: شخصی بخشنامه نه تنها برای سالمندان بدحال کارشناسان می گویند

محتوای مقاله

زمانی که 27 ساله نیکول Maseja شوهر جاشوا Winfield درگذشت در ژانویه 2019 او را در شرایط خود را از طریق کمک های پزشکی در حال مرگ.

ساخت که تصمیم گیری برای خود و بیان خود را می خواهد به همسر و خانواده خود — به طور قابل توجهی کاسته بار در پایان Maseja گفت.

“آن شد ترین نوع زیبا ارزشمند و مفید هدیه در پایان چون این دقیقا چیزی بود که او می خواست و آن را رها خود رنج می برند و در پایان, ما درد و رنج” او گفت:.

پس از Winfield عبور Maseja با او درگیر شد کلگری فصل مرگ با عزت کانادا برای کمک به دیگران در درک اهمیت شخصی بخشنامه ها و پیشبرد برنامه های مراقبت.

در میان COVID-19 گیر Maseja گفت: در این ارتباط صحبت کردن در مورد و مستند — مراقبت های بهداشتی خود را تنظیمات حیاتی تر از همیشه است.

“با چیزی مانند COVID-19 آن را بسیار آشکار است که چقدر مهم آن این است که این بحث در اطراف پایان زندگی چون شما نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد و شما فکر نمی کنم آن را به شما تا زمانی که آن را به شما است,” او گفت:. “من فکر می کنم که آن را هنوز هم یک بیت از یک تابو, ترسناک, موضوع برای بحث در مورد اما حتی اگر ما می توانید شروع به گرفتن برخی از مرتب کردن بر اساس مکالمه در اطراف آن بسیار مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de